|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Frutek sokci
14.9.2005 9:13:51   
zi&mm
Pozdravljene,

kdaj ste začele vašim ponuja sokce (frutek, hipp) za pit? Ali ste jih mešali z vodo (p1/2 sokeca + 1/2 vode) al so pili čisto same?

Hvala
lp z

Mili
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Frutek sokci
14.9.2005 9:15:45   
Anonimen
nikol. sem raj ožela svežo pomarančo pa zalila z vodo.
če že kam za na pot sem kr kupla navaden jabolčni sok (ne nektar) in ga pol zalila z vodo

začeli pa tm pr 4h - 5h mescih

lara

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Frutek sokci
14.9.2005 10:35:48   
rikica
Oj.Do nekje 5.meseca sem ji dajala za pit otroški bebe čaj.Po 5.mesecu pa ji dam tudi kakšen frutek za pit,ki ga zmešam z pol vode.Drugače je preveč sladek.Najrajši ima banano in hruško ali pa jabolko in čaj.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Frutek sokci
14.9.2005 14:28:46   
BibaJ
Pri 4 meseceih. Mešam pa ga s 1/2 vode. Mi smo začeli predvsem zaradi prebave in je sedaj veliko boljše.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Frutek sokci
14.9.2005 18:10:39   
k1
meni pa se zdi vredu hipov zeliščni čaj. malo porihta trebušček če je treba, te sokce pa itak dobi skupaj s kašicami...

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Šport & Nosečnost
Janjikaaaa

Zakaj bi se med nosečnostjo, vsaj v prvih mesecih odpovedale športnim aktivnostim (joga, pilates, fitnes, tek in drugi športi)?

Strah pred škodovanjem dojenčku (51%)

Premalo energije in volje (16%)

Premalo časa (5%)

S športom se tudi prej nisem ukvarjala (28%)


Število vseh glasov: 164

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!