|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sklep - porodniška
2.4.2014 22:32:13   
jančica_
Danes sem dobila sklep o porodniški, ki mi velja do julija (to je teh 105 dni). Kako naprej, kdaj mi bodo poslali nadaljni sklep o negi otroka?
Na CSD-ju mi o tem niso nič povedali.

Hvala :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sklep - porodniška
2.4.2014 22:58:24   
Penny
Dobiš avtomatsko, nič bat. Prvi del porodniške traja 105 dni, drugi pa 260.

(odgovor članu jančica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sklep - porodniška
3.4.2014 9:41:12   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: jančica_

Danes sem dobila sklep o porodniški, ki mi velja do julija (to je teh 105 dni). Kako naprej, kdaj mi bodo poslali nadaljni sklep o negi otroka?


Ker je to del, ki ti pripada zaradi tebe in je neprenosljiv, ti najprej pošljejo to odločbo.

Približno mesec dni pred nastopom drugega dela dopusta dobiš odločbo za drugi del dopusta. In do takrat lahko tudi brez posebnih dokazovanj spremeniš koriščenje dopusta v kombinaciji s partnerjem, če si sedaj npr. premislita in bi želela deliti dopust.
Prav tako ti pri drugi odločbi upoštevajo, če se npr. otrok rodi več kot 20 dni pred PDP, podaljšanje dopusta za ustrezno število dni.

(odgovor članu jančica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sklep - porodniška
3.4.2014 15:16:22   
ancii88
Pozdravljeni,

na vas se obrača s vprašanjem. Sem noseča in pdp imam 27.6.2014. Prej sem bila študentka, dne 17.1 pa sem se zaposlila. Zanima me, kako je z izračunom nadomestila v mojem primeru, kateri meseci zaposlitve se mi še upoštevajo za izračun.

Hvala in lep pozdrav.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sklep - porodniška
4.4.2014 12:38:45   
bucka*
Najboljš da vprašaš direkt na CSD user posted image boš hitreje dobila informacije, ki te zanimajo. Lahko jih tud pokličeš po telefonu :)

(odgovor članu ancii88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?