|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Golota pred otroci
6.5.2014 22:30:18   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj naredite oz. kako reagirate ko vidite sina z erekcijo?


koliko pa je star ta sin?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Golota pred otroci
6.5.2014 22:33:43   
patrino
21 let user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Golota pred otroci
6.5.2014 23:10:32   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj naredite oz. kako reagirate ko vidite sina z erekcijo?


mu povem, da je hb zdrav user posted image ker me pri teh letih na to še opozori user posted image ko bo pa večji, pa sem sigurna, da bo to nekak skril....jaz pa ne bom videla user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 6.5.2014 23:12:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Golota pred otroci
7.5.2014 9:02:42   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj naredite oz. kako reagirate ko vidite sina z erekcijo?


Ce bis e zaklepali in skrivali bi verjetno padla v nezavest. Sicer ne reagiram, kaj pa naj bi reagirala???


ja, to je bil tudi moj prvi pomislek - a moram reagirat? kako naj bi sploh reagirala?
a tkole?
user posted image

user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Golota pred otroci
7.5.2014 9:36:33   
Balerina
Nisem vseh odgovorov brala avtorici bi svetovala samo to da ne dela nekih drastičnih sprememb in ne kaže otrokom kot da sedaj sta pa večja se pa to ne sme več. Ko jima bo postalo neprijetno da vletavata ko se onedve preoblačita bosta to pokazali, otroci to znajo zelo odkrito pokazati. Pač takrat se to spoštuje ok mu ni všeč in raje prej potrkam če je oblečem ne skačem direktno pred njem intd. Še vedno pa se lahko ti tuširaš pri odklenjenih vratih zakaj ne.
Kamp, no ja mi smo hodili v nudistične kampe in meni je bilo to čisto normalno nič nenavadnega. Se pa spomnim da se imela obdobje, ko sem že doma joj da jaz pa rabim kopalke in gor in dol. No vseeno smo šli v nudistični kamp jaz prvi dan s kopalkami. Ko sem prvič prišla iz plaže sem jih prinesla v roki, so me motile tiste cote gor ko smo se kopali pa potem mokre,...
Še sedaj sem na morju raje zgoraj brez.

Pa tiste ki imate predsodke pred nudističnimi plačami je dosti več nelagodnih pogledov na nenudističnih kot na nudističnih, tam sploh ne opaziš drugih enostavno. No tudi moj ni verjel pa smo šli lani iz našega kampa na dol sprehod, na kosilo, čez nudističnega pa potem ven, kempa sta tako povezana. In tamaladva sploh nista resgirala dokler nismo se nisva midva z možem slekla. Ja ko smo se vračali je bilo ful vroče mi pa prej oblečeni za slabo vreme 20 stopin. Pa ker sem jaz navajena pač ne bom hodila takpač ne bom hodila tamo oblečena kot povh če sem lahko slečena. no takrat je tamale šele reku joj vidva pa kar naga. Pa jaz ja pa saj so vsi in on ja pa res. Pa tamale res vse opazi okili sebe to se mu pa ni zdelo nič nenavadnega.

Tako da res tamo to ni nič moteče bolj opaziš v navadmen kampu da je kakšna zgoraj brez ali pa ima minimalistične kopalke kot pa tam da so goli.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Golota pred otroci
7.5.2014 9:41:22   
Balerina

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

juuj, mi imamo pa kontra probleme-mulc je v letih, ko preucuje razliko med fantki in punckami...
a pol pravte, da okol desetega leta mineuser posted image


Ja tudi mi imamo to pri našem 6 letniku user posted image .

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Golota pred otroci
26.5.2014 12:08:48   
Anonimen
Kako reagirate ko vas radovedni malčki vprašajo kaj bolj delikatnega...recimo zakaj mami nima dlak na luliki...naš je glede golote zelo radoveden, zgovoren in brez zadrege user posted image

(odgovor članu Balerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Golota pred otroci
26.5.2014 12:25:56   
Balerina
Anonimna ne vem pri nas poskušamo biti nekje diskretni hkrati pa jim ne laževa. Tako da odvisno od situacije in zakaj dejansko. če si si jih sama odstranla, da ni zdravstveno povezno, pač poveš da ti to ni všeč in da zato in to je to. Potem se bo pogovor nadaljeval. Tega itak ne mores predvidevati vnaprej. Ker če te je že vprašal nekaj je bilo treba odgovoriti ali si ga preslišala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
26.5.2014 12:40:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Golota pred otroci
27.5.2014 13:57:21   
ronja
Kako reagirate ko vas radovedni malčki vprašajo kaj bolj delikatnega...recimo zakaj mami nima dlak na luliki...naš je glede golote zelo radoveden, zgovoren in brez zadrege

po pravici. V tem primeru bi recimo rekla: "Ker sem si jih pobrila"/depilirala/(karkolipač si že naredila, verjetno najlažje razumejo pobrit)
"Zakaj pa?"
"Ker mi je včasih tako všeč."
"Zakaj pa?"
"A veš, ko tebi včasih paše met bolj kratke lase, včasih pa daljše?" (če nima nikoli daljših las, pa vzameš za primerjavo različne barve obleke ali dve risanki, ki ju rad gleda, karkoli pač.
"Ja."
"No, tu je podobno, včasih ti eno paše, drugič pa drugo."

Mislim, da bi to en normalen otrok razumel, za svoje sem ziher da bi, verjetno smo kak tak pogovor že tudi imeli, pa se ga niti ne spomnim, ker meni to ni neka huda zadrega. Pač vpraša, tako kot vsako drugo stvar.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Golota pred otroci
11.7.2014 15:51:41   
majkeljanuar
Kako reagirate ko vas radovedni malčki vprašajo kaj bolj delikatnega...recimo zakaj mami nima dlak na luliki...naš je glede golote zelo radoveden, zgovoren in brez zadrege user posted image


Poskušamo bit čim bolj direktni in realni. Pač poveš na lep način ampak brez ovinkov. Samo ne jim pridigat o čebelicah in rožicah, ker jim ne bo nič jasno user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Golota pred otroci
15.7.2014 12:16:23   
ursiiika
Verjetno stvar vsake družine posebej. Opazuješ otroka in ko vidiš, da/će mu postaja neprijetno, se pač oblečeš. Ne? ;-)

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Golota pred otroci
16.7.2014 21:25:28   
Paštetka
Resnica je najboljši odgovor. Pomemben je pa način kako to poveš. Recimo: če te srbi in si jo/ ga moraš počohati, to narediš v sobi ali kako drugače diskretno, ker res ni primerno to početi pred drugimi. Pa roke si ne pozabi oprati, če greš na wc user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ursiiika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?