|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   chili con carne
5.7.2013 16:19:32   
darchy82
Zanima me, kje bi se dalo dobiti mešanico začimb za chili con carne oz. kako lahko to sama naredim? Do zdaj sem kupovala Maggijevo mešanico začimb, ampak se je v Sloveniji ne dobi več user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: chili con carne
6.7.2013 21:01:03   
dskubin
vse mleto al pa v možnarčku streš: čili, kumina, kajenska paprika, sladka paprika, koriandrova semena, origano, česen

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: chili con carne
7.7.2013 9:51:43   
darchy82
Hvala user posted image

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: chili con carne
8.7.2013 11:41:29   
Anonimen
jst dam samo chili, vegeto pa česen v prahu od začimb, pa ga vsi hvalijo.

(odgovor članu darchy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: chili con carne
10.7.2013 11:44:22   
kindersurprise
darchy82
Če želiš pravi okus za čili z mesom potrebuješ začimbo kumin (plod rastline Cuminum cyminum), kar ni isto kot kumina (plod rastline Carum carvi). Jaz sem jo dolgo iskala in jo našla v Leclerc-u. Sicer jo dobiš tudi na spletu.


(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Regrat je primeren tudi za dojenčke
Regrat je primeren tudi za najmlajše, ki se navajajo na gosto hrano in odkrivajo nove okuse. Primerno pripravljen bo zag...
Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.




Najlepše ime za fanta
patkapatatka

Katero ime bi izbrale?

Nikola (39%)

Ivan (13%)

Jurij (48%)


Število vseh glasov: 146

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!