|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2015
2.4.2015 7:48:33   
TOPmommy
Tara9, raje se ne zanašaj preveč na te ocene teže, eni so rekli da ima njen fantek 4100g, ko se je rodil je imel pa 3560g. Tako da brez panike :).
jaz imam še 1 teden do roka in pridno čakam kdaj se bo začela akcija:) prejšnji teden sem imela težave z išiasom, ki pa so na srečo veliko bolje. Drugače pa običajne nosečniške tegobe:)
Se že veselim obvestil o naših malih aprilčkih in aprilčicah:)!

(odgovor članu talipa)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Aprilčice 2015
3.4.2015 21:23:10   
April2015
Pozdravljene,
da se tudi mi javimo. Nas je presnetilo 23.3.2015 :) Tako da bo naša princeska stara že skoraj 2 tedna. Rodila sem v 38em tednu, porod je trajal 5 ur, rodila naravno. Tehtala je 3230g in velika 49cm, ime je izbral očka, saj sva imela na zalogi dve imeni. Tako da imamo sedaj Dulsineo user posted image Naj vam povem da je ves strah in panika bila odveč. Nebom rekla da ni bolečin, ampak kot pravijo vse mamice, ko dobiš svoj zaklad na prsa pozabiš vse. Trenutno še lovimo ritem, malo nas mantrajo krči, ampak nič hujšega. Toliko zaenkrat, če pa katero kaj zanima pa smo na voljo :) Vsem želim lep in hiter porod, da dobite v roke te male čudeže.
LP

(odgovor članu TOPmommy)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Aprilčice 2015
3.4.2015 22:46:16   
TOPmommy
Iskrene čestitke :)user posted image

(odgovor članu April2015)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Aprilčice 2015
4.4.2015 7:57:41   
diillan
dobro jutro,
najprej iskrene čestitke April2015. No jaz sem bila včeraj na pregledu, CTG je bil ok, pregledala me je vaginalno in pravi, da je vse lepo, mehko in pripravljeno :) sedaj samo čakamo, kdaj se bo naša pikica odločla, da ji je v trebuščku pretesno in si želi ven:)rok imam pa 21.4., tako da upam, da bo mal prej, ker res ne morem več uživati v moji nosečnosti, ker sem kot sod za vino. V dveh tednih sem se poredila še za tri kg ;(. Katastrofa. Me pa kar pogosto špika in zbada čisto na dnu trebuha, ker nosim zelo nizko in včeraj zvečer nisem vedla ali naj se grem pokazat al še malo počakam, no se je izšlo vse lepo.
želim vam lepe praznike in čimhitrejši odhod v porodnišnico,...

(odgovor članu TOPmommy)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Aprilčice 2015
4.4.2015 17:18:55   
Lucylucy
Pozdrav iz porodnisnice Celje :)
Mi se ze cartamo user posted image
2.4. se je rodila Vesna user posted image tezka 3650 in velika 51 .
Imela sem carskega ,ki je potekal brez tezav .
Imam pa alergijo na analgetike tako da ....user posted image
Komaj cakam ,da po skoraj 4 tednih odidem domov .
Lp
Vsem Vam, ki se cakate na svoje bebije pa ,srecno user posted image


(odgovor članu diillan)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Aprilčice 2015
4.4.2015 19:46:57   
TOPmommy
Iskrene čestitke:)user posted image

(odgovor članu Lucylucy)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Aprilčice 2015
5.4.2015 19:55:11   
Tara9
No pa se je začelo. Čestitke novopečenim mamicam tudi z moje strani, lepo se cartajte izven trebuščka user posted image . Upam, da se vam kmalu pridružimo tudi ostale.

Jaz imam v četrtek prvič pregled v porodnišnici, bomo videli kako kaže, upam da bo princeska kaj pohitela. Srečno vsem user posted image

(odgovor članu TOPmommy)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Aprilčice 2015
7.4.2015 10:56:51   
pisanmetulj
Čestitke April2015 in Lucylucy za male princeske user posted image . Kako lepo, da je porod že za vama in lahko pestujeta vajini hčerkici.

Kako ste ostale? Jaz sem bila na pregledu v 37.tednu pa mi niso naredili CTG-ja. Pregledala me je vaginalno in je rekla, da je še vse zaprto. Kdaj ti prvič naredijo CTG?

