|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJčice 2015
3.12.2014 11:10:55   
Loveandbaby
Pozdravljene majčice 2015 user posted image

tudi jaz se vam pridružujem user posted image Rok imam 11.05.15. Prvič uporabljam forum. Vsem zelim lepo nosecnost in si pisemo. user posted image

(odgovor članu PMB9)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: MAJčice 2015
7.12.2014 14:16:48   
miami10
Zakaj pa ne bi sprejemale več? To mi je vseskupaj malo "smešno"..očtno so vse že na fb in tukaj na RR ne spremlja nobena več...

(odgovor članu PMB9)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: MAJčice 2015
8.12.2014 7:51:26   
Melanie1
Ojej, Miami10. Verjetno punca ne čekira tistega  maila, ki je bil ustvarjen za prijavo na FB.   Gotovo bi te vzele medse. Še poskušaj, druge ni. user posted image


Dobrodošla, Loveandbaby. user posted image

(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: MAJčice 2015
8.12.2014 9:47:35   
taajsa
Miami10- Jaz sem dobila odgovor, da v tisto skupino ne sprejemajo več, čeprav se mi zdi to smešno no..kaj pa vem..ne vem zakaj enostavno ne bi več sprejemale v skupino, če pa smo vse v približno podobnih situacijahuser posted image . Drugače obstaja še skupina Majke2015, ki ni skrita je pa zaprta, tako da se pridružiš lahko tam, potem pa te tista, ki stran upravlja sprejme zraven :) tudi tam poteka čvek okoli ''dogodivščine'', ki jo doživljamo ;). Čestitke drugače, upam da do sedaj uživaš v nosečnosti :))



< Sporočilo je popravil taajsa -- 8.12.2014 9:49:21 >

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: MAJčice 2015
8.12.2014 10:00:03   
Melanie1
Potem pa je razlog zaradi varnosti, ugibam. user posted image

Meni FB res ne sede, zato me ni tam. Drugače pa lahko pišete tudi tukaj. Jaz se sicer bolj zadržujem na eni drugi temi, ampak če je kaj novega, pa odpišem...

Sem vstopila v 5. mesec. Prave brcike čutim od prejšnjega tedna, počutje odlično. Za mano je sicer 10 tednov slabosti in bruhanja, ampak to je že  zgodovina... user posted image  Še malo pa polovička. Naslednji pregled imam 17.12.
Pričakujem četrtega otročka. user posted image

Se beremo...

(odgovor članu taajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: MAJčice 2015
8.12.2014 10:04:23   
taajsa
Uauuu, četrtega! ooo, čestitam ;) sama si sploh ne znam predstavljat - pomoje bi bila doma prava zmešnjava :D po mamici bi bili itak totalno zmedeni otroci, po atiju pa trmasti, tako da kombinacija je že zanimiva ;)
oh, jaz imam 8. 1. morfologijo...sem pa prve brcike že začutila 2 dni nazaj (vsaj sklepam da so to brcike)..občutek je res fantastičen, sploh ne morem verjet :) mene hvalabogu samo utrujenost daje...nekaj malega mi je bilo slabo v 12. in 13. tednu, ampak ko sem nekaj pojedla je bilo bolje :)) še dobro, ker slabosti res ne prenašam :/
tudi jaz tukaj odgovorim, če je kaj takšnega, drugače imam bolj malo časa vse skupaj spremljat...se še tipkamo! uživajte vse nosečkeuser posted image

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: MAJčice 2015
8.12.2014 10:12:17   
Lussylu
Zdravo,

meni so enako odgovorile.
Meni odprta skupina na FB ne ustreza. V kolikor bo katera odprla novo skupino, zaprto, bi bila zelo hvaležna, da to sporoči.
Meni bolj ustreza preko FB, saj si na očeh vseh.

