|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sosedove mačke
27.5.2013 8:55:47   
neli365
No naš predragi sosed ima x mačk in seveda sedaj tudi x mladičkov. Mačke so si uboge, cele suhe itd.. Posledično se je seveda ena mačka z 5 mladički preselila k nam. Mladički so že kar veliki po moje že sami kaj jejo. In včeraj mu rečem da ima muce pri nas, nakar jih polovim in mu jih odnesem domov. Njegova izjava: Ja saj jih tak morem pobit user posted image . Halo!
In danes zjutraj, glej ga zlomka, mačka z mladiči spet pri nas, zasidrana pod nadstreškom. Kaj naj naredim, meni se tako smilijo, cele prezeble in lačne. Kaj naj grem spet na njega in mačke nesem v smrt? Groza. Mi jih ne moremo imet. Imamo svojo muco, sterilizirano seveda in psa.
Kako lahko tako brezskrbno pobije mladiče, kaj sploh lahko to naredi? Mene je to groza. Sem ljubiteljica živali. Najrajši bi ga zadavla osla staregauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sosedove mačke
27.5.2013 9:03:29   
Tippi
Nimaš kaj razmišljat. Spakiraj mamico in mladičke in direkt v zavetišče, kjer poveš tudi za nastsalo situacijo. nekaj se bo že premaknilo. boš videla. najslabše je bit tiho in se zgražat nad lastnikom mačk (to namreč problema ne bo rešilo, da bi zdaj tukaj diskutirali kako lahko to stori. žal maš tudi take bolnike, in slej ko prej, bodo tudi oni dobili svojo kazen!!). Torej spakiraj in pojdi.

Jaz sem dva meseca nazaj, polovila dve potepuški mački, od tega ena skotila naslednji dan, ko sem jo pripeljala, drugo ulovila, ko je že skotila, tako da sem potem iskala že skotene mladiče. zdaj so vse, razen mladičev (ki pa bodo kasneje ko malo odrastejo), sterilizirane. Kapo dol zavetišču!! S tem nisem imela nobenih stroškov, razen to, da sem morala založit akontacijo za živolovko muck, ki pa so mi jo potem vrnili. Pa jasno, čas in potrpljenje. Ampak mi ni žal. Rešila sem par divjih mačk, ki bi se nenadzorovano množile naprej. Tako pa bo kdo od mladičev mogoče še našel topel dom.

Tudi v tvojem primeru. Ne čakaj, ampak ukrepaj. zavetišča po sloveniji so res prijazna in z dušo in telesom pomagajo pri reševanju vseh problemov.

Srečno user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 27.5.2013 9:05:35 >

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sosedove mačke
27.5.2013 9:15:05   
neli365
Ja saj sem razmišljala o tem, ampak hudič je te mačke polovit, če so na pol divje. No sedaj sem šla preverit in je zunaj en mladič in neka druga mačka zraven, sploh ne moreš vedet k kateri mački kateru+i mladič spada. groza! Pa še sosed bo videl da njegove mačke lovim ker se direkt vidi k nam.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sosedove mačke
27.5.2013 9:19:49   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: neli365

Ja saj sem razmišljala o tem, ampak hudič je te mačke polovit, če so na pol divje. No sedaj sem šla preverit in je zunaj en mladič in neka druga mačka zraven, sploh ne moreš vedet k kateri mački kateru+i mladič spada. groza! Pa še sosed bo videl da njegove mačke lovim ker se direkt vidi k nam.


Ni važno. Jaz sem polovila popolnoma divje mačke, ki se niso pustile približat na pet metrov ne, pa so se z živolovko takoj ujele. založila sem 100 eurov za živolovko (ki jo lahko uporabiš tudi stokrat), uloviš mačko, jo neseš v zavetišče, in ti vrnejo denar. simpl. in zadeva je izredno prijazna do mačk. nič ne ropota, nič jo ne boli, res nežna. pač nastaviš hrano, stopi na stopničko, vratca se nežno zaprejo, jo pokriješ in odneseš. super res!

< Sporočilo je popravil Tippi -- 27.5.2013 9:27:11 >

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sosedove mačke
27.5.2013 9:21:49   
Tippi
saj daš kletko lahko nekam tako, da je sosed ne bo videl. pač na ravno podlago. to je vse. in res ne rabiš vedet, kateri mladiči h kateri mački pašejo. če si boš vzela čas in se temu res posvetila, boš v roku enega tedna rešila problem prostoživečih mačk, in ubogih mladičkkov. samo angažirat se je treba! in stvar se bo rešila. potem se pa lahko naprej piz.da.kaš na soseda in razmišljaš, kaj bi mu storila user posted image najprej za mucice poskrbet, potem pa naprej user posted image

Vse kar je, da začneš z akcijo je, da si moraš dovolj močno želet, da boš rešila te mucke, če ne je vse zastonj, in ti tudi jeza nad sosedom, ne bo nič pomagala. mucke bodo še vedno uboge user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 27.5.2013 9:26:18 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sosedove mačke
27.5.2013 9:28:31   
neli365
Nič potem pa bomo celo leto lovili sosedove mačke, saj mi ni problem to naredit enkrat, dvakrat... Ampak v nedogled pa ne bo šlo. Ne morem jaz vozit celo leto njegovih mačk v zavetišče. Ker mačk je celo leto polno, če se jim nonstop množijo, on pa lepo veselo zraven špricerja sedi na terasi in se mu j... za celi svet. Rečt ne smeš nič, ker drugače bogve kako se bi spravil na mačke. user posted image Itak gre celi ulici na jetre.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sosedove mačke
27.5.2013 9:31:02   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: neli365

Nič potem pa bomo celo leto lovili sosedove mačke, saj mi ni problem to naredit enkrat, dvakrat... Ampak v nedogled pa ne bo šlo. Ne morem jaz vozit celo leto njegovih mačk v zavetišče. Ker mačk je celo leto polno, če se jim nonstop množijo, on pa lepo veselo zraven špricerja sedi na terasi in se mu j... za celi svet. Rečt ne smeš nič, ker drugače bogve kako se bi spravil na mačke. user posted image Itak gre celi ulici na jetre.


Saj v zavetišču jih sterilizirajo oz. kastrirajo, če tri pripelješ, si že rešila en del problema!! poleg tega ga mirno lahko prijaviš in bodo že oni ukrepali. če ne drugega polovili mačke jih sterilizirali, da se ne bodo množile naprej in jih vrnili na lokacijo (torej k sosedu), ampak vsaj množile se več ne bodo. to je najmanj kar lahko storiš. samo prosim, ne glej in se zgražaj, ampak nekaj ukreni. user posted image

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
27.5.2013 13:13:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sosedove mačke
27.5.2013 22:23:36   
hmm...
Poloviš mačke in jih odpelješ v zavetišče, kjer jih sterilizirajo oz kastrirajo. Torej, zakaj bi potem ti celo leto vozila tja njegove mačke? To narediš enkrat, dvakrat (kolikor je pač potrebno da jih poloviš vse) in se več ne bodo množile. Pa seveda prijavi ga.

In to je to. Je tako težko?? Najlažje je gledat in se zgražat kot pa nekaj časa namenit ubogim muckam in rešit veliko življenj.

Pa da ne boš mislila da pametujem, polek tega da delam kot prostovoljka pri zavetišču, lovim brezdomne mačke in pse ter jih peljem v zavetišče, kjer jih kastrirajo oz sterilizirajo, jim pomagam iskati nove domove...
Če si dovolj močno želiš ti ne bo težko. Če si nena, je seveda stvar drugačna.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?