Pa srečno in pogumno aprilčice 2015! user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Aprilčice 2015
7.4.2015 12:34:03   
TOPmommy
Na ctg se gre od 37.tedna naprej.vsaj pri nas.
Lp

(odgovor članu pisanmetulj)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Aprilčice 2015
7.4.2015 16:19:19   
Ninail
Cestitke vsem ki ste ze rodile! Mi se cakamo. Tudi jaz sem imela prvi ctg v 37. Tednu in tudi pri nas se se nic ne dogaja, sem se zaprta user posted image . Imam pa ta teden v 38. Tednu ponovno ctg.
Upam da vse cim prej docakamo svoje strucke user posted image

(odgovor članu TOPmommy)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Aprilčice 2015
9.4.2015 19:24:35   
diillan
No, danes zjutraj mi je čisto malo odtekla voda, lih da mi je zmočla pižamo, potem sem čakala še na kakšne znake in se ni nič zgodila, pa sem kljub temu se šla pogledat. Sem odprta nekje 2 cm in so se odločli, glede na to, da ni popodkov, da grem domov. No do sedaj se še vedno nič ni zgodilo. Jutri mam pa reden pregled pri moji G, pa da vidimo, če se kaj novega dogaja.

(odgovor članu Ninail)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Aprilčice 2015
15.4.2015 10:04:56   
pisanmetulj
Smo že na polovici aprila. user posted image In tukaj je vse potihnilo. Se že skoraj vse crtate s svojimi štručkami user posted image ? Pri meni se še nič ne dogaja user posted image .

(odgovor članu diillan)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Aprilčice 2015
15.4.2015 11:45:21   
Tara9
pisanmetulj nisi sama, tudi jaz sem še tukaj user posted image . Kdaj pa imaš rok? Moj je v nedeljo 19. 4., ampak nič ne kaže, da bi bilo prej. Odprta sem za 1 prst, sem imela danes pregled. drugače pa mi po vsej vrjetnosti porod sprožijo v ponedeljek, ker je moja bebica velikanka baje user posted image .

Kje ste ostale, je še kakšna nova štručka na tem svetu?

Pozdravčki

(odgovor članu pisanmetulj)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Aprilčice 2015
15.4.2015 14:47:50   
Ninail
Oh ja, pri nas tudi še nic novega, še kar čakamo user posted image
Tudi jaz že komaj čakam, da bom imela malo princesko v rokah.
Tiste ki še niste rodile vas kaj dajajo živčki?

Vse lepo vsem aprilčicam in upam da se vse čim prej cartamo z malimi žabicami!

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Aprilčice 2015
15.4.2015 14:47:50   
diillan
jupi,..... tudi mi smo dobili prekrasno štručko Gajo, smo že doma, porod je potekal zelo hitro, imela sem umetne popatke, ki trgajo, vendar v 2 urah je že prijokala na ta naš planet. Evo sedaj spančka, je velik zaspanc, tako da jo moram budit, da se nahranimo. Rodila pa sem 11 dni pred rokom, ker mi je v intervalih počasi oddtekala voda.
Vsem, ki še čakate, želim hiter in neboleč :):) porod,...

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Aprilčice 2015
15.4.2015 16:05:47   
pisanmetulj
Diilan, iskrene čestitke in vse dobro mali Gaji user posted image .
Jaz imam rok 24.4.. Jutri imam pregled, bomo vidli, kaj bodo rekli. Pred dvemi tedni je bilo še vse zapečateno. Tara9, so ti naredili ultrazvok? Upam, da ga meni jutri naredijo, ker res ne vem niti približno, kakšnih mer je sedaj moja štručka user posted image . Sedaj me je začelo malo stiskati glede poroda, saj mi vse okrog mene govorijo, kako zelo zelo močno to boli user posted image . Vseeno si mislim, da če jih je toliko to dalo skozi, pa ja bom tudi jaz zmogla, čeprav nisem v dobri fizični kondiciji.

Tople pozdravčke in srečno tistim, ki boste v kratkem rodile user posted image !

(odgovor članu diillan)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Aprilčice 2015
16.4.2015 13:20:08   
Tara9
Dillan bravo, iskrene čestitke za malo princesko user posted image user posted image user posted image . Sem ti kar malo fouš in ostalim srečkam, ki ste se že rešile tudi user posted image .

