|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tepena in pridna
13.9.2014 21:18:19   
astrid1
Zaradi obilice dela sem pozabila čekirat tole temo. Dejansko sem želela pogledati originalno temo na forumu zato, ker mi je dišala kot provokacija. In sedaj sem prepričana da to tudi je. Na SŠ je zadnje čase veliko protiislamističnih tem. Pa takšnih zgodbic, ki so napisane v istem slogu in se kaj kmalu izkažejo za izmišljeno.

Sicer pa mi je malo mimo, kaj naj sploh komentiramo, ko pa je tako jasno in si vsi mislimo isto, kaj naj ta žrtev naredi.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tepena in pridna
14.9.2014 8:26:42   
liliana
Glede na to, da je bilo temo čisto enostavno najti na drugem forumu je torej tvoj zadnji post, prav tako kot prvi, čista provokacija........ker bi lahko temo hitro našla, jo le prebrala, si mislila svoje v stilu "vedela sem, da je provokacija" in šla delat svoje naprej......

ne pa, da si se namesto tega čutila dolžno iti provocirat na forum......saj itak že baje vsi vemo, da je to provokacija in itak že vsi vemo kaj mora žrtev narediti......torej čisto brez veze provociraš po forumih.......user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tepena in pridna
14.9.2014 13:58:57   
astrid1

Zakaj bi sama morala nekaj iskati? Če nekdo nekaj objavlja, ga lahko mirne duše vprašam za vir. A je to zdaj prepovedano? Vsak lahko kar nekaj objavlja, če ga pa vprašaš od kje mu to, si pa provokator.

Ne razumem te logike.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tepena in pridna
14.9.2014 18:39:20   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Glede na to, da je bilo temo čisto enostavno najti na drugem forumu.......


a res? po bitki je vedno aktualno bti general .......


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
Na katerem forumu pa?


Skopiras v google prva dva stavka, pa najdes obicajno na katerem, ce je se kje objavljeno......


ne pali user posted image


Torej "drugega" foruma verjetno ni....

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tepena in pridna
14.9.2014 18:46:17   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In to, da se označi nekaj malone za protiislamski ekstremizem, ker nekdo omeni, da je mož musliman ....


mogoče nisi dovolj subtilna ali pa si samo površna (mogoče provokatorska? user posted image ) - označitev ni bila omenjena zaradi tega kar ti navajaš, ampak zaradi stavkov "Je to kri? Je to vera?". upam, da je zdaj bolj jasno zakaj sum na ekstremizem. zvito zavito v zlorabo - je vprašanje ta kri, ta vera, ki je tega kriva......

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tepena in pridna
14.9.2014 18:50:22   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Glede na to, da je bilo temo čisto enostavno najti na drugem forumu.......


a res? po bitki je vedno aktualno bti general .......


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
Na katerem forumu pa?


Skopiras v google prva dva stavka, pa najdes obicajno na katerem, ce je se kje objavljeno......


ne pali user posted image


Torej "drugega" foruma verjetno ni....



Lulu ga ni našla....jaz sem ga takoj našla, ko sem po nekaj dneh prišla do računalnika.....preko mobitela ga pa res nisem iskala......




(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Tepena in pridna
14.9.2014 19:01:53   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
In to, da se označi nekaj malone za protiislamski ekstremizem, ker nekdo omeni, da je mož musliman ....


nisi dmogoče ovolj subtilna ali pa si samo površna (mogoče provokatorska? user posted image ) - označitev ni bila omenjena zaradi tega kar ti navajaš, ampak zaradi stavkov "Je to kri? Je to vera?". upam, da je zdaj bolj jasno zakaj sum na ekstremizem. zvito zavito v zlorabo - je vprašanje ta kri, ta vera, ki je tega kriva......


"Je to kri? Je to vera?" je pač v tem postu povezano s tem, kar sem zgoraj navedlauser posted image ..vendar mene to recimo ne asociira na protiislamski ekstremizem.......ker recimo vedno trdimo, kako določeno okolje vpliva na obnašanje človeka......tebe pač pa, ker ti v vsakem drugem postu vidiš provokacijo......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tepena in pridna
14.9.2014 19:04:16   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1


Zakaj bi sama morala nekaj iskati? Če nekdo nekaj objavlja, ga lahko mirne duše vprašam za vir. A je to zdaj prepovedano? Vsak lahko kar nekaj objavlja, če ga pa vprašaš od kje mu to, si pa provokator.

