|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stilska preobrazba
28.8.2013 21:27:02   
Izabelina
ok, zadeva je taka: nujno rabm stilsko preobrazbo, ker mam trenutno v omari nosecniske obleke (nism noseca ze 9 mescev!) obleke od moje mami in celo od stare mame(!) ostalo pa vecinoma obleke iz sarika in raznih feativalov (stanti)...

ne nosim visokih pet, ne nosim kril in oblek, pa ne oprijetih hlac in majc, ne hlac na korencek niti hlac na zvonc...

heheh, dejte mi ksne ideje, kje se kupujejo obleke pa da niso najstniske in hkrati ne ultra poslovno, elegantne? h&m, tajlivejli?

sm pa razmisljala, cez par let bom trideset, v sluzbo bom tut sla (ko jo bom nasla ali ustvarla sama) pac mal morm opustit svoje najstnisko, srednjesolsko oblacenje in se "oblacilno zresnt"...



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 21:34:45   
LuLu
v Modiani imaš veliko znamk in raznih stilov. Po mojih izkušnjah tudi vse kvalitetno.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 21:50:00   
asyka
V vsaki trgovini lahko najdes kaj ustreznega. Jaz sem katastrofa glede nakupovanju, ker enostavno ne znam kombinirat. Moj nasvet je, da prosis prijateljico, katere stil ti vsaj delno ustreza ali pa se spozna na oblacila, da gre s tabo po nakupih. Tako bos tudi lazje se odlocila sploh pogledat oblacila, ki jih nisi vajena .

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 22:17:42   
mateyka
nabavi si kak tak kroj hlač
user posted image
user posted image
user posted image

imo lahko kombiniraš dost raznih stilov z njimi.. kavbojke imaš pa tud kake bolj straight al pa bootcut kroje, lahko bi si kupila ene dvoje (udobne in lepe)..


no pa neki kombinacij ti bom še nalimala, ki mi padejo na pamet, če uporštevam tvoje zgornje parametre user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

vse te zgornje kombinacije bi delovale čisto ok s kavbojakmi ali z unimi prejšnjimi klasičnimi hlačami. če imaš 2-3 res strateško izbrane torbice, je še lažje - samo premislit moraš velikost, barvo, možnosti kombiniranja.. pa s čevlji je podobno. najbolj je imho važno da veš kaj iščeš. une zgornje klasičnework/casual temne hlače so gap recimo. lahko pa najdeš podoben kroj kje drugje. samo da veš kaj "loviš" user posted image


drugač pa - a ni tally weijl ful za une party koke? vse pisano, izrezano in oprijeto.. kao sexxy user posted image user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 22:23:20   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
v Modiani imaš veliko znamk in raznih stilov. Po mojih izkušnjah tudi vse kvalitetno.


modiana je fajn ja. jaz mam tudi nekaj kosov iz tam. majo kr neki ohlapnih krojev in vseeno dost raznoliko.

tle je katalog:
http://www.modiana.si/revija-modiana/katalog_pomlad_poletje2013/index.htm

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 22:34:58   
mateyka
ful mi je lep ta stil user posted image sam nisem v metropoli doma ampak v zahodni sibiriji (plus da nimam glih keša za hude firme), tko da user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 22:37:58   
Izabelina
o prva pa druga kombinacija sta mi top... turkizna mi je res odlicna barva...
recimo, da recem, naraj bi zgledala nekako "vintage" se mi zdi, da na moje lase to najbolj sede (mam drede cez rit dolge, ki nekak ne sodijo pod stil ampak pod moj karakter in "zivljensko filozofijo")

sm vedla mateyka, da bos nalimala slikce da s bom vsaj mal predstavljala, ker sm res anti modni clovek...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 22:40:32   
Izabelina
tut js nimam kesa za cunje, tko, da bo vse bolj postopno...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 22:56:49   
LuLu
na drede ti te mateykine kombinacije ful dobro pridejo. Meni so ful všeč z jeans hlačami.

jah, ta sariko in flower power user posted image bo lahko še vedno za družinske piknike in koncerte

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
28.8.2013 22:57:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 23:00:40   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Gromska

Bodi (še naprej) tisto, kar si, drugih je že tako preveč, je nekoč nekje pisalo. user posted image


Loesje :-)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 23:20:51   
nyna84
Mateyka, same najs kombinacijeuser posted image Kje jih pobiraš?

Samo kaj, ko pridem v trgovino, pa ne vem več, kaj rabim, ali pa tega, kar iščem, nimajo. A nesem slikce s sabo, da pokažem prodajalkam, kaj iščem? user posted image

One stupid question: a se lahko tu pri nas najame stilista, ki ti svetuje, kaj kupiti, oz. gre s tabo v šoping in te obleče? Predvidevam, da ja, ampak je cena stilista taka, da zmanjka za šoping? user posted image

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 28.8.2013 23:23:42 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 23:28:17   
mateyka
fajn je ker na ta stil zgoraj pašejo nizki čevlji kot pete, če bi si jih kdaj omislila. pa menjaš lahko te rahlo športne/casual/biznis hlače s kavbojkami any day, če si kupiš nekaj dobrih topov, rut, torbic in verižic recimo.

