|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi bilo tole?
7.8.2013 8:57:31   
avion
Pozdravljeni,
Pri najinem malčku se je na vratu/bradi pred dnevi pojavil najprej rdeč flekec, ki pa se je včeraj razšili na neke vrste izpuščaj, oziroma če se od blizu pogleda so to taki mejhni mehurčki. Ali ima kdo kakšno idej, kaj bi tole bilo? Prejšnji konec tedna je bil na prvem cepljenju. Star je slabih 5 mesecev. Mal sva se pogovarjala in bi bilo možno tudi da so vročinski izpuščaji. Mazala sva z Bepanthenom, vendar nič ne pomaga. Da si lažje predstavljate, je spodaj še ena slika.
Slika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi bilo tole?
7.8.2013 11:03:01   
respect
Zaradi potenja.

(odgovor članu avion)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi bilo tole?
7.8.2013 11:08:14   
Tippi
Jaz bi tudi rekla, da je to vročinski izpuščaj. ne maži z bepantenom, ker se ne morejo sušiti in je ves čas 'vlažno'. za vse pa bepanten tud ni ok user posted image  poskrbi da bo ves čas suho. no, jaz zdravnica nisem, ampak tako bi jaz naredila, če bi šlo za mojega otroka. če se stvar v doglednem času ne bi izboljšala, bi šla k dohtarju.

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi bilo tole?
7.8.2013 11:13:49   
avion
Ja, pozabil sem napisati, da se malček veliko slini...in potem mu ta slina zaide tudi do vratu pod brado.
Sicer v zadnjih dneh aktino briševa, ampak mislim, da je tako prišlo do tega.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
7.8.2013 13:08:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu avion)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi bilo tole?
7.8.2013 13:52:57   
avion
A pa ni sudokream bolj za ritko? Ga dam lahko tudi na vrat/brado?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
7.8.2013 21:17:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu avion)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi bilo tole?
7.8.2013 21:30:48   
josephine27
Jaz bi tudi rekla, da je od sline pa še vročine zdraven. Jaz bi poskusila čim več sušit pa sudokrem res pomaga, če gre samo za vneto kožo tako, da bi moralo bit hitro dobro- Če se bi pa začela zadeva širit bi pa k zdravniku peljala al pa če bi ti mehurčki popokali in bi se začele delat hrastice. Mi smo imeli enkrat nekaj podobnega ( vsaj kolikor sem lahko videla po sliki) pa je šlo za bakterisko vnetje na koži.

< Sporočilo je popravil josephine27 -- 7.8.2013 21:35:26 >


_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi bilo tole?
8.8.2013 22:09:39   
olana
Sicer mi slike ne odpre, vendar je slišati kot vnetje kože, ki nastane zaradi, sline, potenja, bruhanja itd, ker znoj zastaja in se ne posuši. Kožo je potrebno čimvečkrat na dan umivati, mazati z otroškim oljem in sušiti na zraku. Izpirati s kamilicami. Če pride v hujšo fazo, razjede itd, pa je potrebno k zdravniku, da predpiše antimikotike.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?