|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZARA KIDS
15.9.2005 15:16:44   
nynna
Ali katera nakupuje v Zari za otroke?Kakšne so cunje, pa cena. Ali je tako kot v HM?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZARA KIDS
15.9.2005 15:21:40   
maks
Zaenkrat sem bila pri njih 2x in sem zadovoljna.Je pa H&M cenejši. Oblačila so modna in kar mi je všeč barvita.Kupila sem pa majčke, hlače, brezrokavnik in čevlje-za čevlje še ne vem, kako se bodo obnesli, ker jih mali še ni nosil, a mislim, da bodo uredu.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZARA KIDS
15.9.2005 15:41:40   
tina21
Bom kar tukaj vprasala:
Kdaj se pa odpre Zara v BTC-ju?

Hvala

Tina

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZARA KIDS
15.9.2005 15:49:46   
kofetek2010
našemu že eno leto kupujemo v Zari, določene cene (za večjega, torej št.10-12) so nižje kot v H&M, kvaliteta pa nekje enaka kot v H&M - za manjše je pa nekoliko, ne veliko, kakšnih 500-1000 sit, dražje

kdaj se odpre v BTC? - baje jeseni, točno kdaj pa ne vem

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZARA KIDS
15.9.2005 16:04:05   
ZARA
Pri meni nobena od vas ne kupuje, lažnivke... (jaaaa samo to sm morala napisat,nooo...)

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZARA KIDS
15.9.2005 16:09:02   
A-N-J-A
Zara v BTC-JU se odpre 22.9. .
Jaz imam par cunjic in supergice in so super ,kakšne so pa cene pa ne vem ker sem dobila za darilo .

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZARA KIDS
15.9.2005 16:24:03   
pravljica
cene in kvaliteta se mi zdi podobno kot v h&m...ampak po moje, ko enkrat tam nekaj kupiš, nikamor drugam ne paše...mislim za deklice - tiste pisane bluzice in krila...če kupiš tam krilo, moraš obvezno zraven kupit tud bluzico
za dojenčke imajo pa takoooo malo (v MB)

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZARA KIDS
15.9.2005 16:28:43   
asija
Kvaliteta je podobna H&M-ovi. Vendar moraš biti zelo pazljiv glede št. Moja je stara 11 m in nosi št. 74 od Zare pa že en čas nosi od 12 do 18 m.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZARA KIDS
15.9.2005 18:36:37   
malika
Imajo zelo lepo paleto barv, kar je super; edina slaba stvar ki jo jaz opažam pri njihovih oblačilih pa je ta, da niso tako elastična in se moraš včasih kar namatrat zraven, da vtakneš rokico v rokav itd.
Cenovno so dokaj ugodni, kvaliteta izdelkov pa je tudi na mestu

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZARA KIDS
15.9.2005 21:47:39   
Eva***
A katera ve, kje v BTC-ju bo?

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZARA KIDS
15.9.2005 23:50:16   
kofetek2010
nekje sem prebrala, da blizu Emporiuma - mogoče tam kjer je bil Skotiš pab in Sport-siti, tam ko sedaj nekaj preurejajo mogoče

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZARA KIDS
16.9.2005 20:42:08   
dory
yes komi cakam zaro v btcju

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZARA KIDS
16.9.2005 20:57:04   
cmokec
Jaz sem bila danes v LJ. Zara bo nasproti Emporiuma in zgleda še eno veliko gradbišče.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZARA KIDS
20.9.2005 15:11:23   
Urša
Pa ne,no, ne smem it ferbcat, če ne bom spet kakšne cotike za našega prihajajočega novorojenčka nakupila, pa nič ne rab!
Zara-nam boš RRjevkam kej popusta dala-tm ene 30% recimo? Dej kakšn katalog naskeniri, no!

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZARA KIDS
20.9.2005 17:29:00   
niki5
Jaz sem bila v Europarku v Zari, ko smo se vračali iz Ikee. Meni so luštkane cunjice, edino kar me moti ko sem dala prat sem ugotovila, da naj bi vse pral na 30 stopinj. Jaz še pri 60 ne spravim vseh madežov ven

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZARA KIDS
20.9.2005 18:01:31   
Kadija
Kupim vedno tam, kjer se mi kaka stvar dopade in da ni tako drago. Torej ali H&M ali Zara. Sem pa z obema zadovoljna!

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZARA KIDS
20.9.2005 21:44:36   
frutka_
Po mojem imajo lepše stavri kot H&M je pa dražje in modeli so dosti manjši kot so dejanske številke. Moj npr. nosi Zarino dvojkico, star je 14m, v H&M so mu št. 86 še fajn komot.
Sicer so kar kvalitetne in res luštne.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZARA KIDS
21.9.2005 12:21:07   
Tinna
Mi smo bili v MB v Zari pa se mi je zdelo vse dosti dražje kot v H&M zato tudi nisem nič kupovala. Imeli so pa res luškane stvari.
Jutri gremo v Ljubljano bom pa še mojega srčka poprosila, če lahko samo malček pokukamo v ta novo Zaro.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?