|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 16:00:56   
Paštetka
Danes je sobota. Pejte kopalnico in tla ribat! Pa vodo zakurit, da bo voda zvečer topla za kopanje! user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 5.7.2014 16:01:22 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Menjava vrtca...
5.7.2014 16:23:40   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Danes je sobota. Pejte kopalnico in tla ribat! Pa vodo zakurit, da bo voda zvečer topla za kopanje! user posted image


Morda bi hladen tuš prišel bolj prav ...
user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Menjava vrtca...
6.7.2014 8:41:45   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Danes je sobota. Pejte kopalnico in tla ribat! Pa vodo zakurit, da bo voda zvečer topla za kopanje! user posted image


Morda bi hladen tuš prišel bolj prav ...
user posted image

bo hladno pivo tudi čisto ok user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
7.7.2014 11:10:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HHH)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Menjava vrtca...
7.7.2014 12:06:52   
Balerina

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

imata 30 otrok



Ok ta del mi pa ni jasen. Kako imata 30 otrok ste v privat vrtcu?

Drugače pa ok če ta otrok s tem zadovolen da menjate vrtec, super, mi ga tudi letos, se selimo in druge ni. Drugače ga pa jaz nebi zaradi tega ker kao vzgojitelica ne zna otroke pripraviti na solo. Kaj pa ima za pripravljati otroke na solo. Ne vem no jaz imam sedaj ža dva v šoli, en je skoraj v šoli gre septembra, pa da bi rekla da je treba kaj posebaj pripravljati, nisem imela občutka

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
7.7.2014 19:49:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Balerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Menjava vrtca...
7.7.2014 20:18:10   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Balerina

Kaj pa ima za pripravljati otroke na solo. Ne vem no jaz imam sedaj ža dva v šoli, en je skoraj v šoli gre septembra, pa da bi rekla da je treba kaj posebaj pripravljati, nisem imela občutka


Na Hrvaškem je v vrtcu še naša bivša mala šola, tako da nekaj priprav zagotovo je.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
8.7.2014 8:57:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Menjava vrtca...
9.7.2014 10:55:07   
Balerina
Se opravičujem nisem zasledila da je vrtec na Hrvaškem user posted image

Ja tudi jaz sem se lani, ker smo že vedeli da se bomo to šolsko leto selili, pozanimala o učnem načrtu na novi šoli. Pri nas imajo sedaj nekatere sole poskusno Angleščino e v 1. razredu. In ker je moja starejša sedaj zaključila 2. razred, Angleščine pa na stari šli niso imeli, sem se pozanimala kako je s tem na novi šoli. Da bi jo lahko pripravili.

Tako da razumem če imate takšne razlike med zadnjim letom v vrtcu, v šoli se pa potem pričakuje da otroci to znajo potem je potrebno nekaj narediti. Pri nas so v šoli lahko kar velike razlike, sploh 1. tirade. Z branjem in računanjem in moraš tudi prej otroka pripraviti, če menjaš šolo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?