|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bolniška očeta, ko je mami bolna
14.11.2014 10:01:29   
Libra
Tudi ti si plačana iz istega državnega korita, kot tvoja znanka. Pa veliko delavcev v drugih službah vam učiteljem zavida, da imate na leto 3 mesece (plačanih) počitnic.


Jaz ti svetujem, da greš za učiteljico, pa boš še ti toliko doma, kot praviš. Ker take neumnosti pa človek res ne prebere vsak dan.

(odgovor članu Neli81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Bolniška očeta, ko je mami bolna
14.11.2014 13:12:07   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Libra
Tudi ti si plačana iz istega državnega korita, kot tvoja znanka. Pa veliko delavcev v drugih službah vam učiteljem zavida, da imate na leto 3 mesece (plačanih) počitnic.

Jaz ti svetujem, da greš za učiteljico, pa boš še ti toliko doma, kot praviš. Ker take neumnosti pa človek res ne prebere vsak dan.



Libra,
tisti smeško na koncu odstavka, ki si ga v citatu izpustila, je tam z razlogom. user posted image

Če ne razumeš njegovega pomena, ti lahko tudi na dolgo razložim, čemu služi in kako vpliva na prej napisano besedilo:
mišljen je sarkastično, ker mnogi ljudje pri učiteljih najprej vidijo, da v času počitnic nimajo dela z učenci. Ne vedo ali nočejo vedeti pa, da je poleg poučevanja v razredu še treba narediti kaj drugega, npr. priprave, poročila, ocenjevanja, izobraževanja, tekmovanja ipd.


Kakorkoli - v svoji bližini imam dovolj učiteljev, da vem, kakšen je njihov dejanski delavnik in koliko časa so v resnici prosti ter koliko truda dejansko vložijo v svoje delo.
In ne, me ne mika sprememba poklicne poti. Sem s svojo več kot zadovoljna. user posted image


Moj zapis, ki si ga citirala, pa se je nanašal na avtoričino izjavo, da so za njeno znanko veljala drugačna pravila pri koriščenju porodniškega dopusta, ker dela v državni agenciji, zato sem ji komentirala, da vsak pri drugih vidi (njemu všečne) ugodnosti, ne pa dejanskega stanja. Torej - da drugih pri učitelji npr. najprej izpostavijo, da imajo (kao) 3 mesece na leto prosto.


Če smo že pri tem - če bi že morala izbirati službo, bi zagotovo raje bila zaposlena v kakšni državni agenciji kot pa v šoli. user posted image

(odgovor članu Libra)
Neposredna povezava do sporočila: 27
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?