|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hoja otroka
11.3.2014 11:30:15   
tea p
Zanima me če katera kaj ve kolko lahko 18 mesecev star otrok hodi.
Namreč moj se hitro naveliča in hoče v naročje zdaj pa ne vem ali
Je utrujen ali se navelica in se mu ne da vec.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hoja otroka
11.3.2014 11:37:47   
Katy78
Mi imamo 22-mesečnika in rad hodi ter tudi veliko prehodi, v bistvu vozička že nekaj časa ne jemljemo več s seboj na sprehode. Enako je bilo pri starejšemu sinu, on nikoli ni preveč maral vozička ali se nositi. Je pa res, da je treba tamalega večkrat vmes zmotivirat (da mu kaj pokažeš, da skupaj z njim tečeš, se skrivaš, mečeš žogo itd.).

(odgovor članu tea p)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hoja otroka
11.3.2014 12:11:58   
Balerina
Če več hodite se bo tudi hitro navadil, oziroma bo dobil kondicijo. Je pa v večini primerov odvisno od motivacije, bolj kot od same kondicije.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hoja otroka
11.3.2014 12:18:53   
Paštetka
Eni takrat komaj shodijo, drugi hodijo že skoraj leto dni. Tako, da boš morala sama presoditi kje si.

Itak, da sem jim na začetku ne ljubi hoditi, kot kasneje brati ali pisati, če je lažje se vozičkat ali še boljše nosit. Ampak včasih je potrebno malo vztrajati ali se vmes ustaviti in poigrati.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hoja otroka
11.3.2014 12:19:48   
Anonimen
Naš je star 17 mesecev, hodi od 14. meseca in prehodi tudi po 2km ... seveda je potrebne mal motivacije in animacije zraven (iščemo stvari, ga lovimo, on lovi nas itd.) ... samo klasičen sprehod hitro postane dolgočasen user posted image

(odgovor članu Balerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hoja otroka
11.3.2014 12:24:14   
Paštetka
Otika tvoj je že toliko? sem mi zdi, da nisi dolgo nazaj napisala, da si noseča user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hoja otroka
11.3.2014 12:26:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Otika tvoj je že toliko? sem mi zdi, da nisi dolgo nazaj napisala, da si noseča user posted image

Ja seveda sem nedolgo nazaj napisala da sem noseča ... če sem ga pa komi 3 dni nazaj rodila user posted image ... duš gre čas hitro naprej user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hoja otroka
11.3.2014 13:10:30   
tea p
Jaz ga motiviram in skusam ga čim bolj zamotit
Vendar je zelo trmast in se hitro naveliča in
Ne pozabi tudi če ga zamotim s čim za par minut se
Takoj spomne....to velja tudi za druge stvari.
Zato me je zanimalo kolko naj bi prehodu....Da ga
Ne teram preveč....sicer pa verjamem da je odvisno
Od otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hoja otroka
11.3.2014 13:12:14   
petea
predvsem je iz naročja ali vozička veliko lažje opazovati svet, kot pa ob tem še ukvarjati s hojo

enostavno preveč informacij za tako male možgančke

in z višjega se svet drugače vidi ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hoja otroka
11.3.2014 13:55:20   
saragr
Nisem nikoli razmišljala o tem, vem samo, da sem po sprehodu jaz utrujena on pa ne (22m). Najdaljša hoja ( v času, ker km se ne da oceniti ker se non stop ustavlja in opazuje okolico ) je trajala 3 ure; hodi teka, se obrne teče v drugo smer, pa spet v tretjo, pa nadaljujemo pot, pa se ustavi in opazuje kaj. Po treh urah smo šli domov, a on bi še hodil, skakal ( je nadaljeval doma na igralih ). V roke noče, tudi če ga mi dvignemo sili takoj nazaj na tla, iz vozička se hoče izvleči kljub pasovom, tako da ga več ne uporabljamo... Starejši otrok pa ni kot malček nikoli želel hoditi, vedno samo roke, nekje do drugega leta in pol.
Zakaj tvoj noče hoditi: lahko da mu ni zanimiva okolica, lahko da se mu ne da in raje opazuje svet iz vozička...
Jaz gledam da gremo ven na daljše sprehode po kosilu, spanju in malici, tako da je poln energije in spočit.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hoja otroka
11.3.2014 15:56:57   
m_o_i
hja, moj 18mesecnik je hodil 10 min in je omagal

(shodil je pri 17ih mesecih)

poanta mojega posta je v tem, da je brezveze primerjat s komerkoli!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu saragr)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hoja otroka
11.3.2014 16:04:13   
tea p
Ja sej vem da ne moreš primerjati

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hoja otroka
11.3.2014 16:14:56   
pipapopa
jaz sem pri mojih ugotovila, če smo imeli voziček ali pa tricikel s sabo, se jim ni dalo hoditi. tako da ko smo šli na sprehod po mestu, smo šli brez in smo prehodili po potrebi. smo pa korakali, peli, iskali mucke in kužke, vsako polžjo hišico pogledali. zame je sprehod sproščen in grem sama z njimi in vejo da ne bomo divjali, da bomo opazovali ptičke, rožice,..

so pa hitro veliko začeli hoditi. vedno sem jih stestirala malo po ulici gor in dol, pa po sosednji ulici, pa do železnice(cca. 500m) pogledat, če je vlak,..

< Sporočilo je popravil pipapopa -- 11.3.2014 16:17:18 >

(odgovor članu tea p)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hoja otroka
11.3.2014 16:24:16   
tea p
Aaa kuske, motorje,avtobuse gledat nič ne pomaga ;)
Jaz si vedno vzamemo čas za it na sprehod samo
Vseeno noče hodit. Ce mamo voziček ali kolo je isto
Gre pes in čez neki časa hoče opa če ga hočeš dat
V voziček ali kolo pa začne jokati groženj je ;) ful ful
Trmast.

(odgovor članu pipapopa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hoja otroka
29.7.2021 21:41:25   
Lelly28 RR
OTroci prehodijo različno, naša punca ki jodi od svojega 11 meseca in ker smo bili vedno zelo aktivni lahko hodi pri 2 letih brez težav po 1 uro skupaj. Nečakova hči pa ker je vedno v vozičku,pri isti starosti komaj prehodi kak slab kilometer.

(odgovor članu tea p)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?