|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje
10.8.2013 12:57:15   
sashka4
Pozdravljene sem mama 11mesecev staremu sinu Roku midva se še dojiva zraven pa je še gosto hrano vendar po nje hoče še joško če jo ne dobi se tako joka da mu zraka zmankuje kako ga nej odvadim od dojenja konec avgusta bo pihav 1 svečko ali ga naj še dojim res nevem kaj naj naredim.Hvala za nasvete Saša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje
10.8.2013 13:00:49   
LuLu
Če si se odločila, da ga nehaš dojiti, ga pač odstaviš. Še vsak dojenček je nahal jokati, ko ni več zize dobil user posted image
Eni so bolj vztrajni, pa bolj dolgo traja, pri mojih2 le 3 dni. Takrat mučnih, ampak smo danes vsi ok user posted image

(odgovor članu sashka4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje
12.8.2013 8:05:35   
Polona31
Jaz na tvojem mestu ne bi odstavljala na silo. Moja dva sta se odstavila sama. Prvi pri malo manj kot enem letu, drugai pa malo čez leto. Nobene travme, čisto počasi...tako da...počasi zmanjšuj št. podojev in...veliko sreče!!!!

(odgovor članu sashka4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje
12.8.2013 11:53:07   
sashka4
Pozdravljene hvala za odgovor in sem se odločila da ga bom počasi odstavila ker je preveč mučno ga gledati kako se joka :D bom že sem ta prvo bom pa še ta drugega :D

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje
17.8.2013 11:35:26   
astrid1
Priporočajo odstavljanje z odlaganjem. Ne greš ga podojit kar takoj, ampak ga malo zamotiš in podojiš malo kasneje. Potem počasi podaljšuješ razmake med podoji.

(odgovor članu sashka4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje
27.8.2013 9:51:12   
sashka4
Pozdravljene hvala za odgovore počasi nama ratuje ga zamotim in nama kr gre za ponoč se pa še dojiva user posted image res je kokr pravijo fantje so dolgo pri mamici :D sej je lepo :D

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje
27.8.2013 10:03:03   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: sashka4

Pozdravljene hvala za odgovore počasi nama ratuje ga zamotim in nama kr gre za ponoč se pa še dojiva user posted image res je kokr pravijo fantje so dolgo pri mamici :D sej je lepo :D

Saška, če je lepo, zakaj pa ga pol odstavljaš? Če imaš dovolj dojenja, potem normalno, da ga počasi odstaviš. Če pa vidiš, da še ni pripravljen in je tebi dojenje o.k., potem ni potrebno odstavljanje. Moja prva hčerka se je ponoči dojila ddo 13 mes., čez dan pa do leta in pol. Na koncu ni bilo več k ničermer podobno...vsakih 10 min bi povlekla 2x na vsaki zizi in sem imela dovolj. Eno nedeljo je na dojenje pozabila, naslednji dan pa bi imela zizis, ampak sem ji rekla, da je šel k drugi pupi...ene par dni se je še spomnila, čez en mesec, pa ni več vedela, zakaj je bil zizisuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 27.8.2013 10:05:12 >

(odgovor članu sashka4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje
27.8.2013 12:23:13   
sashka4
Mika pozdravljena ker sem ga morala počasi navadit na gosto hrano ker on bi še čez dan skos hotel biti prisesan na joško pa ne po 10 minut ali pol ure on je zvečer vsaj dve ure preden zaspi tako da mene že bradavičke zelo bolita sam je tolko časa tko da so mi vsi govorili da se samo crkla pol pa že nisem vedela kaj naredit tako da sedaj samo sebe poslušam in naredim tako kot midva hočeva zjutri in zvečer se še dojiva čez dan pa ne več ker sploh ni znav požirati navadne hrane tako da zdej se počasi učiva kako držati žličko da se malo zamoti jaz pa z drugo žličko mu v usta dajem.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje
27.8.2013 15:37:02   
mika
Tako kot si napisala, poslušaj sebe in ravnaj kot se tebi zdi prav. Jaz sem isto poslušala, ampak nič slišalauser posted image . Kako misliš, da ne zna požirat? A mu koščki delajo težave? Ne spomnim se točno kdaj je moja prvorojenka sprejela koščke, sem pa ji dolgo mixala hrano....nekje do 10/11mes., ker so ji koščki gor dvigovali, da bo bruhala. Sem takrat tudi spraševala po forumu kaj s tem. Ampak jih je počasi sprejela. Sej jih vsak otrok slej ko prejuser posted image . Dokler se je dojila,se je po obroku še dojila. Tudi dojenčica skoraj 8mes. stara, še ne sprejema koščkv in ji gor dviguje, tako da ji mixam hrano. Nima še zobkov in zgleda jih bo bolj pozno dobila. Prva hčerka jih je dobila pri 11 mes. Od kolegice sinek (4 dni mlajši) ima že 8 zobkov, pa noče jest goste hrane, ampak prilagojeno mleko. Otroci so si različni, tako da v takšnih sitacijah se pač prilagodimo. Na zizi še noben ni ostaluser posted image , slej ko prej smo vsi začeli jest normalno hrano.

< Sporočilo je popravil mika -- 27.8.2013 15:39:54 >

(odgovor članu sashka4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenje
27.8.2013 17:41:20   
Michelle12
Itak, da ga dojiš dalje. Zakaj že vzet otroku najboljšo hrano kar jo je kdaj in jo bo kdaj v življenju jedel? A zaradi starosti? Kr neki.
Delaj kar je za otroka dobro.

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenje
28.8.2013 17:48:54   
sashka4
Pozdravljene delam kar je za otroka najbolje nš jih ima že 10 tako da že fajn ugrizne vem da je to najboljša hrana sej zato pa še ni biv bolan samo hotela sem mnenja malo slišati hvala vsem za odgovore lp user posted image

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenje
28.8.2013 20:38:09   
respect
Jaz pa komaj čakam ,da bo raziskava na voljo

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:kxYzSrA9GkQJ:www.biomonitoring.si/o-raziskavi/+&cd=4&hl=sl&ct=clnk&gl=si

(odgovor članu sashka4)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenje
29.8.2013 13:21:32   
sashka4
RESPECT imam dva otroka punca bo novembra 3 in fantek 1 leto fajn bi bilo vedeti kako onesnazenem okolju živimo

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?