|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 20:10:28   
shaban
Lepo pozdravljeni...Imamo 5 letno punčko,ki se učasih enostavno začne jokati brez razloga,in ko je vprašaš noče povedati zakaj joka...nikooooooooooolllllllllllll ne pove...ampak res nikollll ...pa tudi ko kdo od sorodnikov pokliče pa mi reče da jo dam malo na telefon da jo sliši in noče. pa jo vprašamo zakaj noče? je tiho.ni šans da bi povedala zakaj noče na telefon...u čem je fora?kaj je razlog???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 20:16:09   
LuLu
če se to dogaja, ko se ne udari ali jo karkoli boli... potem bi jo nehala spraševati zakaj se joka. Če je tako trmasta, da noče povedati. Rekla bi ji le, če se odloči, da pove kaj jo muči, sem tukaj, drugače pa je ne bom gnjavila s vprašanji. Dovolj je stara, nekaj že razume.

(odgovor članu shaban)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 20:29:27   
Lukka

IZVIRNO SPOROČILO: shaban

Lepo pozdravljeni...Imamo 5 letno punčko,ki se učasih enostavno začne jokati brez razloga,in ko je vprašaš noče povedati zakaj joka...nikooooooooooolllllllllllll ne pove...ampak res nikollll ...pa tudi ko kdo od sorodnikov pokliče pa mi reče da jo dam malo na telefon da jo sliši in noče. pa jo vprašamo zakaj noče? je tiho.ni šans da bi povedala zakaj noče na telefon...u čem je fora?kaj je razlog???



Nasa po dvakrat do trikrat dnevno, totalno brez razloga v jok! Precej jih je na forumu zadnjic pisalo da so imeli enake tezave... Menda minejo. Potrpi.

(odgovor članu shaban)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 20:32:00   
Lukka
Se ti dogaja tole?

http://www.ringaraja.net/forum/m_6104729/mpage_1/key_/tm.htm#6104729

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 21:05:06   
aknela123
mislim, še meni se ni za pogovarjat po telefonu s sorodniki včasih, kaj šele, ko odrasli otroku silijo slušalko na uho in ga silijo, naj nekaj pove. pa komu naj pove? telefonski slušalki iz katere prihaja nek glas, človeka pa ni nikjer videti? razumite že enkrat, da otroci tudi potrebujejo svoj mir, da so sami s sabo in da ne rabimo vedno silit v njih, ko se nam zazdi, da bi bilo fino, če bi zdaj pa zdaj otrok nekaj naredil kar se nam zahoče.

(odgovor članu shaban)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 21:11:08   
shaban
ok...kot prvo to ni vsak dan da bi jo silil na telefon...namreč imela je roj.dan in da bi ji sorodniki čestitali...sploh ni hotla tel.se dotaknit...pa še to pri treh razumem da iščejo pozornost ampak ona je stara 5 let...to je pa že malo starejše kot tri letnik.kajne..

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 21:26:31   
LuLu
no no... pozornost iščejo tudi 5-letniki, 15-letniki, 50-letniki in 95-letniki... če so pri volji user posted image

(odgovor članu shaban)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 21:36:51   
mateyka
naša tamala NIKOLI ne mara govorit po telefonu. od rojstva dalje in še zdaj ji je to taka muka da komaj (traja da jo prepričam, res, včasih tudi ne rata) kdaj reče "živjo, dijo, na mamo zdej" . pa ima 6,5 let. ampak tako je bilo od vedno - ne mara telefonov.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.1.2014 21:38:52 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 21:39:45   
Izabelina
če si ful želiš, da govori po telefonu s sorodniki mogoče probite face to face al pa videjo čet...

kar se pa joka tiče pa nimam idej, naša joka velikrat ampak vedno vem zakaj, ker ji pač neki ne uspe, ni tko kot si je zamisnla, in vedno pove...

srečno!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 21:49:16   
Katy78
Naš fant je star 5 let in tudi ne mara govorit po telefonu na komando, ko si zaželi babice, mi reče in jo pokličeva. Je pa isto, če mu želi kdo čestitat za RD po telefonu ali pa če naj bi on čestital, takrat največkrat ni šans, da bi šel na telefon, po moje mu je nerodno.

