|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najugodnejša banka
22.10.2014 13:09:58   
biba85

Pozdravljeni,

odločam se za odprtje bančnega računa. Sedaj sem pa v dilemi, katero banko izbrati. Odločam se med NKBM in Delavsko hranilnico. Sem pa trenutno brez rednih prilivov. Katero mi priporočate? Kako je kaj z najemom kredita, z limiti,...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najugodnejša banka
22.10.2014 13:52:46   
asyka
Jaz NKBM ne bi izbrala, preveč slabih izkušenj z njimi pa niti nisem njihov komitent. Pri njih ne gre nič, ampak brez zajebancije nič brezplačno. Partner je potreboval sprintatn izpisek za 3 mesece in so mu slednjega računali. Pokojna tašča je želela spremeniti pooblaščence na njenem računu in so ji isto želeli računati. Uglavnem katastrofa. Hranilnica je dolgo veljala za najugodnejšo, jaz trenutno razmišljam o "prestopu" k njim, ker sem nezadovoljna s svojo banko (NLB). Moti me namreč, da moram plačevati provizijo za dvige na tujih bankaj, tega Hranilnica nima.

Kar se tiče limita in kredita, pa nič od tega na nobeni banki ne boš dobila dokelr nimaš vsaj 3 mesece rednih prilivov.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najugodnejša banka
22.10.2014 13:56:57   
petea
DH je gotovo cenejsa, jaz jo kot komitentka priporocam.

Glede limita, kredita ti pa ne znam svetovati.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najugodnejša banka
22.10.2014 15:04:24   
skrivnost
Priporočam Delavsko hranilnico. Za storitve fizičnih oseb je zagotovo najcenejša. Slabost je edino v toliko, da ne moreš poslovati s tujimi valutami.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najugodnejša banka
22.10.2014 15:16:35   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Partner je potreboval sprintatn izpisek za 3 mesece in so mu slednjega računali.


kaj to imajo banke drugac zastonj al kaj?

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najugodnejša banka
22.10.2014 16:33:35   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: skrivnost
Slabost je edino v toliko, da ne moreš poslovati s tujimi valutami.


Tega ne razumem. Kako to misliš, da ne moreš poslovati s tujimi valutami?

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najugodnejša banka
22.10.2014 19:23:02   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Partner je potreboval sprintatn izpisek za 3 mesece in so mu slednjega računali.


kaj to imajo banke drugac zastonj al kaj?


mene pa zanima zakaj si to ne morete sprintat sami? a se ne da?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najugodnejša banka
22.10.2014 19:52:47   
asyka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Partner je potreboval sprintatn izpisek za 3 mesece in so mu slednjega računali.


kaj to imajo banke drugac zastonj al kaj?


mene pa zanima zakaj si to ne morete sprintat sami? a se ne da?


Jaz na NLB imam zastojn. Lahko si sprintam na bankomatu (samo more bit od NLB) ali pa mi ona na šaltru in ni potrebno nič plačat.

Če imaš Klik kamot sam sprintaš, če pa nimaš pa težko, a neuser posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najugodnejša banka
22.10.2014 19:54:04   
malaMravljica
Mateyka, jah a ves, to moremo mi vsake 3 mesece nujno sprintat si in gres na banko in sprintas na takem avtomatu kot je bankomat. In prejsnji teden sem vedla, da ze nekaj casa nisem in morem it si sprintat, pa so mi pol cez dva dni ze poslal po posti in zaracunal za vsak mesec 2,75 eur, so mi pa za 3 mesece printal. Na racunalniku doma pa pri meni ne velja ne.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najugodnejša banka
22.10.2014 19:57:41   
malaMravljica
uff.. pol je pa NLB ze skor socialna ustanova. Moji so pa full za biznis user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najugodnejša banka
22.10.2014 20:05:11   
asyka

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Mateyka, jah a ves, to moremo mi vsake 3 mesece nujno sprintat si in gres na banko in sprintas na takem avtomatu kot je bankomat. In prejsnji teden sem vedla, da ze nekaj casa nisem in morem it si sprintat, pa so mi pol cez dva dni ze poslal po posti in zaracunal za vsak mesec 2,75 eur, so mi pa za 3 mesece printal. Na racunalniku doma pa pri meni ne velja ne.


Tak sistem majo avstrijci, no vsaj Sparkase njihov, samo je zastojn. Oni imajo isto takšno napravo kot bankomat in samo daš kartico notri in ti avtomatsko sprinta ven vse izpiske od tvojega zadnjega takšnega podviga. Vem pa, da nič ne kasirajo.

Hehe saj si pa nekasiranje izpiskov pokrijejo z računanjem 0,5€ za vsak moj dvig na tujem bankomatu.... ker jih je zelo malo tu okoli mene, jim tako na lepe oke pustim okol 5 - 10 € na mesecuser posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najugodnejša banka
23.10.2014 7:39:40   
mateyka
ful čudno da ne bi vejlali domači sprintani izpiski iz interneta user posted image drugače pa ja - to sem mislila, tukaj na švedskem se vse že dela online in doma sprintani izpiski so verjetno daleč največji del izpiskov, ki se uporabljajo kot dokument..

recimo dostopi do določenih državnih portalov (recimo socialna, zavod za zaposlovanje, davčna..) se dela prek bank-ID in maš kat mali kartični čitalec doma ki ga priklopiš na računalnik in ko greš na portale (in bančni websajt seveda tudi), ga priklopiš, vtipkaš pin in te identificira (skupaj z imenom, naslovom in emšo). v bistvu ti banka skozi katrico daje legitimacijo.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 23.10.2014 7:40:22 >

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Najugodnejša banka
23.10.2014 8:14:20   
mamica deklicam
IZVIRNO SPOROČILO: asyka


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Partner je potreboval sprintatn izpisek za 3 mesece in so mu slednjega računali.


kaj to imajo banke drugac zastonj al kaj?


mene pa zanima zakaj si to ne morete sprintat sami? a se ne da?


