|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jemanje klomifena
18.9.2005 19:45:52   
želva
Živjo!
sem ena izmed tistih, ki se že dolgo, dolgo trudi za pikico in zato me zanima, po koliko tablet klomifena na dan ste morale vzeti? Meni je ginekolog predpisal kar dve, čeprav v navodilih piše, da se zdravljenje začne samo z eno na dan? Ali je lahko kaj narobe?Po prvem jemanju klomifena 2krat na dan se je prijelo, ampak sem imela tudi SS.Ali je možno, da je to kako povezano?
Ful vprašanj, sej vem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   jemanje klomifena
18.9.2005 19:55:59   
tecka
ne.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   jemanje klomifena
18.9.2005 20:45:09   
Azaleja
Jaz sem imela za vzeti po eno tableto na dan in sicer od 3.-7. dne v ciklusu.


Mislim, da ni nič narobe, če ti je G predpisal po dve na dan. Kako pa je v povezavi z Klomifenom in SS pa ne bi vedla.


Lp, Azaleja


(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   jemanje klomifena
18.9.2005 22:38:04   
Kalina
Ja jst sm na zacetku pila, 2x po 1, cez 3 mesce sm pila 2x po 2 in tako 1 leto, sam pr men ni blo ucinka..

Aja pa ne ni povezano.

LP, Kalina

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   jemanje klomifena
19.9.2005 7:05:56   
Maša26
Oj želva ,

Jaz sem tudi imela predpisano eno tbl, ampak vem, da jih ima veliko tudi po dve. Na kratki rok mislim, da ti bo to kvečjemu povečalo možnosti in ne škodilo. Sem pa brala, da so pogostejši ss pri nosečnostih, ki nastanejo s pomočjo klomifena. Ne me prosim napadat, ne vem, kako je to povezano. Mogoče zato, ker klomifen največkrat predpišejo ženskam, ki imajo pco, pri pco je pa verjetnost ss že itak večja .

Ampak ne sekiraj se in srečno!

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   jemanje klomifena
19.9.2005 7:51:10   
alenkapk
Jaz sem jemala tudi par ciklusov po 2. Pa ni takrat nič pomagalo.

Srečno

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   jemanje klomifena
19.9.2005 15:51:02   
Anitka
Jaz sem jemala dve na dan od 5.-9.dneva, če je bilo jemanje uspešno pa bomo videli čez slaba dva tedna.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   jemanje klomifena
19.9.2005 16:20:34   
vampirka
Običajno se jemlje od 5. - 9. dne po 2 tableti (ta kombinacija naj bi statistično bila najbolj uspešna). Bomo pa videli kako mi pašemo v statistiko (danes na UZ mi je G povedala, da smo pridelali 3 folikle - mogoče pa bo še kaj iz tega )...

Lep, čeprav deževen dan vsem skupaj !!!

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   jemanje klomifena
20.9.2005 7:46:00   
hati
Jutro.

Zdej pa še mene nekaj zanima. A vse ki pijete Klomifen hodite k ginekologu da z UZ spremlja kaj se dogaja?

Jaz sem namreč tudi pila po dve tableti 5 dni, ampak brez spremljanja ginekologa. Sicer pa se ne počutim nič drugače kakor prejšnje mesece. Bomo videli kaj bo čas pokazal.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   jemanje klomifena
20.9.2005 8:09:29   
najci
Jaz sem ena tistih, ki je v tem ciklusu začela s klomifenom (5*1 tableto na dan) in sem tudi dogovorjena za spremljanje ovulacije preko UZ, da vidimo, kako moje telo reagira na tablete, če se kaj dogaja. Na UZ moram pridet 12-20 ur po , ker naj bi se tako že videlo, če se kaj dogaja s plavalčki...
Se že veselim, ker je to zame nekaj novega...

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   jemanje klomifena
20.9.2005 8:19:02   
biba77
Hati, jaz 3 cikluse nisem hodila na UZ (jemanje 5.-9. dan/2 tbl. na dan), zdaj pa je drugi ciklus, ko mi spremljajo z UZ, zaradi IUI postopka.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   jemanje klomifena
20.9.2005 8:58:59   
hati
Tako je torej s to zadevo. Astra zgleda da grem skozi podobno proceduro kot ti. Meni ga je tudi predpisal za obdobje treh mesecev. Po pravici, ne upam na kake večje možnosti zanositve. Čakata me še dva meseca Klomifena in če se ne bo zgodilo nič, bom šla na off. Počasi mi je vsega dovolj in to da je     postal domača naloga in obveza, to je preseglo vse meje. Se bo treba vzet v roke.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   jemanje klomifena
20.9.2005 12:14:11   
emaa
jaz sem jemala dve na dan, pa se mi zdi, da ss se ti lahko zgodi z ali brez klomifena, bi rekla, da ne vpliva

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?