|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koprivnica pri dojenčku
25.6.2013 19:40:30   
Coolgirl
Zanima me ali je katera ki je imela težave s koprivnico pri malemu dojenčku. Moja user posted image je stara 4 mesece in dva tedna nazaj smo bili cepljeni. Dva dni kasneje so se začeli pojavljati izpuščajčki kot pri koprivnici, izbočena rdeča oteklina ki hitro izgine. Do sedaj sem jih opazila samo na obrazu, je pa res da hitro zginejo in ne vidim ali se ji delajo tudi po telesu ali ne.

Kar se tiče prehrane je na AM, tako da načeloma se lahko izloči alergija na hrano, pleničke, kremce, tudi prašek za perilo in ostalo je vse iso že od rojstva, tako da tukaj ne vidim potencialnega alergena.
Imam pa jaz nepotrjeno alergijo na dolgotrajno izpostavljenost na silikon/latex. In hčerkica ima zelo rada silikonsko dudo, čeprav nisem še slišala da bi bila koprivnica dedna.

Logično bi mi bilo, da če je bila to reakcija na cepljenje bi moralo počasi izzvenet ne pa da napreduje, namreč vedno izpuščajev ima vedno več.

A je imela katera podobno situacijo?
Itak gremo na posvet k pediatrinji, me pa vseeno zanimajo vaša mnenja.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koprivnica pri dojenčku
25.6.2013 20:18:53   
matkica
Mogoče se pa te izpuščaji spuščajo zaradi vročine.Tudi moj je bil ves pikast,ko je bilo tako vroče.
vseeno pa pojdite na posvet k pediatru.

(odgovor članu Coolgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koprivnica pri dojenčku
25.6.2013 21:39:42   
abc123
Naši se tak "izpuščaj" pojavi ob stiskanju z možem, če le ta ni sveže obrit. Nabrekla rdeča oteklina, ki hitro izgine. Morda se s čim podrgne in ima zato tak izpuščaj.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koprivnica pri dojenčku
25.6.2013 22:18:19   
respect

IZVIRNO SPOROČILO: Coolgirl

Zanima me ali je katera ki je imela težave s koprivnico pri malemu dojenčku. Moja user posted image je stara 4 mesece in dva tedna nazaj smo bili cepljeni. Dva dni kasneje so se začeli pojavljati izpuščajčki kot pri koprivnici, izbočena rdeča oteklina ki hitro izgine. Do sedaj sem jih opazila samo na obrazu, je pa res da hitro zginejo in ne vidim ali se ji delajo tudi po telesu ali ne.

Kar se tiče prehrane je na AM, tako da načeloma se lahko izloči alergija na hrano, pleničke, kremce, tudi prašek za perilo in ostalo je vse iso že od rojstva, tako da tukaj ne vidim potencialnega alergena.
Imam pa jaz nepotrjeno alergijo na dolgotrajno izpostavljenost na silikon/latex. In hčerkica ima zelo rada silikonsko dudo, čeprav nisem še slišala da bi bila koprivnica dedna.

Logično bi mi bilo, da če je bila to reakcija na cepljenje bi moralo počasi izzvenet ne pa da napreduje, namreč vedno izpuščajev ima vedno več.

A je imela katera podobno situacijo?
Itak gremo na posvet k pediatrinji, me pa vseeno zanimajo vaša mnenja.





To je lahko tudi reakcija na cepljenje.Otroka pelji k pediatru,
Bi pa še nekaj omenila : alergija se lahko pojavi kadarkoli v človekovem življenju ,pa četudi vse enako uporabljaš od rojstva naprej ;)

(odgovor članu Coolgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koprivnica pri dojenčku
25.6.2013 23:40:21   
Anonimen
To da se flekci pojavijo in izginejo ni preveč tipično za koprivnico ... naša tastarejša jo je prvič dobila ko ji je bilo cca. 6 mesecev in zgleda tako da se pojavi izrazito pordele, dvignjene zaplate kože na njih pa svetlejše barve mehurčki premera tam okrog 3-5mm in ne zginejo kar tako ... če ni ustrezne doze zdravila naj bi oteklina počasi tako napredovala, da lahko oteži dihanje in v skrajni situaciji celo povzroči zadušitev ... pač tako je nam P razložil ... tako da smo dobili Claritin in neko mazilo proti srbečici.

(odgovor članu respect)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?