Jaz na NLB imam zastojn. Lahko si sprintam na bankomatu (samo more bit od NLB) ali pa mi ona na šaltru in ni potrebno nič plačat.

Če imaš Klik kamot sam sprintaš, če pa nimaš pa težko, a neuser posted image


Ne, asyka, ni zastonj. Tudi jaz imam NLB in sem si nekajkrat na avtomatu od svoje banke sprintala izpisek. Takrat je to bilo 0,17€. Zato tega ne delam več. Vem pa, da so sedaj to storitev podražili.

Ker imam NLB banko, hodim samo na njihove avtomate, ker jih je tudi največ. Zato vem, da zaračunajo to storitev. JAz domov vsak mesec dobim po pošti izpisek iz prejšnega meseca, moj ima SKB, pa tega ne delajo že nekaj let. Tako da je odvisno od banke.


< Sporočilo je popravil mamica deklicam -- 23.10.2014 8:15:01 >

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Najugodnejša banka
24.10.2014 20:46:33   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


Ne, asyka, ni zastonj. Tudi jaz imam NLB in sem si nekajkrat na avtomatu od svoje banke sprintala izpisek. Takrat je to bilo 0,17€. Zato tega ne delam več. Vem pa, da so sedaj to storitev podražili.

Ker imam NLB banko, hodim samo na njihove avtomate, ker jih je tudi največ. Zato vem, da zaračunajo to storitev. JAz domov vsak mesec dobim po pošti izpisek iz prejšnega meseca, moj ima SKB, pa tega ne delajo že nekaj let. Tako da je odvisno od banke.


Zakaj si pa potem moraš printati izpiske na avtomatu, če dobiš vsak mesec po pošti izpisek......?


(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Najugodnejša banka
24.10.2014 21:00:25   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


Ne, asyka, ni zastonj. Tudi jaz imam NLB in sem si nekajkrat na avtomatu od svoje banke sprintala izpisek. Takrat je to bilo 0,17€. Zato tega ne delam več. Vem pa, da so sedaj to storitev podražili.

Ker imam NLB banko, hodim samo na njihove avtomate, ker jih je tudi največ. Zato vem, da zaračunajo to storitev. JAz domov vsak mesec dobim po pošti izpisek iz prejšnega meseca, moj ima SKB, pa tega ne delajo že nekaj let. Tako da je odvisno od banke.


Zakaj si pa potem moraš printati izpiske na avtomatu, če dobiš vsak mesec po pošti izpisek......?




zato ker sem preverjala neka nakazila sredi mesecauser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Najugodnejša banka
25.10.2014 7:24:32   
liliana

A Klika pa nimaš.....? Za preverjanje izpiskov in nakazil ter plačil je to čisto dovolj.....

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Najugodnejša banka
25.10.2014 9:48:06   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


A Klika pa nimaš.....? Za preverjanje izpiskov in nakazil ter plačil je to čisto dovolj.....



če bi imela klik, ne bi šla na avtomatuser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Najugodnejša banka
25.10.2014 17:28:47   
liliana
Jaki problem si je klik zrihtat......zato lahko jaz obracam oci nejeverno in ne ti.....user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Najugodnejša banka
9.6.2015 9:44:44   
gracy
Ker že dolgo ni bilo govora na to temo, me zanima, kaj mislite o najboljši banki v tem času? Baje je zadnje čase med boljšimi v Sloveniji Unicredit Banka. Ima kdo kakšne izkušnje? Razmišljam, da bi pri njih odprla račun za otroka, ker imajo res ugodno varianto (brez stroškov + darilo ob sklenitvi). Prosim za mnenja.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Najugodnejša banka
10.6.2015 19:40:52   
Bralec

IZVIRNO SPOROČILO: biba85


Pozdravljeni,

odločam se za odprtje bančnega računa. Sedaj sem pa v dilemi, katero banko izbrati. Odločam se med NKBM in Delavsko hranilnico. Sem pa trenutno brez rednih prilivov. Katero mi priporočate? Kako je kaj z najemom kredita, z limiti,...?

Hja, če rabiš denar za kak večji prevzem in imaš zadej prave botre, bo NLB kar pravšnja :) .

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Najugodnejša banka
10.6.2015 19:41:38   
Bralec

IZVIRNO SPOROČILO: gracy

Baje je zadnje čase med boljšimi v Sloveniji Unicredit Banka. Ima kdo kakšne izkušnje?


Jaz. Dobre!

(odgovor članu gracy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Najugodnejša banka
11.6.2015 13:12:04   
kokosh
Mi smo se družinsko preselili k njim in smo s storitvami zadovoljni.

(odgovor članu Bralec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Najugodnejša banka
12.6.2015 13:15:29   
Balerina
No za otroke imajo vsi brezplačno in tudi darila, eni od odprtju, eni na vsake toliko obiskov.
Jaz bi za otroke odprla tam kjer imava midva, ker mi je najbolj priročno, pa še če otroku kaj nakazuješ ni provizije. Zaradi darila pa res nebi prestavljala otroškega računa

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?