Hvala.

lp

(odgovor članu taajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: MAJčice 2015
12.12.2014 21:55:27   
Soncek_
Js sm tudi za, da ustanovimo novo skrivno skupino :) javite se mi na mail majcicemajcice2015@gmail.com. ampak samo resne in take, ki so pripavljene sodelovat na način strpnosti, zaupanja, prijateljstva in da tisto, kar se pogovarjamo v skupini, ostane med nami... :)

lp :)

(odgovor članu Lussylu)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: MAJčice 2015
13.12.2014 9:41:53   
taajsa
Lahko pa se pridružite v skupini Majke2015, kjer se že spoznavamo, delimo občutke in skrbi :)) res je prav fino imet nekoga, ki doživlja podobno kot ti ;)

(odgovor članu Soncek_)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: MAJčice 2015
13.12.2014 10:58:35   
Soncek_
Majke2015 so zaprta in ne skrita skupina. tako da če želi ktarea v skrito, lahko piše na mail.
lp

(odgovor članu taajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: MAJčice 2015
18.12.2014 9:38:49   
petrca888
živjo nosečke,

za rojstni dan sem dobila darilni bon, in sicer vadbo za nosečnice za en mesec z vpisnino v Sunny Studiu.
naj bi bilo super, ampak mene te vodene vadbe ne pritegnejo, zato bi rada prodala naprej.
če katero zanima, naj mi piše na zs.

luštkan dan vam želim!

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: MAJčice 2015
18.1.2015 18:20:55   
majhnasembila
Pozdravljene vse nosečke in seveda vsem iskrene čestitke.user posted image
Na vaš forum sem se prijavila zaradi podatkov, ki jih potrebujem za diplomsko nalogo, ki obravnava najlepšo temo NOSEČNOST.
Naslov moje diplomske naloge je ; Vestnost ginekologov pri opravljanju pregledov v nosečnosti od potrditve nosečnosti do Pdp.
Za izvedbo praktičnega dela potrebujem podatke o pregledih, ki jih nosečnice opravljate.
Potrebovala bi vsaj 3 kandidatke, ki imajo Pdp v prvi polovici maja in tri iz druge polovice maja.

Upam, da mi boste lahko pomagale izvesti praktični del. Seveda gre pri vsej stvari za anonimnost. Namen je dokazati ali ovreči tezo, da se ginekologi držijo datumov, ki so predvideni v času nosečnosti po tednih.

Zainteresirane kandidatke me kontaktirajte na email: zala.zagar984@gmail.com

HVALA VAM ZA POMOČ.user posted image IN USPEŠNO ZDRŽITE DO MAJA!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: MAJčice 2015
25.2.2015 11:01:11   
Anonimen
Pozdravljene majčice :) tukaj se vam pridružuje še ena z PDP 23.5.2015, ravno danes sem odkrila to skupino :) user posted image
Vidim sicer da se že dolgo ni nobena oglasila, da je tema malo zamrla...kako kaj napredujete?
Ste se že odločile v katero porodnišnico boste šle?

Vsem želim lepo preostalo nosečnost! user posted image

LP, fopi

(odgovor članu majhnasembila)
  Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: MAJčice 2015
25.2.2015 12:39:32   
bakula
ojla, evo tudi mene PDP 11.05.2015

drugače mam zadnje čase probleme z dlesnimi in pa krvavenje iz nosu:(
rodila bom pa v Izoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: MAJčice 2015
26.2.2015 9:58:01   
Anonimen
Pozdravljena bakula! jaz sem imela te probleme na začetku nosečnosti, sedaj se je malo umirilo... imam pa drugače že kak mesec težave z lažnimi popadki oz. otrdevanjem trebuha. Ko se je to začelo me je malo zaskrbelo, ampak me je ginekologinja potolažila da je vse ok. Počasi pa začenjam nabirati stvari za novega člana, gnezdenje se je pričelo user posted image

(odgovor članu bakula)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: MAJčice 2015
26.3.2015 23:57:05   
pattyt
No, tudi jaz se končno pridružujem, čeprav vidim, da je ta forum res zamrl...škoda. Upam, da se bomo spet uspele zbrati ter deliti svoja čustva, veselje, strahove, vprašanja... Itak se pri vsaki od nas poraja milijon različnih vprašanj. Posebej pri prvorodkah, kot sem sama.user posted image PDP imam 21. 5. in moram prizbati, da že z velikim veseljem pričakujemo novega člana. Ugnezditev se je pri meni začela že prejšnji teden, tako da sem nakupila že skoraj vse.user posted image Tudi sama sem na začetku imela veliko problemov z krvavenjem dlesni, ampak zdaj se je to popolnoma umirilo. Trebušček lepo raste in drugih težav razen s spanjem nimam. Naspati pa se nikakor ne morem že celi teden - veliko se zbujam in iščem ustrezne položaje. Rodila bom verjetno v Postojni. Se odločam, da bi si pri porodu pomagala s shiatsu masažo za lajšanje bolečin. Ali je katera brala kaj o tem in kakšno je vaše mnenje? No, naj trebuščki še naprej lepo rastejo! user posted image Ker kar kmalu bomo držale naše štručke v rokah.user posted image Jupi, komaj čakam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: MAJčice 2015
1.4.2015 20:12:08   
moisha
Pozdravljene Majčice!

