|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katerega ginekologa mi priporočate nujno
17.12.2014 12:15:32   
vrtnica88
Lep pozdrav prihajam iz okolice Celja in bi na vsak način rada zamenjala ginekologa saj mi ta h katerim zdaj hodim na odgovarja in me zanima katerega mi priporočate ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate nujno
21.12.2014 20:40:33   
emajulija
Dr. Filip Simoniti, iz Šentjurja :-) sama hodim k njemu in sem res zelo zadovoljna :-)

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate nujno
22.12.2014 11:08:44   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: emajulija

Dr. Filip Simoniti, iz Šentjurja :-) sama hodim k njemu in sem res zelo zadovoljna :-)



Enako!!!! Ga ni boljšega!!!!!!

(odgovor članu emajulija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate nujno
22.12.2014 11:37:09   
jesse16
Živijo
jaz bi ti pa toplo priporočala dr. Korana  Kuštrin ( Leljak) dela v ZD Velenje in je resnično super. Prej je delala v ZD Laško in me je imela med prvo nosečnostjo. Mislim res je super, vedno si vzame čas na vsako vprašnje odgovori. Pri  njej dejansko ni butastih vprašanj.
Je pa tudi Simoniti zelo dober in pa Koren.
LP

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate nujno
25.12.2014 20:24:29   
vrtnica88
Hvala

(odgovor članu jesse16)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katerega ginekologa mi priporočate nujno
28.12.2014 23:32:38   
ŠkratekM
Jaz hodim k dr. Ocvirk v Dobrno. Je vredu in zelo prijazna. Edino kar mene malenkost moti je to, da zelo nerada reče kaj določenega. Mislim ob splošnih vprašanjih, kot npr. katero porodnišnico bi priporočila in podobno.

Prej sem hodila v trbovlje k dr. Čuku in on je bil res fenomenalen ginekolog, zelo na osebni ravni z vsemi pacientkami. Pa pri njemu sem imela preglede enkrat na leto in kadarkoli sem prišla noter je točno vedel kdo sem in kaj sva se prejšnjič pogovarjala. Tudi o stvareh ki so bile mimogrede, kot je naprimer faks in podobno. Tako da me mogoče tudi zato kakšne malenkosti zdaj motijo.

Sem bila pa pri dr. Levakovi v Velenju na nuhalni par tednov nazaj in lahko rečem samo kapo dol. Žal pa trenutno ne sprejema novih kolikor vem.

(odgovor članu vrtnica88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?