|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skrbništvo nad otrokom
22.2.2014 21:27:30   
rominca
živijo... obračam se k vam za nasvet... z partnerjem živiva v izvenzakonski skupnosti...imava 11mesecev staro punčko..živiva pri meni doma.. problem je da se ne razumeva...fant je občasno nasilen do mene, kakšen krat se z kričanjem spravi tudi na moje starše...enkrat je mama klicala policijo ker me je kmalu ubiu... je tudi biuši drogeraš..je biu tudi v komuni...on je redno zaposlen mene pa čaka po končanem porodniškem odpoved ker bojo firmo zaprli.. grozi mi tudi da če mu uzamem otroka da točno ve kje me dobi in da mi bo še žau.. z njegovimi starši se ne razumemo ker ga zagovarjajo... mislijo da bodo lahko tudi meni ukazovali... zanima me kaj bi vi v mojem primeru naredili? tako pač ne gre več naprej...najbolj me je strah da bi mi uzeu otroka čeprav me je strah da bi se spraviu tudi na njo ker kadar se loti doma otrok malo bolj na glas vriskat mu gre na žiuce in ji skozi govori nej neha da mu gre na žiuce itd... niti enkrat odkar se je rodila je ni še skopal, odkar je po žlički ji še niti enkrat ni skuhal za jest, za njo 90% skrbim jst vaske tolko pa on... kaj naj naredim? naj grem na center za socilano delo, naj ga tožim za skrbništvo ker z njim se v normalnem tonu ne da pogovoriti..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skrbništvo nad otrokom
23.2.2014 15:16:54   
Abelar
Na tvojem mestu bi jutri zjutraj vzela otroka in šla na tvoj center za socialno delo. Povej jim tako, kot si napisala tukaj. Samo zato, ker boš brezposelna, ti ne bo vzel otroka, ne skrbi.
Večji problem bo, kako se zavarovat pred njegovim nasiljem, glede na to, da ti tudi starši ne morejo pomagati, vsaj tako razumem.
Držim pa pesti zate!

(odgovor članu rominca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skrbništvo nad otrokom
23.2.2014 16:01:45   
Stanislava_
"Prijavi" nasilje in grožnje na centru za socialno delo. Omeni, da je bivši narkoman. Nimaš se pa česa bati - samo zato, ker boš brez službe, ti otroka ne bodo vzeli. In začni iskat delo, ker se boš bolje počutila, finančno itak, socialno pa tudi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu rominca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skrbništvo nad otrokom
23.2.2014 18:59:09   
saragr
Zapomni si, da pes ki laja ne grize ( in verjemi, da je v takih primerih največkrat to tako ). Da sem v tvoji koži, ne bi šla na center, ker ne vem, kaj bi oni koristnega tu lahko naredili. Policija bi posredovala, če bi jih poklicala ob nasilju, sledil bi pripor in potem mogoče tudi zapor,ampak v času v zaporu bi njegovo sovraštvo do tebe se samo še povečalo, in ves čas bi bila v strahu kaj bo ko pride ven.
Jaz bi ga postavila pred vrata in za nekaj časa nekam odšla, ker bo verjetno še nekaj časa redno hodil na vrata in ti delal probleme ali pa na vsak način prosil, da ga sprejmeš nazaj. Sčasoma se bo pa tudi to umirilo, saj bo našel novo "žrtev". Spremenil se pa ne bo.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skrbništvo nad otrokom
23.2.2014 19:48:14   
Paštetka
Spakirala bi mu kufre in jih postavila pred vrata, zamenjala ključavnico.

Da te lahko najde? Jah, saj tako praviš, da te je tudi tako hotel ubiti.
Prijaviš nasilje policiji in zahtevaš prepoved prebliževanja.

Brez pdvečnih besed, pojasnil. Bolj mu razlagaš, opravičuješ svoje dejanje, bolj se zapletaš. Potem greš na socialno in urejaš vse ostalo.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skrbništvo nad otrokom
23.2.2014 20:33:32   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: saragr

Zapomni si, da pes ki laja ne grize ( in verjemi, da je v takih primerih največkrat to tako ). Da sem v tvoji koži, ne bi šla na center, ker ne vem, kaj bi oni koristnega tu lahko naredili.


Verjetno res ne bo ugriznil. Na CSD pa le prijavi, naj bo zabeleženo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skrbništvo nad otrokom
6.3.2014 17:33:21   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: saragr

Zapomni si, da pes ki laja ne grize ( in verjemi, da je v takih primerih največkrat to tako ). Da sem v tvoji koži, ne bi šla na center, ker ne vem, kaj bi oni koristnega tu lahko naredili. Policija bi posredovala, če bi jih poklicala ob nasilju, sledil bi pripor in potem mogoče tudi zapor,ampak v času v zaporu bi njegovo sovraštvo do tebe se samo še povečalo, in ves čas bi bila v strahu kaj bo ko pride ven.
Jaz bi ga postavila pred vrata in za nekaj časa nekam odšla, ker bo verjetno še nekaj časa redno hodil na vrata in ti delal probleme ali pa na vsak način prosil, da ga sprejmeš nazaj. Sčasoma se bo pa tudi to umirilo, saj bo našel novo "žrtev". Spremenil se pa ne bo.


žal ti moram napisati, da zelo malo poznaš to temo. Nič hudega.

Pes, ki laja ne grize???? če bi to držalo, bi vse ljudi, ki so kadarkoli izrekli grožnje, pustili čisto pri miru... zato, ker je zalajal in zdaj pač ne bo grizel
user posted image
Vsak, ki zalaja (človek) o tem tudi razmišlja... ja, je nevarno tako razmišljanje pri človeku.

zelo napačno ... CSD lahko pomaga urediti VSE. Res, čisto VSE... samo do njih je treba.
V zapor se ljudi ne odpelje kar tako, vsi v zaporu ne povečajo sovraštva, vsi se ne umirijo in nekateri ljudje se spremenijo...

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: skrbništvo nad otrokom
6.3.2014 17:36:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: saragr

Zapomni si, da pes ki laja ne grize ( in verjemi, da je v takih primerih največkrat to tako ).


še kar se ne morem nagledati tega stavka... največkrat to tako???
a pokojna gospa, ustreljena pred vrtcem lanskega leta? zmanjša to "največkrat" iz vedno?
Kaj če bo avtorica naslednja žrtev hudega kaznivega dejanja, tak pač... ker tu pa tam se pa le zgodi, da kdo vgrizne...

aja, predlagam ti v dobro ljudi, ki jih imaš rada... prosim ne svetuj nobenemu tega, kar si tukaj napisala, če naletiš na tako situacijo

< Sporočilo je popravil LuLu -- 6.3.2014 17:37:43 >

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?