|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   igra z živalcami
8.5.2013 17:00:41   
aknela123
lepo pozdravljeni!
zanima me vaša reakcija oz. mnenje o sledečem: vaš otrok hodi v vrtec, kjer so veliko zunaj, v naravi. tam imajo vso opremo za deževno vreme, za sneženje, senco, ko je vroče, tudi popoldan so ponavadi zunaj. popoldan pridete po otroka v vrtec in ga opazite med skupino otrok, ki z lopatkami koplje po zemlji. pristopite bližje in vidite, da imajo na lopatki črvičke in deževnike, ki so jih izkopali. kako bi reagirali, bi kaj rekli, bi vam bilo to ok?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: igra z živalcami
8.5.2013 17:09:19   
ellie
Me ne bi motilo. Da jih le ne pobijajo..

Midva z malim sva zdaj te deževne dni po 2 uri čepela pri lužah, da je opazoval in rešil vse deževnike in jih spravil na travo user posted image  

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: igra z živalcami
8.5.2013 17:10:30   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

lepo pozdravljeni!
zanima me vaša reakcija oz. mnenje o sledečem: vaš otrok hodi v vrtec, kjer so veliko zunaj, v naravi. tam imajo vso opremo za deževno vreme, za sneženje, senco, ko je vroče, tudi popoldan so ponavadi zunaj. popoldan pridete po otroka v vrtec in ga opazite med skupino otrok, ki z lopatkami koplje po zemlji. pristopite bližje in vidite, da imajo na lopatki črvičke in deževnike, ki so jih izkopali. kako bi reagirali, bi kaj rekli, bi vam bilo to ok?


ja,madona znorela bi.Le kaj se to pravi da imajo živali vstop prost v vrtec

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: igra z živalcami
8.5.2013 18:51:44   
Katy78
Ravno predvčerajšnjim, ko je deževalo, mi je mali povedal, da so gledali deževnike in da ga je en fantek začel vlečti. Pa sem rekla, da se to ne dela, da deževnika to boli in je rekel, da so fantka kregali, da tega ne sme početi. user posted image Torej, naj jih gledajo le da, kot pravi ellie, da jih ne poškodujejo. Kaj je pa tebe zmotilo? Domnevam, da morda le to, da otroci niso lepo z njimi ravnali? Ker si težko predstavljam, kaj drugega bi te lahko zmotilo. user posted image

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: igra z živalcami
8.5.2013 20:29:35   
nusi
to, da jih opazujejo se mi zdi čisto ok, ampak verjetno so jih kaj mrcvarili. Sicer se temu ne da izognit, razen, če bi jih vzgojiteljice non stop nadzorovale. Pri nas se spomnim, da je bila v prvem razredu št. 1 zabava, ko je en sošolec nosil povečevalno steklo in na vsake toliko zažgal kakšno mravljo. Hvala bogu so učiteljico kmalu razkrinkale to "igro" in zaplenile lupo. Če se to ne bi ponavljalo se s tem sploh ne bi obremenjevala, razen, če ne bi moj otrok bil v te skupini. v tem primeru bi mu razložila zakaj se to ne dela.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: igra z živalcami
8.5.2013 20:40:57   
aknela123
Katy, nič nisem napisala, da me je zmotilo, niti, da sem jaz to doživela. Samo zanimalo me je, kako bi odreagirale? user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: igra z živalcami
8.5.2013 21:17:01   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: aknela1
... skupino otrok, ki z lopatkami koplje po zemlji. pristopite bližje in vidite, da imajo na lopatki črvičke in deževnike, ki so jih izkopali. kako bi reagirali, bi kaj rekli, bi vam bilo to ok?


Ne razumem, v čem bi naj bilo bistvo zadeve.
Da so bili na svežem zraku, da so bili umazani, da so bili radovedni, da so opazovali živali ali kaj tretjega?

Na kaj točno bi bilo potrebno reagirati?



(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: igra z živalcami
8.5.2013 21:33:04   
malaMravljica
No to se men ne more zgodit v vrtcu, se pa sedaj redno dogaja doma na vrtu. Ko ga je letos v vrtu prvic videl, je glasno in jasno meni, maaaamaaaaa kaca. Sem mu razlozila, da to ni kaca, je dezevnik. In pol je bil mnenja, da mora to izselit iz njegovega vrta in sem mu rekla ne, se ne sme, vrt je nas in dezevnik je za vrt koristen. Mu ni bil simpaticen in sploh ko je videl, da jih je vec je bil cist paf, kaj takega v njegovem vrtu, jaz pa cisto vesela, ker je res dober za zemljo. Je pa prej spraseval kje je sova in kaj je, pa kaj je lisica in kje je, ko sem vse razlozila bo mogoce jutri prisel z idejo, da naselimo v vrt sovo. Te pa jaz nocem.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: igra z živalcami
9.5.2013 8:43:06   
mateyka
meni tudi ni jasno kako naj bi reagirali ko vidimo deževnike? ko vidimo ptiče v vrtcu, ne trznemo. na deževnike tud ne. a je kaj posebnega pri deževnikih? a so "special" al kako? user posted image

p.s. mi mamo deževnike radi in jih "rešujemo" z asfalta na travo po dežju.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: igra z živalcami
23.5.2013 13:31:25   
ronja
Kako bi odreagirala? Fajn bi se mi zdelo, pa če bi koga zanimalo kaj, bi jim odgovorila:).

p.s. mi mamo deževnike radi in jih "rešujemo" z asfalta na travo po dežju.

A vi tudi?:D

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: igra z živalcami
30.5.2013 13:43:46   
SU
Tut meni bi se zdelo prou fajn!user posted image ...oziroma... sem to že doživela... v vrtcu, večkrat pa že doma...user posted image ...spoznavamo naravo iz prve roke! ni boljšega!user posted image (seveda na prav način)

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Recepti za otroke
ksenija12

Kje dobite ideje za kuhanje za otroke?

portali- ringaraja, kulinarična slo... (34%)

kuharske knjige(za otroke..) (12%)

v revijah (6%)

drugo (49%)


Število vseh glasov: 286

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!