Ne razumem te logike.


Tudi ti si obtožila avtorico teme in osnovnega posta provokatarstva.......user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tepena in pridna
14.9.2014 22:16:39   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Glede na to, da je bilo temo čisto enostavno najti na drugem forumu.......


a res? po bitki je vedno aktualno bti general .......


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: astrid1
Na katerem forumu pa?


Skopiras v google prva dva stavka, pa najdes obicajno na katerem, ce je se kje objavljeno......


ne pali user posted image


Torej "drugega" foruma verjetno ni....



Lulu ga ni našla....jaz sem ga takoj našla, ko sem po nekaj dneh prišla do računalnika.....preko mobitela ga pa res nisem iskala......



odebelila sem bistven del tvojega zapisa;
v času nastanka te teme na RR namreč striček gugl ni našel izvorne teme na MON-u, sedaj pa ga - poleg LuLu nas je verjetno še kar nekaj po istem sistemu preverilo, ali je ta tema res objavljena še kje na spletu, pa je je nismo našle ...
preverjanja od foruma do foruma pa se nekako - vsaj meni ni dalo iti ...

no, danes pa že vrže ven temo na obeh forumih ...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tepena in pridna
14.9.2014 23:21:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
"Je to kri? Je to vera?" je pač v tem postu povezano s tem, kar sem zgoraj navedlauser posted image ..vendar mene to recimo ne asociira na protiislamski ekstremizem.......ker recimo vedno trdimo, kako določeno okolje vpliva na obnašanje človeka......tebe pač pa, ker ti v vsakem drugem postu vidiš provokacijo......


ne, mene to asocira na ljudi, ki tako razmišljajo in tako govorijo; jih osebno poznam. jup, obstajajo. in ni jih tako malo. eni so celo moji sorodniki.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Tepena in pridna
15.9.2014 5:54:45   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

odebelila sem bistven del tvojega zapisa;
v času nastanka te teme na RR namreč striček gugl ni našel izvorne teme na MON-u, sedaj pa ga - poleg LuLu nas je verjetno še kar nekaj po istem sistemu preverilo, ali je ta tema res objavljena še kje na spletu, pa je je nismo našle ...
preverjanja od foruma do foruma pa se nekako - vsaj meni ni dalo iti ...

no, danes pa že vrže ven temo na obeh forumih ...


Hvala na razlagi....torej so za vse krive googlove tehnične težave.....user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tepena in pridna
15.9.2014 5:57:18   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne, mene to asocira na ljudi, ki tako razmišljajo in tako govorijo; jih osebno poznam. jup, obstajajo. in ni jih tako malo. eni so celo moji sorodniki.


Vendar pa po drugi strani obstajajo tudi ženske, ki iščejo vzroke ali pa celo opravičilo za moževo ali partnerjevo zlorabo v "krvi, veri, vzgoji, alkoholu, stresu v službi, v svojem obnašanju itd...."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tepena in pridna
15.9.2014 6:33:55   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne, mene to asocira na ljudi, ki tako razmišljajo in tako govorijo; jih osebno poznam. jup, obstajajo. in ni jih tako malo. eni so celo moji sorodniki.


Vendar pa po drugi strani obstajajo tudi ženske, ki iščejo vzroke ali pa celo opravičilo za moževo ali partnerjevo zlorabo v "krvi, veri, vzgoji, alkoholu, stresu v službi, v svojem obnašanju itd...."


seveda. svašta se najde. stockholmski sindrom ni tako redek.

naj pa rečem, da sem tud jaz osebno opazila zadnje čase več takega "provokatoskega" pisanja in obnašanja. ne bom se spuščala v vzroke, ker ne vem detaljev, naj pa omenim to moje opažanje, ki ga je btw tudi astrid1 opazila - torej ni ravno izjema.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?