|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj zamenjati lupinico
3.3.2004 20:47:55   
Anonimen
Zivjo!
Moj 4,5 mesecnik je zacel v avtu protestirati, da mu je dolgcas, ker gleda nazaj v sedez. Cim ga dvignem, da gleda naprej, je vse super. Vprasanje: Kdaj je najbolj zgodnji cas, ko ga ze lahko dam v Romer Kinga? Kaj naj drugace naredim, da mu popestrim voznjo. Zdej je to namrec ratala muka in nas Jaka skos joka...
Hvala za odgovore
Nina
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj zamenjati lupinico
3.3.2004 21:03:57   
Nina Nana
Naša mala je dolgo zdržala obrnjena nazaj. Mislim, da do enega leta. Sicer pa je Romer King od devetih kilogramov dalje.
Morda bi zdržal vožnjo, če bi ti sedela zadaj poleg njega, da bi te videl.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj zamenjati lupinico
3.3.2004 21:22:27   
Anonimen
Saj sedim zraven njega, pa nic ne pomaga. Se probam igrat z njim, se pogovarjam z njim,.... Nic ne pomaga.
Nina

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj zamenjati lupinico
3.3.2004 21:49:31   
Nina Nana
V literaturi sem prebrala, da naj bi do 6 oz. 9 mesecev bil otrok obrnjen nazaj(Nega matere in otroka).
Ste poskusili z glazbo, med vožnjo?
Morda Maček muri ali kakšna druga otroška, ki mu ugaja
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj zamenjati lupinico
7.3.2004 9:27:07   
ni
mi smo jo zamenjali, takoj ko je bila naša dovolj težka za večji avtosedež. zaradi podobnih razlogov, kot jih imaš ti smo se borili vsakič v avtu, ko smo imeli lupinico.sedaj je le tišina.mislim, da ni nič narobe, če otrok gleda naprej.važno je, da voznik v avtu ni živčen, zaradi otroškega cviljenja.

LP, BARBARA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj zamenjati lupinico
8.3.2004 0:21:59   
neli-2
Moj pikec bo star 6 mesecev in mu je lupinica že kar nekaj časa prava muka. Ker pa je tudi zanjo že prevelik (jo je prerasel, pa čeprav je kao od 0-13kg mali jih ima nekaj čez 9kg) smo mu danes kupili avtosedež od 9-18kg in je zeloooo užival v vožnji in je bil prvič tiho oz. ni jokal :nebesa:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj zamenjati lupinico
9.3.2004 11:33:15   
Anonimen
Najbrz res ni panike, ce gleda naprej, skrbi me le, ce je njegov telescek ze dovolj mocan, da bo v primeru nenadnega zaviranja vse O.K. - ce je obrnjen v smeri voznje, ga drzijo le pasovi, ce pa je v nasprotni smeri, pa cel telescek.... Mal me skrbi, zato bi rajsi izvedela za kaksno zabavo, ki ste jo priredile svojim malckom v avtomobilu???
Hvala
Nina

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?