Mene to ne moti, bolj me spravlja v živce jok za brezveze. Npr. kar naenkrat začne jokat pa ga vprašam, kaj je, pa potem ko ga ene parkrat vprašam, reče, žejen sem. user posted image Kot da bi mu odrekala hrano in pijačo. No, pa to ni zmeraj, ampak ponavadi takrat, ko pač ni njegov dan. In to pomeni, da ne joka čisto za brezveze oz. vzrok za takšno reakcijo ni brezvezen, pač mu tisti dan nekaj ne štima, tako kot odrasli kdaj pa kdaj rečemo, da ni naš dan.Pa kar me še spravlja ob živce pri našemu 5-letniku je to, da če mu nekaj ne paše, če mu kaj ni všeč, bo takoj začel z jokom in grdim gledanjem namesto da bi lepo povedal, kaj ga moti. No, tukaj sva že dosegla napredek, se je že parkrat zgodilo, da je lepo povedal, kaj ga moti oz. mu ni všeč. Ah, kaj čmo, ko bo to minilo, bo pa kaj drugega. user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 15.1.2014 21:51:43 >

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 21:53:21   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Naš fant je star 5 let in tudi ne mara govorit po telefonu na komando, ko si zaželi babice, mi reče in jo pokličeva. Je pa isto, če mu želi kdo čestitat za RD po telefonu ali pa če naj bi on čestital, takrat največkrat ni šans, da bi šel na telefon, po moje mu je nerodno.

Mene to ne moti, bolj me spravlja v živce jok za brezveze. Npr. kar naenkrat začne jokat pa ga vprašam, kaj je, pa potem ko ga ene parkrat vprašam, reče, žejen sem. user posted image Kot da bi mu odrekala hrano in pijačo. No, pa to ni zmeraj, ampak ponavadi takrat, ko pač ni njegov dan. In to pomeni, da ne joka čisto za brezveze oz. vzrok za takšno reakcijo ni brezvezen, pač mu tisti dan nekaj ne štima, tako kot odrasli kdaj pa kdaj rečemo, da ni naš dan.Pa kar me še spravlja ob živce pri našemu 5-letniku je to, da če mu nekaj ne paše, če mu kaj ni všeč, bo takoj začel z jokom in grdim gledanjem namesto da bi lepo povedal, kaj ga moti. No, tukaj sva že dosegla napredek, se je že parkrat zgodilo, da je lepo povedal, kaj ga moti oz. mu ni všeč. Ah, kaj čmo, ko bo to minilo, bo pa kaj drugega. user posted image


toj pr naši, zato skoz joka, ko ji kej ne paša, namest da bi rekla začne cvilt in cmizdrit... kaj si nardila?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 21:57:17   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Naš fant je star 5 let in tudi ne mara govorit po telefonu na komando, ko si zaželi babice, mi reče in jo pokličeva. Je pa isto, če mu želi kdo čestitat za RD po telefonu ali pa če naj bi on čestital, takrat največkrat ni šans, da bi šel na telefon, po moje mu je nerodno.

Mene to ne moti, bolj me spravlja v živce jok za brezveze. Npr. kar naenkrat začne jokat pa ga vprašam, kaj je, pa potem ko ga ene parkrat vprašam, reče, žejen sem. user posted image Kot da bi mu odrekala hrano in pijačo. No, pa to ni zmeraj, ampak ponavadi takrat, ko pač ni njegov dan. In to pomeni, da ne joka čisto za brezveze oz. vzrok za takšno reakcijo ni brezvezen, pač mu tisti dan nekaj ne štima, tako kot odrasli kdaj pa kdaj rečemo, da ni naš dan.Pa kar me še spravlja ob živce pri našemu 5-letniku je to, da če mu nekaj ne paše, če mu kaj ni všeč, bo takoj začel z jokom in grdim gledanjem namesto da bi lepo povedal, kaj ga moti. No, tukaj sva že dosegla napredek, se je že parkrat zgodilo, da je lepo povedal, kaj ga moti oz. mu ni všeč. Ah, kaj čmo, ko bo to minilo, bo pa kaj drugega. user posted image


toj pr naši, zato skoz joka, ko ji kej ne paša, namest da bi rekla začne cvilt in cmizdrit... kaj si nardila?