jaz mam tri podobne hlače recimo (in sem ok zaenkrat) - dala sem pa 80 ojrov za vse tri na bon prixu (men od njih hlače ful ok na riti stojijo, še nikoli jih nisem vračala):
http://www.bonprix.se/produkt/bengalinbyxa-vid-hoeft-moerkbrun-924788/
http://www.bonprix.se/produkt/byxa-svart-941802/

no, v glavnem da majo nekak tko kroj:
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: stilska preobrazba
28.8.2013 23:34:09   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

One stupid question: a se lahko tu pri nas najame stilista, ki ti svetuje, kaj kupiti, oz. gre s tabo v šoping in te obleče? Predvidevam, da ja, ampak je cena stilista taka, da zmanjka za šoping? user posted image



ja, so osebne stilistke. na viliana.eu in kahani.eu jih imaš s popustom

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: stilska preobrazba
29.8.2013 0:13:38   
mateyka
tko je to - recimo, da si tud če treba zapišeš/sprintaš kar rabiš, nadeneš "tunnel vision" in greš v shopping v en ogromen center (ali več) za cel dan ali vsak teden en dan ter "loviš" to kar rabiš. sej je delo in čas, nič ne rečem, samo ko enkrat cirka veš kje staknit robo ki jo rabiš, ti tega ni treba več ponavljat v takem obsegu.
prej vse obvezno sprobaš (kasneje boš že vedela kateri kroj ti bo ok stal) in gledaš da ni v uber sintetika. paziš na barve (da lahko kombiniraš) - to si prej skombiniraš in dodaš zraven unga zapisanega/sprintanega lista. in ne odstopaš. nema zdej - ni črnih hlač, bom kupla pa te temno modre. a a, nema tega user posted image

pol pa ko sestaviš v osnovni kombo, pa itak ni več tko problematično dokupit kako stvar, kar še rabiš.


no, še mal drogiranja z modo user posted image

glede kavbojk, jaz bootcut kroj obvezno. pa ne preveč visokega pasu user posted image

hm torbice..
tale naj bi zgledala kot slavna birkin torbica ( prices range from £4,800 to £100,000 ($7,400 to $150,000))
tale je pa lookalike user posted image - http://borseto.com/si/rjave-torbice/1944-birkinka.html#
maš tud turkizno birkinko: http://borseto.com/si/modre-torbice/689-usnjena-torbica-birkin-modra.html#

pa tle je za pogledat:
http://www.noranatorbice.si/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: stilska preobrazba
29.8.2013 19:58:38   
skuštrana
obleke od moje mami in celo od stare mame


Pišeš da bi vintage - pa to je vintage user posted image samo moraš lepo skombinirat.
Jaz bi na tvojem mestu dala vse iz omare na kup in potem delala kupčke - eden za stran, na drugega pa tisto kar bi se še dalo pokombinirat...In potem vidiš na čem si, pa si malo pogledaš in greš v soping...ker kar tako iz nič kupit vse novo je kar drago in nima smisla... Če imaš kakšne vintage oblekce od mame, babice jih lahko full lepo skombiniraš s kakšnimi martenskami, debelejšimi jopicami, hlačnimi nogavicami(govorim za zimo), mogoče kakšne tunike - če imaš rada bolj ohlapno itd... Pa kakšno jakno iz jeansa lahko kombiniraš na 100 in en način (jaz sem svojo najljubšo našla v sekond hand shopu v Lj)... Pa ravne kavbojke in kakšen debelejši pulover zgoraj, pa spet martenske (jaz imam sedaj njihove škornje, ne več bulerej, so bolj udobni user posted image

Torbe imam pa jaz najrajši ogromne, da gre noter vsa moja oprema. Takšne žakljaste, ponavadi so home made user posted image

Pa pišeš da še nisi stara 30, pa ti si še zelo zelo mlada, komot še kupiš kaj "najstniškega" user posted image user posted image )

Jaz najdem kaj pametnega v Promodu, pa na Nextu, pa second hand shopi...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: stilska preobrazba
29.8.2013 20:39:24   
Izabelina
hvala punce za vse ideje in nasvete pa za produktivno debato!

Gromska user posted image sej ne bom nardila stoprocentnega obrata v oblekah ampak ne počutm se več dobr tko, da je res čas...

Skustrana ja to je ubistvu načrt, nikamor ne grem v nakupe dokler ne poštimam svoje omare in temeljito presortiram obleke... sekond hendi so tut moje omiljeno mesto za nakupe, v lj v btcju majo enega velikega tja se bomo kar družinsko odpravil ker je moj tut reku, da bi mal osvežil garderobo...

uglavnem a sm omenla, da trenutno nakupujem obleko za poroko? Neki sm našla, če bom kupla pridem sm vprašat za nasvet za dodatke user posted image sm rekla ker nikol nism niti mal "zrihtana" da jih bom na tejle poroki presenetla in bom mela pomoje prvič v življenju kar se sama oblačim krilo za v javnost oz. obleko... in take lepe čevlje ne superge... bomo vidl kaj bo iz tega...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: stilska preobrazba
7.9.2013 11:26:22   
Rosemary97
wow, to je kul
Všeč mi je this.and Všeč mi je tudi ta vrsta obleke
http://www.dressfirst.com/Sheath-One-Shoulder-Knee-Length-Chiffon-Homecoming-Dress-022009157-g9157

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?