|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poljubček!
4.12.2013 15:22:34   
Lukka
Joj danes zjutraj se mi je pa zgodilo nekaj, da me je dobesedno vrglo na zadnjo plat! Za znort! Ob pol osmih je pri nas zajtrk in tako tudi danes. Bil sem sam v kuhinji, polža se je igrala v dnevni sobi in gledala risanke, mož pa se je tuširal in pripravljal za kasnejši odhod v službo. Nakar prideta oba proti kuhinji. Ona iz dnevne sobe, on iz kopalnice in pač kot ponavadi mi da (mož) poljubček, potem dvigne še tamalo in jo cmokne na lička. ONA PONORI! Ponorela je da je bla kar rdeča v ksiht in se začne dret, da ona hoče tazaresnega lupčka, ne pa to na hiter. Pa jo midva gledava, mož se je smejat začel, kar jo je še dodatno zjezilo, jaz sem pa samo debelo gledal kaj se ji dogaja. Potem sem šel počasi do nje, da bi jo objel, ona pa tuli, da se samo midva zares lupčkava, z njo pa ne! Pa ji dam še enega lupčka, pa spet nori, da ne, da bo ona tapravega, takega hoče kot ga oči meni da. user posted image
Moj se je še naprej režal, tamala samo počla ni od jeze, jaz sem bil pa v šoku! No pol je pa sledil stavek, ki pa me je dotolkel - A VESTA KAJ, SAJ MAM JAZ TUDI JEZIČEK!

Kako bi reagirali vi? Samo to me zanima. Kako bi vi to zadevo speljali???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poljubček!
4.12.2013 15:43:00   
asyka
pomenila bi se z otrokom kakšne so razlike med poljubi. Potem pa prenehala s takšnim izkazovanjem ljubezni pred otrokom. Jaz se res ne spomnim, da bi se moja dva starša kdaj z jezikom poljubila pred mano in se mi slednje ne zdi primerno niti danes. Enostavno je tukaj že vključene toliko intime, da ni primerna za pred otroka, ki ne razlikuje med poljubom očeta njemu in med poljubom ljubezni ki si ga izmenjata partnerja. V prostnosti polže naj bodo vajini poljubi pač omejeni zgolj na dotik z ustnicami in to je to. V postelji ali intimi ko nje ni zraven pa si dajta duška vajinim jezikom.

Predvsem pa vse takšne stvari rešuj s pogovorom.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poljubček!
4.12.2013 16:15:06   
Lukka
Se popolnoma strinjam! Pa veš, da če sem čisto iskren, sploh ne vem kako je pravzaprav lahko opazila tako stvar. Niti ne gre zdaj za neko zalizovanje pred njo, zgolj hitri poljubček, ampak res pa se vedno z jezičkom pobožava, ampak to je res hitro, kot nek cmokec. Zato mi je še tolk manj jasno, da je bla sploh pozorna na to stvar...

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poljubček!
4.12.2013 19:10:36   
asyka
Fasciniran še boš kaj vse otroci opaziju in kaj jim da mislit v možganih :)

Da si boš mogoče lažje predstavljal kako si oni procesirajo za nas nepomemne podatke. Nečakinja je približno let tvoje polže in je zadnjič poslušala svojega očeta, ki je ženi razlagal, da kako ga v službi **** ker je majhn in da so mu v avto dali KinderZic... Čisto ne pomembna zadeva. Mala si je zapolnila ta KInderZic in ga zdaj tak kliče user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poljubček!
5.12.2013 3:13:25   
ronja
Povej ji, da se starša drugače poljubljata, da se pač odrasli drugače poljubljamo kot se poljubljamo z otroki in da se bo ona tudi tako poljbljala, ko bo velika, zdaj se je pa nihče ne sme tako dotikat, ker to ni za male otroke.
PS: otroci opazijo vse, bolj ko skrivaš vse, bolj so pozorni na detajle.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poljubček!
5.12.2013 13:05:48   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Se popolnoma strinjam! Pa veš, da če sem čisto iskren, sploh ne vem kako je pravzaprav lahko opazila tako stvar. Niti ne gre zdaj za neko zalizovanje pred njo, zgolj hitri poljubček, ampak res pa se vedno z jezičkom pobožava, ampak to je res hitro, kot nek cmokec. Zato mi je še tolk manj jasno, da je bla sploh pozorna na to stvar...


In kako bi se ti zdelo, če bi take "poljubčke - cmoke" gledal pri svojih starših?
Poljub z jezikom nikakor ni cmok, oz. če to izvedeta tako na hitro, ni biti drugače, kot da vidi jezik, ker ga moreš dat že tolko prej ven. user posted image

Glih mal bi se pa lahko brzdala pred otrokom. In naj bo cmok res cmok.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poljubček!
5.12.2013 13:46:25   
Polona31
Lukka ne znam ti svetovati, ker,,,midva se ored otrokoma nikoli ne poljubljava z jezikom ker...ne vem no..midva se pred otrokoma poljubljava brez pridiha erotike, ampak v duhu ljubezni, naklonjenosti, tako da...ne vem no...ali ji poskusita razložiti tako kot ti je svetovala Ronja ali pa...se poljubljata brez pridiha erotike.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?