Ah nič drastičnega user posted image , vedno znova kot pokvarjena lajna ponavljam, da mi lahko lepo pove, da bom razumela. Da razumem, da je žalosten/jezen, če mu nekaj ni všeč ampak da naj mi to lepo pove, da ga bom razumela. Pa vprašam ga, če bi bilo njemu všeč, če bi jaz tako reagirala, ko meni kaj ne bi bilo všeč, ko npr. naredi nekaj, kar ve, da ni primerno.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 22:01:33   
Izabelina
ok to delam že zdej, sej potem ko rečem, pride do mene in reče, da se je umirila... sam bi rada, da samoiniciativno preskoči tisto fazo cviljenja... na to bom pan zgleda morala počakat vsaj do 5ega leta user posted image

nazaj na avtoričino temo...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 22:02:49   
mateyka
naša joka tudi ko neki ne gre (recimo ne ve gumbov pri kaki online igrici recimo) - huda travma user posted image

to prerastejo, ko malo bolj odrastejo. za zdaj pa pomaga tolažba in "pokvarjena lajna" kot bi rekla Katy78 user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 22:04:34   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

ok to delam že zdej, sej potem ko rečem, pride do mene in reče, da se je umirila... sam bi rada, da samoiniciativno preskoči tisto fazo cviljenja... na to bom pan zgleda morala počakat vsaj do 5ega leta user posted image

nazaj na avtoričino temo...


Saj bo. Aja, pa veš kaj šri nas pali? Ful ima rad mlajšega bratca, naravnost obožuje ga. In potem mu rečem, da mora biti bratcu za zgled, da se bratec od njega uči in da se bo tudi takih stvari, ne preveč lepih, od njega naučil. In to pali, zelo. user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 22:06:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

ok to delam že zdej, sej potem ko rečem, pride do mene in reče, da se je umirila... sam bi rada, da samoiniciativno preskoči tisto fazo cviljenja... na to bom pan zgleda morala počakat vsaj do 5ega leta user posted image

nazaj na avtoričino temo...

ja, počakaj, nimaš druge user posted image sem imela to fazo pri hčeri.. zdaj sva obe ok. Jaz z mirnimi živci ona pa tudi že pove kaj ji ni ok, ampak moram premišljeno, z nasmeškom, prijazno do nje, zelo previdno user posted image da se mi takoj odpre... drugače se obrne na drugo stran in trmari... kratek čas hb

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 22:08:35   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

naša joka tudi ko neki ne gre (recimo ne ve gumbov pri kaki online igrici recimo) - huda travma user posted image



tukaj pa moj sine začne noreti... res mu naš počasni internet ne olajša igranje igric, ampak ja, neke čudne zvoke spušča, ko kaj ne gre user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 5 letni trmasti otrok!!!
15.1.2014 22:08:40   
patrino
Naša je imela tudi tu nekje eno jokasto fazo. V bistvu je za vsako figo bruhnila v jok oz. tri četrt zadev bi rada naredila, povedala, speljala z jokastim obrazom in v ueeee, ueee stilu. Tudi mi smo ji vsi govorili naj lepo pove kaj želi in na trenutke se mi je včasih zdelo, da je sama nad sabo včasih šokirana, kot da bi se podzavestno tako jokcasto obnašala. Včasih smo jo imeli že vsi krepko čez glavo in smo se nalašč naredili malo gluhe.
Moja mama me je šokirala, ko je enkrat , ko sem jezno momljala in se na skrivaj pritoževala čez mulo, rekla, da sem bila jaz istauser posted image . No pri nas je pri obeh to sčasoma minilo. Pri ta veliki in ta mali. user posted image
Tudi po telefonu sedaj veliko raje govoriva, kot sva nekoč.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?