|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hvala lepa!
17.2.2014 16:33:40   
ronja
Ampak jaz tukaj ne vidim nič znanstvenega.

asyka, ti si tudi biologinja? Ja, se strinjam s tabo, upam, da so še kaj bolj pametnega ven potegnili. To da ljudje ne objavljajo svojih tem, če jih objavlja Lukka, je sicer že en podatek - če je res (kot rečeno preverjala nisem, bi pa lahko verjela)

Pa so se mi zdele kdaj raziskave v okviru mojega študija za lase privlečene... no, vidim da vsaj lahko pomen razložim le teh, tukaj pa...

haha, iste misli...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: hvala lepa!
17.2.2014 19:41:36   
asyka
Ja, sem tudi biologinja... zdaj delam sicer magisterij na bioinformatiki, ampak srcno upam da bolj ostanem v biologiji.

Eh, ce pa nekatere raziskave so res, da ne ves ce se kdo malo heca s tabo. Ne bom pa pozabila enega profesorja, ki je reku enkrat: ce se rezultati ujemajo s hipotezo ali pa ti kaze da bos odkril nekaj sila redkega potem skoraj zagotovo nekaj ne stima hehe

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: hvala lepa!
17.2.2014 20:31:47   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Thomas, si to ti? user posted image


joooj, rija - LOL, comedy gold user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



da vam ne bom čez eno leto rekla: sem vam reklauser posted image




simpli da best user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


..me pa resno zanima za koga je Lukka -Thomas -anže,..navijal na teh OI?

Norveška??
Avstrija?
Slovenija?



...po vsej verjetnosti za tiste, ki so imeli v svojih vrstah več luštnih fantov user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   [Brisano sporočilo]
17.2.2014 21:45:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alda)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: hvala lepa!
17.2.2014 23:13:37   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Thomas, si to ti? user posted image


joooj, rija - LOL, comedy gold user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



da vam ne bom čez eno leto rekla: sem vam reklauser posted image




simpli da best user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: hvala lepa!
17.2.2014 23:20:57   
RIJA*
uh, sem se že vstrašla, da je Lukkec nazajuser posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: hvala lepa!
17.2.2014 23:23:20   
Stanislava_
Lukkec Smukec spi in se sladko smeji. Bo kmalu pust in se kaj preobleče in pokaže

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: hvala lepa!
17.2.2014 23:45:21   
pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: alda


..me pa resno zanima za koga je Lukka -Thomas -anže,..navijal na teh OI?

Norveška??
Avstrija?
Slovenija?



...po vsej verjetnosti za tiste, ki so imeli v svojih vrstah več luštnih fantov user posted image



Ej, saj je povedal na tisti temi "s kom bi prevarali ..." (nekaj takega), da ful pali na skakalca Thomasa Morgensterna user posted image

Aja, Anže, pa ne zdej spet v luft skakat, ker smo si to zapomnili ... user posted image Imam pač mega spomin, kaj čem user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: hvala lepa!
18.2.2014 0:40:37   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Lukkec Smukec spi in se sladko smeji. Bo kmalu pust in se kaj preobleče in pokaže


ja, my thoughts exactly user posted image
pričakujem ga okoli pusta user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: hvala lepa!
20.2.2014 22:58:40   
Celesty
Kakšen bed.

Jaz sem sicer spremljevalka od zunaj, enostavno mi ni, da bi pisala tukaj, a ko sem Lukkca brala, sem se pošteno nasmejala, kakšne probleme ima ta človek. Zdaj pa je bila to neka raziskava????

Adijo kokice user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: hvala lepa!
20.2.2014 23:28:40   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Ja sej bi jo res lahko. Pismo, en let sem basal tukaj gor, zdaj ko me po pravici lahko kaj vprasate, pa dvomite. Ampak ok, jaz sem bil za tole kvasanje vsaj fajn placan...


Se iz casov newsov se je vake troliko pojavil nek trol, ki je delal neko "raziskavo", pa se je hitro ugotovilo, da je "raziskava" zajela zgolj in samo njegovo nestabilno mentalno zdravlje v poskusih filanja ega. Znacilnost tovrstnega luzerja je, da trdi, da je bil placan, da ga sovrazijo, da se je mocno zabaval itn.. s tocno dolocenim ciljem - vzbuditi pri ostalih mocnejsi obcutek, da so luzerji, kot ga ima sam, ker je takrat on manjsi luzer oz. postane nekdo, ki ni luzer.
Da raziskava ne obstaja je vec kot jasno, kot je jasno, da je vse poste pisal en sam clovek. Neki vnaprej dogovorjeni posti so lari fari in cista izmisljotina.

Lukka je za uporabike bil zanimiv ker so to potrebovali. Dvorsko ludo, ki bo popestrilo dan. Stanislava je enako zabavna ko zacne s svojimi "zenske so manjvredne" nakladanji, Patrino tudi, ker popestri dan. Enostavno ni vec dolgcas.

In tudi to filanje ega z neko izmisljeno raziskavo je enako zanimivo in pestro ter za lase privleceno.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: hvala lepa!
24.5.2014 20:04:37   
petea
Malo se mi pletejo po glavi nenavadne povezave:

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Avstrijski kolegi so delali na forumu, ... Ista zgodba, kot nasa, le da je bil tam fant Thomas.
Po enem mesecu so zakljucili in presedlali na podoben forum, kot je ta.


'Thomas Neuwirth, bolj znan z umetniškim imenom Conchita Wurst, je že pet let poročen z Jacquesem Patriaquem. Zmagovalec letošnje Evrovizije je v zakonu prevzel vlogo žene, rad kuha, medtem ko ga boljša polovica pogosto preseneti z nakitom. V bližnji prihodnosti pa bo Conchita zagotovo postala mama.' (Thomas


Očitno avstrijski kolegi takrat niso zaključili, ampak šele dobro začeli zgodbo njihove 'Lu(l)kice' ... user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: hvala lepa!
24.5.2014 20:16:59   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Malo se mi pletejo po glavi nenavadne povezave:

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Avstrijski kolegi so delali na forumu, ... Ista zgodba, kot nasa, le da je bil tam fant Thomas.
Po enem mesecu so zakljucili in presedlali na podoben forum, kot je ta.


'Thomas Neuwirth, bolj znan z umetniškim imenom Conchita Wurst, je že pet let poročen z Jacquesem Patriaquem. Zmagovalec letošnje Evrovizije je v zakonu prevzel vlogo žene, rad kuha, medtem ko ga boljša polovica pogosto preseneti z nakitom. V bližnji prihodnosti pa bo Conchita zagotovo postala mama.' (Thomas


Očitno avstrijski kolegi takrat niso zaključili, ampak šele dobro začeli zgodbo njihove 'Lu(l)kice' ... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: hvala lepa!
6.7.2014 13:01:40   
aknela123
saj vem, da je že dolgo od takrat, ampak moram - pri tej zadnji temi je Lukka malo mimo brcnil. Mislim da se največ dogaja na temi čvekanje, tudi Lukka je največ objavljal tam, tako da ja, malo bolj natančen bi pa moral bit :)

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 239
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




poroka
ksenci

Koliko vas je stala celotna poroka (obleke, prstani, svatba, slike,...) na osebo

0-50€ (27%)

50-100€ (17%)

100-150€ (11%)

150-200€ (4%)

200-250€ (6%)

250-300€ (35%)


Število vseh glasov: 244

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!