|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klomifen kljub ovulaciji
15.12.2014 12:43:14   
Anonimen
Pozdravljene,
ker se z dragim trudiva cca. 1 leto in par mesecev mi je ginekolog predpisal klomofen. Spermiogram je vredu. Menstruacije pri meni so redne, tocne kot ura, ovulacije tudi veckrat cutim, sluzi tudi ne morem zgresit. Zato me zanima tiste ki ste imele redne menstruacije in svoje ovulacije, vam je klomifen kaj pomagal? Vem, da smo si vse razlicne, ampak vseeno. Sem ze kar utrujena od cakanja na magicni plusek in vsak mesec razocarana zaradi m. :/

Klomifen mi je ginekolog predpisal po 1tabletko od 5-9dne.

Hvala za vase odgovore in cim vec pluskov vam zelim.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klomifen kljub ovulaciji
15.12.2014 12:50:24   
Anonimen
Jaz sem jedla. Menstruacije imam vsak mesec, O sluz je tudi prisotna, ter testi so pozitivni. Takrat sem O tudi čutila. Ampak meni ni pomagal, sem pa ga jedla tudi od 5-9 dne, 7 ciklov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klomifen kljub ovulaciji
16.12.2014 17:17:52   
Anonimen
ZDRAVO,

pri meni enako, sem tudi dobila klomifen in že prvi mesec zanosila, sedaj pa spet delamo na drugem in sem tudi dobila klomifen ter upam na najbolše :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klomifen kljub ovulaciji
16.12.2014 18:35:25   
Shana86
Živjo! Tudi meni je G po 'dejmo še to probat' sistemu za 3 mesece dal klomifen. Sem tudi imela redne cikle, lab hormoni bp, pa smo vseeno poskusili kot zadnji izhod v sili pred laparoskopijo. Seveda nisem zanosila, ker problem ni bil pco, ampak endometrioza. Tako da tiste tri mesece sem bila samo psihično totalno sesuta in s precejšnjimi bolečinami v spodnjem delu trebuha. Glej na to kot samo še eno stopničko do vajinega user posted image , mogoče pa celo pomaga in ne bo treba na laparo. Srečno user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klomifen kljub ovulaciji
17.12.2014 10:46:10   
Anonimen
Hvala vsem za odgovore :-)
upam na najboljse za vse nas, ki cakamo pluske :-)

(odgovor članu Shana86)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?