|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček iz paketa
16.9.2005 13:19:41   
majapozun
Živjo!
Z možem sva se odločila, da bova iz paketa za novorojenčke verjetno vzela kar tistega z vozičkom, pa bi rada prej kej informacij o njem. a ima katera izkušnje z vozičkom, je zadovoljna z njim, kakšne so njegove pomanjkljivosti...?
hvala
maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   voziček iz paketa
16.9.2005 13:22:03   
Spicy Black
Najprej dobrodošla

Pravijo pa da je voziček iz paketa slab in ga ne priporočajo (teža, okretnost itd.). Tako, da raje vzemi denar in si kupi boljšega.

Lp

(odgovor članu majapozun)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   voziček iz paketa
16.9.2005 13:32:12   
kati1
voziček si lahko ogledaš v živo - kar mislim, da je tud nujno ... povprašaj v materinski šoli oz. šoli za starše


(odgovor članu majapozun)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   voziček iz paketa
16.9.2005 14:35:43   
arielca
Na tem forumu je naletel na precej kritik, ker naj bi bil težek, nefunkcionalen, punce so pisale tudi o številnih nevarnih kovinskih delih.

Preveri še sama in se pravilno odloči!

(odgovor članu majapozun)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   voziček iz paketa
16.9.2005 16:24:42   
polona2
Rajši vzemi denar in sama kupi voziček, meni ne izgleda vreden niti 15.000 sit.

(odgovor članu majapozun)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   voziček iz paketa
16.9.2005 17:44:40   
SašaR
Jaz sem ga videla pri G v čakalnici in moram reči da me ni prepričal, ker ima ene vijake na vzven (matica gleda na zunanjem delu ven in en del vijaka ,... Drgač so ga na tem forumu kritizirale, na nakem drugem pa še kar hvalile. Premisli sama, jaz bi raje vzela denar, in si enega preprostega kupila.
Težak pa mislim da je 17 kg.


(odgovor članu majapozun)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   voziček iz paketa
16.9.2005 21:16:44   
urška
mi smo ga imeli, res da se šenkanemu konju ne gleda pod zobe, ampak vseeno ne hvala. ful je težek škripa pa prenizek. raje vzemi denar in za 50 000 kolikor dobiš denarja že tud dobiš voziček, če ne drugje pa v avstriji. mi smo kasneje kupili novega - haucka in je 100 krat boljši.

(odgovor članu majapozun)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   voziček iz paketa
16.9.2005 21:38:29   
Anonimen
Ima ga moja svakinja in je res kar precej neroden, čeprav drugih problemo z njim ni imela. Ima jih sedaj, ko ga je skušala prodati, ker ga ne rabi več in so ji v komisijski trgovini rekli, da jih ne odkupujejo, ke se baje zelo veliko kvarijo. Jaz ti priporočam, da vzameš denar okorg 56.000 SIT in si ga kupiš sama

(odgovor članu majapozun)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   voziček iz paketa
17.9.2005 17:16:40   
Anja**
...denarja se dobi 57.190 sit

za tak denar pa dobis ze kaj pametnega (pa magari rabljenega - lepo ohranjenega).

(odgovor članu majapozun)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   voziček iz paketa
19.9.2005 9:47:36   
alenkica
Predlagam ti, da si pogledaš vozičke v E.Leclercu. Imajo ful luštne z lupinico za 27000 sit, pa zgledajo varni in praktični! Sama sem ga kupila za 4o.ooo sit pa je super!

Jaz ti unega ne predlagam, ker res zgleda bolj slabo!

(odgovor članu majapozun)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   voziček iz paketa
19.9.2005 15:22:54   
majapozun
Hvala, punce, za vse nasvete. sej mene tut najbolj skrbi teža... bomo še mal premislili!
lp

(odgovor članu majapozun)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček iz paketa
25.9.2005 20:17:17   
urbancek
Mi ga imamo in sicer ga je moj kupil v komisijski prodajalni, sploh ni vedel, da je to voziček iz paketa. Tako kot pravite je res zelo težak, ampak za teren, kjer smo mi je pa super, za transport pa poden. Za transport imamo lažjega (marela), ki zaleže malo prostora v prtljažniku. Iz paketa zaleže cel prtljažnik, v polota ga komaj spravim. Dala sem pa zanj 20.000.-.
Drugače pa sem z njim zadovoljna in ga bom imela tudi pri tem otročku, le torbo za v voziček moram kupiti, ker zraven ni priložena.

lp

_____________________________

Ne toži svetu tujemu bol, ne svojega srca,
ne toži mu nikoli, ker svet je brez srca.

(odgovor članu majapozun)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?