|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Camrelo, Baby design Lupo
22.7.2013 18:02:55   
eike
Pozdrav,

Zanima me ali je katera že uporabnica otroškega vozička Camarelo ali pa Baby design Lupo, kakšne so izkušnje.
Z mojim sva jih gledala v trgovini Junior, pa sta mi na prvi pogled zelo všeč.

Že vnaprej se zahvaljujem za vaša mnjenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček Camrelo, Baby design Lupo
28.4.2014 19:32:09   
Bluegirl

Zdravo,

bi kar obnovila tole vprašanje. Lahko kdo deli svoje izkušnje z zgoraj omenjenima vozičkoma: Camarelo in Baby design Lupo?

Hvala lepa.

(odgovor članu eike)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Camrelo, Baby design Lupo
26.5.2014 19:32:50   
Simona26
Midva sva v Babycentru gledala Lupota in sva se vbistvu že kar odločila za njega. Je cenovno ugoden in ima košaro in športni del, torbo, zimsko vrečo in prevleko za dež. Ima napihljiva kolesa (4) in otroka lahko obračaš v vse smeri. Tudi noro dobro in hitro se zloži in ima malo plastike, torej je vrjetnost da se kaj "frderba" takoj manjša. Od začetka sva gledala Hauck Malibu in Espiro Vector Pro ampak je Lupo lepši in veliko manj plastičen in zelo lepo se pelje (vsaj po trgovini) user posted image

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Camrelo, Baby design Lupo
13.8.2014 15:59:03   
Simona26
Kupila Lupo Comfort in sva izredno zadovoljna, dodane so zimske vreče in dežne prevleke, pumpa za gume, torba s previjalno...vglavnem ni da ni in vse kar res rabiš user posted image

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček Camrelo, Baby design Lupo
23.1.2015 8:53:05   
Frachy
Pozdravljeni,
če je kdo že konkretno sprobal tale voziček (Baby Design Lupo) - tako košaro kot tudi športni del pri večjem otroku, bi bila zelo hvaležna, da mi tukaj napiše izkušnje, saj sem tik na tem, da ga naročim. Predvsem me zanimajo izkušnje s športnim delom ... ker vsi tako zelo priporočajo quinny in maxi cosi zaradi terapevtsko narejenega sedeža ... zanima me torej kako v športnem delu - sedežu sedi nekoliko večji otrok, ali kaj leze, je voziček stabilen, se kaj trga, je za otroka udoben?????????????????
Hvala

(odgovor članu Simona26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Camrelo, Baby design Lupo
5.1.2016 17:14:45   
zuki
ima kater izkušnje z uporabo adapterjev za lupinico pri lupo vozičku? lp

(odgovor članu Frachy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček Camrelo, Baby design Lupo
11.2.2016 7:49:53   
bbss
Živjo,

prodaja mogoče kdo voziček Baby design?

Lp

(odgovor članu zuki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček Camrelo, Baby design Lupo
15.8.2016 22:32:53   
katja86
obnavljam temo... res ni nobene ki bi imela vozicek Camerelo ali Babydesign?
user posted image

(odgovor članu bbss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?