|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroški dodatki in stanje na TRR
18.7.2013 8:38:47   
Zlatorog
CSD pri izračunu otr. dodatkov upošteva "prihranke". Ali to vključuje stanje na TRR? Ali se izplača dvigniti denar z računa, preden oddaš vlogo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroški dodatki in stanje na TRR
18.7.2013 8:49:12   
mamica deklicam
gledajo tudi stanje na vseh računih. Samo ne vem ali gledajo stanje na dan oddaje vloge ali na dan obravnave.

Jaz bi ti priporočila, da preden oddaš vlogo, pobereš denar dol, ampak glej za vse TRR račune, od vseh družinskih članov. Te zneske oni pomnožijo z 0,04%. Če so prvotno zneski veliki, lahko kar nekaj nanese. Je pa problem, če si ravno na meji med dvema razredoma in ti lahko že majhna vsota povzroči, da padeš v višji razred, posldično je potem nižji OD

tu imaš povezavo, je bila že debata o tem
http://www.ringaraja.net/forum/vpis-v-vrtecstanje-na-racunu/m_6049759/tm.htm

< Sporočilo je popravil mamica deklicam -- 18.7.2013 8:51:25 >

(odgovor članu Zlatorog)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroški dodatki in stanje na TRR
18.7.2013 8:55:45   
Zlatorog
Super, hvala. Se mi je zdelo.

Sicer sem iskal to podobno temo, a je nisem našel.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroški dodatki in stanje na TRR
18.7.2013 9:13:17   
mamica deklicam
jaz sem pisala v njej, zato sem jo lažje našla med svojimi temami. Upam, da sem pomagala. Pazi, vsi računi, tudi od otrok ali s.p.

(odgovor članu Zlatorog)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroški dodatki in stanje na TRR
18.7.2013 9:35:26   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam

gledajo tudi stanje na vseh računih. Samo ne vem ali gledajo stanje na dan oddaje vloge ali na dan obravnave.




gleda se stanje na računih na dan oddaje vloge

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroški dodatki in stanje na TRR
18.7.2013 14:39:45   
Zlatorog
Kaj pa če imam velik minus na računu - dobim več? user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroški dodatki in stanje na TRR
18.7.2013 14:53:59   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Zlatorog

Kaj pa če imam velik minus na računu - dobim več? user posted image


sanjaj user posted image user posted image

meni se ne zdi fer, da ne upoštevajo kreditov. Mi tistega denarja sploh ne vidimo, ko pa upoštevajo hišo in zemljišče, pa znajo to vpisat. Pa dokler ne odplačava kredita, jo nama banka lahko še vedno rubi.

(odgovor članu Zlatorog)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroški dodatki in stanje na TRR
23.7.2013 22:09:30   
Balerina
stanje jemljejo na vseh računih, je pa res za TRR zmanjšajo za mesčno plačo tako da ti ni potrebno vseha dol jemat. Vzeli naj bi samo prihranke ne pa tudi mesečne porabe.

Je pa res da dokler imaš denar in šparaš za hišo ti vse upoštevajo denar in še obresti ki si jih imel v prejšnih letih. Ko pa vzameš kredit da hišo godradiš ti pa to ne upoštevajo. Še huje upoštevajo še vedno obresti iz preteklega leta.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroški dodatki in stanje na TRR
23.7.2013 22:23:46   
LuLu
od 1.1.2014 bo nekaj sprememb. poglejte na stran mzddsz ali na čvek in druž. zakonodaja na RR, kjer sem prilepila link.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroški dodatki in stanje na TRR
29.12.2013 12:37:37   
Kerensa
Vse, kar imate nakazano za tekoči mesec, dvignite do zadnjega delovnega dneva v tistem mesecu (če je otroški dodatek nakazan npr. 15.12., potem vse dvignite do 31.12.), kajti po 1. delovnem dnevu v naslednjem mesecu se vam znesek, ki ga pustite na TRR, šteje kot prihranek, le ta pa se upošteva pri skoraj vseh transferjih.

Gledajo pa dohodke za zadnje 3 mesece in stanje na TRR na dan obravnave vloge.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroški dodatki in stanje na TRR
29.12.2013 13:42:19   
liliana
Še dobro, da so bili vmes božično novoletni prazniki in so ljudje v minusu, da ne bo jutri in v torek navala na bankah......user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?