|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sem tako vesela...
13.9.2005 20:26:39   
Vrtnica1
Včeraj sva bila z našim Žigijem na drugi posvetovalnici. Na prvi je še močno zaostajal za svojimi vrstniki, je bil po tabelah še pod podpovrečjem, zdaj pa je že dohitel sovrstnike in je že zlata sredina. Seveda malce zaostaja po odzivih. AMpak, ko se mi nasmeji, ko vidim, da me prepozna in se mi nasmeji, je vse pozabljeno.
Rodil se je skoraj 6 tednov prezgodaj, sedaj je star tri mesece in tehta 5,7 kg in je velik celih 60 cm . Moj zlati Žigi
Lp, Vrtnica    
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sem tako vesela...
13.9.2005 20:27:43   
cmokec
Žigec bravo.

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   sem tako vesela...
13.9.2005 20:28:59   
CatJa
O, potem je pa res pravi korenjak. Ziga!

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sem tako vesela...
13.9.2005 20:36:32   
muki1
Žiga je car.

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sem tako vesela...
13.9.2005 20:52:45   
anajmad
Kar pogumno naprej
en lp D.

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sem tako vesela...
14.9.2005 15:35:13   
k1
čestitke za malega frajerja, res....

naša mala pa je končno (po 7 mesecih) že čisto na spodnji črti za normalo rojenimi po teži. sem tudi zelo vesela, da tako lepo raste. rodili pa sma se 2m in 10d prej, s porodno težo 1070g.

vsem ki se jim je tako zelo mudilo na ta svet - velik poljubček!!!!


(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   sem tako vesela...
14.9.2005 21:12:58   
b.j.n.
Bravo Ziga.Kar tako naprej.

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   sem tako vesela...
17.9.2005 21:26:29   
Janeja
super Žiga, kar pridno rasti naprej!

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   sem tako vesela...
18.9.2005 23:57:40   
KODA
Naš Maj se je rodil s por.t.3320g v34.tednu.Mlajsi bratec Vid pa v35.tednu s por.t.3680g.S carskim rezom,zaradi mojeg diabetesa.Maj je zdaj star 5 let.Kot dojenček je imel povišan tonus v nogicah.Hodila sva na nevrofizioterapijo.Shodil je s 14meseci.Pojavil se mu je tudi želodčni in ledvični refluks.Tudi to je izvenelo.Vid je star 3 leta.Nima večjih težav,razen alergije na kravje mleko.

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   sem tako vesela...
19.9.2005 8:57:42   
k1
ja vidiš Koda - tega je tudi mene strah- da bi še morala 1x dati vse to skozi in da bi se še 1x to ponovilo. moj vzrok je bil ZELO povišan pritisk v nosečnosti. bomo verjetno kar pri tej babiki ostali....

(odgovor članu Vrtnica1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
19.9.2005 13:00:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vrtnica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?