Sem se bolj pozno spomnila, da se vključim v kakšen forum, ampak vidim, da nisem edina. Rok imam 22.5. Tudi jaz upam, da niste vse pobegnile na FB.

lep pozdrav vsem

(odgovor članu Loveandbaby)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: MAJčice 2015
25.4.2015 13:11:55   
Stellaria84
Lep pozdravcek punce! No jaz sem bila pa pri aprilcicah in se je zadeva podaljsala v maj. Datum za carski rez so mi dali 8.maja in zdaj neeeestrpno cakam user posted image user posted image Imela naj bi fantka, no datum bo pa Verjetno kar pravi, ker se se nic ne dogaja. Uradno sem imela rok 29.4. pa mi malo nagaja. Kako kaj ve prenasate zadnji mesec?

(odgovor članu moisha)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: MAJčice 2015
26.4.2015 10:12:46   
Melanie1
O, Stellaria, pozdravljena. A veš, da sem te imela ta teden v mislih? user posted image Pa PDP nama sovpadata v nulo. user posted image Zakaj pa carski rez? A je fantek na ritki?


Pri meni vse OK. Počutje dobro, nekaj bolečin v križu je prisotne. Pa če ne pazim pri prehrani, mi noge zatekajo. To je pa tudi vse. Nič posebnega torej. user posted image



Kako pa ostale majčice? Naš mesec trka na vrata... user posted image

(odgovor članu Stellaria84)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: MAJčice 2015
27.4.2015 8:01:44   
Stellaria84
Hey! Jah meni so najmanj 3x spreminjali pdp, ker sem imela prvo zastoj rasti, potem se je okrog morfo zadeva obrnila in je plod prevec napredoval za vsaj 2.tedna. Tako da sem romala na 29.4. Zdaj pa pri koncu...popolnoma zaprta in nic se ne dogaja v smeri poroda user posted image Carski rez zato, ker imam poskodbo hrbtenice in se mi vse pomika... Zato cr in tudi prvic sem ga imela...tako da mi vag.potem Niso odobrili. Ah ja... Na zalost :( Ampak se bo pac zgodba ponovila, nimam kaj. Kako ste ve kaj? Uzivate? Jaz imam samo hude bolecine v nogi, brez zatekanja In pa lazne popadke vsako noc. Pa pruh sem dobila v 8.mesecu :( No to je pa to od tezav... Komaj cakam datum :)

(odgovor članu Melanie1)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: MAJčice 2015
14.6.2015 8:35:35   
baloncica
Hej punce! Zdaj smo verjetno že vse majčice rodile :) Ste naredile kakšno FB skupino po rojstvu, ki se ji lahko priduržimo?

lp

(odgovor članu Stellaria84)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: MAJčice 2015
4.8.2015 19:24:42   
allstarka
Na FB nas najdeš pod Majski sončki 2015.

(odgovor članu baloncica)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: MAJčice 2015
2.9.2015 8:53:31   
Anjjaa
Hei hei. Tudi jaz se vam pridruzim user posted image prvi pregled imam 15.9 in seveda z odstevam. Komi cakam da vidim malo pikico 😍
Zame je to prvi otrok za partnerja pa 3 ma z od prej dva. Ooo pri nama se je to cist spontano zgodilo. Dva meseca nazaj sm prekinla z dovgoletni, partnerjem in nama v enem letu ni ratalo nardit dojencka. Zdj z tem pa v enem mesecu 😊ampak midva se poznama z vec kot 8 let tako da upama da je to,to.
Neki mi povejte. Danes me je celo noc skos bolelo cez spodnji del trebuha. Kot menstrualni krci ko dobis menzo. Brala sm da krci so znak spontanega splava ampak da je prisotna krvavitev te pa jaz nimam na sreco. Ampak me vseeno skrbi😔

(odgovor članu allstarka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?