|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neznan vzrok neplodnosti
30.5.2014 11:53:47   
Anonimen
Zdravo,

rabim malo pozitivnih misli, ker sem ravno danes spet dobila M, kot že 2 leti do sedaj. Pri obema je vse ok, vzrok neplodnosti neznan. Trenutno jemljem Klomifen in če do avgusta ne bo nič, gremo na IVF.

Zanima me, koliko vas je zanosilo ob dejstvu, da ni znanega vzroka. Upam, da se vas javi čim več!

Hvala in lp!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
30.5.2014 12:07:14   
lillith82
Se pridružujem tej temi, saj to tudi mene zanima. Pri moji nepojasnjeni neplodnosti ni pomagalo do sedaj še nič...clomid, femara, hsg, laparo in histeroskopija (pri kateri je bila najdena pregrada in pa endometrioza, ki pa naj ne bi bila vzrok za mojo neplodnost user posted image ). jaz pa še vedno hodim okoli brez trebuha user posted image

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
30.5.2014 12:22:31   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zdravo,

rabim malo pozitivnih misli, ker sem ravno danes spet dobila M, kot že 2 leti do sedaj. Pri obema je vse ok, vzrok neplodnosti neznan. Trenutno jemljem Klomifen in če do avgusta ne bo nič, gremo na IVF.

Zanima me, koliko vas je zanosilo ob dejstvu, da ni znanega vzroka. Upam, da se vas javi čim več!

Hvala in lp!


Tako je bilo pri naju in sva šla na posvet glede umetne oploditev in evo noseča tako da punce ne obupat ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
30.5.2014 12:38:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
30.5.2014 12:49:07   
cacaca
oj...

punci ne obupat...bo prislo, ko same ne boste vedle kdaj :)

midva sva dala teste, nosečnost na stranski tir in tisti mesec je bilo uspešno....

lillith82 pri tebi mi je pa čudno da ti niso povedali da je lahko vzrok endometrioza...kolkr sem prebrala so ti jo nasli...jaz sem jo tudi imela (center na začetku črevesja, odstranili jo niso ker je bila takrat premajhna) in so mi po operaciji povedali da imava možnost ivf postopka glih zaradi tega...da je majhna možnost naravne zanositve...in tudi bila ze prijavljena na odzemne postopke....pa potem ni bilo potrebno ker sem zanosila naravno...

lp in zelim vama da vama hitro uspe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
30.5.2014 13:17:52   
lillith82
Ja saj zato tisti user posted image v mojem stavku user posted image . To tudi meni ni jasno. Še vedno sem vodena pod nepojasnjeno. Sem si pa zdaj vzela pavzo od zdravnikov, ker mislim da mi povzročajo še dodaten stres in bom v tem času poskušala spremenit moje življenjske navade na boljše.

Anonimna kako pa reagiraš na Klomifen?

_____________________________

I don`t know where i`m going...but i sure know where i`ve been

(odgovor članu cacaca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
30.5.2014 13:29:03   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lillith82

Ja saj zato tisti user posted image v mojem stavku user posted image . To tudi meni ni jasno. Še vedno sem vodena pod nepojasnjeno. Sem si pa zdaj vzela pavzo od zdravnikov, ker mislim da mi povzročajo še dodaten stres in bom v tem času poskušala spremenit moje življenjske navade na boljše.

Anonimna kako pa reagiraš na Klomifen?



Jaz sem takrat dobivala klomifen in moj ginekolog ni preveril če reargiram na njem in ko sem šla v LJ k ginekologu v Leonišče dr.Zorn mi je reku da naj takoj neham jemat klomifen ker jaz imam svoje ovulacije in ga ne rabim.Ko pa sem jemala klomifen za čas ovulacije me je močno bolelo v predel jajčnikov,vročino sem imela,mi je blo slabo,suha nožnica tako da enkrat me je tako bolel da sem šla na urgenco in iz urgence direkt v bolnico take hude bolečine sem imela.

