|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pekarice
20.5.2014 14:29:15   
mini86
a veste k nardiš torto in daš ucpodi nadroblene piškote z maslom..no mene zanima kok cca masla na g piškotov..bojim se da bi blo premalo al pa preveč mastno..

bom si za roj. dan spekla torto..

ucpodi te piškote, potem jagode, čez pa polila zmešano skupaj vanilijev puding, smetana in skuto pa želatina v prahu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
20.5.2014 14:45:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pekarice
20.5.2014 14:58:24   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

tebe pa mal tipkovnica zeza, a? user posted image



user posted image user posted image user posted image spodaj ok:)


ja vsaj čez noč bo ziher v hladilniku..najbolj simpl bi mi blo da v petek nardim torto, jedl bi jo pa v ned. dop, sam bo pomoje boljše da v soboto nardim..
js sm takrat ko sem to parkrat delala stopila maslo in itak piškoti popijejo

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pekarice
20.5.2014 17:07:45   
Paštetka
Jaz mojim delam brez masla, ker so piškoti že dovolj mastni. Piškote v dveh ali treh vrstah zložim na dno pekača (kot bi zidal z zidaki). Na piškote zložim sadje. Če je to kompot, vlijem počez sok v katerem se je kuhalo sadje (toliko, da se piškoti zmočijo, ne plavajo), če je to sveźe sadje piškote malo prelijem s kakšnim sokom ali kakšen džem razdečen z vodo. Potem pride preko puding ali krema ....

user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pekarice
20.5.2014 17:47:54   
ronja
jaz dam 2:1 za piškote, po teži.(bebi piškoti/savoardi/mačji jeziki niso mastni in so fajn za to.)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Regrat – zdravilna rastlina
Regrat je poznana in priljubljena rastlina. Nabirate jo lahko skozi vse leto, največkrat pa se regrat znajde na mizi pra...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?