Pisanmetulj ja meni zdaj kar vsakič dela UZ, ker punčka prehiteva v rasti za 10 dni. Prejšnji teden sem bila poslana tudi na UZ v porodnišnico, kjer so jo izmerili 3.400g, včeraj mi moja dohtarca ni vpisala mer, je pa rekla, da bo do poroda naslednji teden najbrž okrog 3.800 do 4.000g, tako da je konkretna babnica user posted image . Tudi mene grabi panika, sem že čisto na trnih, to da imam malo velikanko pa samo še dodatno pripomore. Si že opravila z današnjim pregledom?

Nič, srečno vsem aprilčicam, upam da bomo imele vse ekspresne porode user posted image .

(odgovor članu pisanmetulj)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Aprilčice 2015
17.4.2015 11:01:55   
pisanmetulj
Ojla.
Končno so tudi meni včeraj naredili ctg in malček sem izsilila tudi ultrazvok user posted image . Naša žabica tehta približno 3300 g. Se mi je zdelo kar veliko, vendar je rekla ginekologinja, da je normalnih mer. Predvideva pa, da je veliko 51 cm. Če ne pohiti, ne vem, kako jo bom spravila ven user posted image . Pa sedaj moram zamenjat še oblekce za iz porodnišnice, ker je bila pripravljena 50, pa se bojim, da bo premajhna številka. Katere mere oblačil uporabljate sedaj tiste, ki ste rodile?

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Aprilčice 2015
18.4.2015 9:30:34   
diillan
pozdravček,
naša punca je ble velika 51cm, težka pa 3360, vendar v bolnišnici kar izgubijo, tko da sva šle domov z 3090g. Uporabljam pa oblačilca od 50-56, čeprav sedaj po 8 dneh so 50 že premajhna. Pa tudi odvisno od modela, imam kup bodijev in pajacev št.56, pa se kar izgubi noter. Nič hudega, malo zavihamo rokavčke, pa je.
Šeenkrat srečno vsem, ki še čakate!

(odgovor članu pisanmetulj)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Aprilčice 2015
18.4.2015 9:34:05   
diillan
aja, sem pozabla povedati, tudi naša je prehitevala v teži nekje za cca 200g oz. za dva tedna, pa kljub temu, se je rodila dokaj majhna oz. lahka, tako da ti UZ lih niso najbolj natančni, zato se ne sekirajte tiste, ki naj bi imele velike štručke.

(odgovor članu diillan)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Aprilčice 2015
18.4.2015 17:56:49   
witto
Pozdravljene mamice in tiste ki to boste se postaleuser posted image . Se opravičujem,ker kar tako vdiram temo,ampak ker ste tukaj ze nekatere rodile,me zanima ena stvar. Kako je z uporabo tetra plenic in povijanjem z plenicami do 2meseca zaradi kolkov? A se to se prakticira? Nekaj sem namrec slišala,da se ne povija več tako,ampak se uporabi samo pleničko za enkratno uporabo.Do materinske še nisem prišla, a ko sem rodila pred 6 leti, je bilo povijanje kao do uz kolkov,sedaj me čaka drugi porod, in vidim da so se določene stvari spremenile. Za vsako informacijo se vam polno zahvaljujemuser posted image ,in vam želim obilo cartanja z vasimiuser posted image

(odgovor članu diillan)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Aprilčice 2015
20.4.2015 19:43:06   
TOPmommy
14.4.2015 se je rodila mala Manca. Porod je bil res naporen, a je bil ves trud poplačan z malo princesko.
Aprilčice, srečno! :)

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Aprilčice 2015
21.4.2015 13:16:32   
Tara9
Evo pa je porod tudi za mano. Točno na rok, 19.4. sva v roke dobila najino čudovito pikico. Je bila kar orenk dojenčica, 3.720g in 52cm. Porod kar hud zaradi umetnih popadkov in počasnega odpiranja. Tako da me je EA na koncu odrešila muk. Če bo vse po planu, se jutri vračava domov k očiju. Komaj čakava. Srečni vsem, ki ste še v nizkem štartu. Nič bat, čaka vas najlepši trenutek v življenju.

(odgovor članu TOPmommy)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Aprilčice 2015
23.4.2015 9:17:33   
Ninail
Cestitke vsem aprilcicam, ki ste ze rodile!!! Veliko cartanja in uzivanja z malimi zabicami vam zelim.
Pri meni se kar nic novega, se vedno cakamo, da si bo gospodicna zmislila pridt ven user posted image

Witto, kolkov se sedaj ne povija vec.

Lepo se imejte in veliko cartanja vam zelim!!

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 974
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?