(odgovor članu lillith82)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
30.5.2014 13:30:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: cacaca

oj...

punci ne obupat...bo prislo, ko same ne boste vedle kdaj :)

midva sva dala teste, nosečnost na stranski tir in tisti mesec je bilo uspešno....

lillith82 pri tebi mi je pa čudno da ti niso povedali da je lahko vzrok endometrioza...kolkr sem prebrala so ti jo nasli...jaz sem jo tudi imela (center na začetku črevesja, odstranili jo niso ker je bila takrat premajhna) in so mi po operaciji povedali da imava možnost ivf postopka glih zaradi tega...da je majhna možnost naravne zanositve...in tudi bila ze prijavljena na odzemne postopke....pa potem ni bilo potrebno ker sem zanosila naravno...

lp in zelim vama da vama hitro uspe



čestitam tako je bilo pri nama

(odgovor članu cacaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
30.5.2014 13:47:15   
Anonimen
Prva anonimna tuuser posted image

Pri meni Klomifen deluje tako, da imam vsak cikel 2 folikla, brez bolečin, edino mogoče sem malo napihnjena, ampak je za zdržat. A torej ste vse zanosile že pred umetno oploditvijo? jaz sem se že pripravila na to poglavje, ampak me vsaka M spet iz tira vrže user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
4.6.2014 8:13:47   
Anonimen
Sem 3. anonimna.....tudi pri meni niso našli nič drugega, kot to, da imam neredne ovulacije, z mojim je vse v redu, vsaj tako nama je bilo povedanouser posted image . Bila sem na treh neuspešnih IUI-jih in po treh letih še nisem zanosilauser posted image . Sem v obdobju, ko nimam volje oz. ne verjamem, da mi bo uspelo ponovno zagledati +. Hvalabogu imam enega sončka doma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
4.6.2014 22:55:14   
EffexZoxStyle
1. Nehaj jemat "zdravil"

2. razloži svoj stil življenja do dobre podrobnosti, kaj ješ, kaj piješ, makeup, in koliko, ure teka/fitnesa na dan? (ne govorim o pometanju in sprehajanju okoli bajte, ampak to da globoko dihaš in da teče z tebe) katero zajetje vode imaš na vodovodu, stanje stanovanja, bližina tovarne?, oddaljenost od daljnovoda , oddaljenost od stolpa za mobilno telefonijo, kadiš cigarete, ješ veliko hrane pečene z oljem?, ješ peciva ki vsebujejo umetna barvila?, kje kupuješ hrano, koliko krat na teden ješ v mcdonaldsu?, kje puščaš telefon ko greš spat in ali je vklopljen? uporabljaš prenosnik in kam ga postaviš večino časa, imaš smartphone in koliko časa ga nosiš v žepu, ... itd

.. potem pa naprej, pričakujem odgovor v 24 urah, več kot 3 dni ne bom spremljal te teme če noben ne bo sodeloval.

< Sporočilo je popravil EffexZoxStyle -- 4.6.2014 23:15:27 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
4.6.2014 23:51:15   
EffexZoxStyle
aja .... pa seveda še kakšna zdravila si jemala do zaj, in ime

(odgovor članu EffexZoxStyle)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
5.6.2014 7:38:41   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: EffexZoxStyle
.. potem pa naprej, pričakujem odgovor v 24 urah, več kot 3 dni ne bom spremljal te teme če noben ne bo sodeloval.


se pa peteliniš in postavljaš ene časovne pogoje, ko te noben ni prosil za karkoli.. in zakaj pričakuješ odgovor v 24 urah, če majo pa 3 dni časa? user posted image

(odgovor članu EffexZoxStyle)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
5.6.2014 8:09:04   
Anonimen
user posted image ....... a diham še lahko user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
5.6.2014 9:26:30   
EffexZoxStyle
to sem rekel zato ker bom po vsej verjetnosti pozabo pogledat ... pol pa bi se spomnil čez 2 tedna

noben me ni prosil haha, kaj pa delate tukaj ko iščete rešitve, mam polno drugih stvari tak da to je priložnostno zato sem to tudi dal vedet, zdaj še imam v glavi, povejte zaj kdo hoče,



< Sporočilo je popravil EffexZoxStyle -- 5.6.2014 10:27:26 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
5.6.2014 13:19:35   
EffexZoxStyle
kako vedet katera anonimna je poslala prvo sporočilo, lahko da sploh ni prišla nazaj od 30.5

če kera hoče resno pomoč takoj ne samo klepetanje, pošlji ZS in si vzamem specialni cajt, ampak pod enim malim pogojem ...

< Sporočilo je popravil EffexZoxStyle -- 5.6.2014 13:22:25 >

(odgovor članu EffexZoxStyle)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Neznan vzrok neplodnosti
5.6.2014 13:53:51   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: EffexZoxStyle
če kera hoče resno pomoč takoj ne samo klepetanje, pošlji ZS in si vzamem specialni cajt, ampak pod enim malim pogojem ...


A da ti ne bo treba priznati očetovstva? user posted image

(odgovor članu EffexZoxStyle)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?