|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna miza
16.2.2015 12:05:18   
majapuppy
Pozdravljeni! Trenutno iščem lepo in funkcionalno previjalno mizo, ki bi se jo kasneje lahko uporabljalo tudi kot komodo. Na spletni strani sem naletela na
previjalne mize SRAKA, ki so mi bile zelo vsec. Ali jih kdo pozna in ima izkušnje z njimi? Kakršno koli mnenje je dobrodošlo.

Hvala za odgovor, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previjalna miza
17.2.2015 14:43:49   
chilika
Ja, jaz jo imam in je res super. Kvalitetna in uporabljamo jo že eno leto pri prvem otroku pa je še vedno ista kot prej.

Preveri akcije, ki jih imajo na Facebooku, tam običajno bolj ugodno dobiš, če vztrajaš malo :) Je pa precej velika, tako da ne gre v vsak avto in pri kakšnih akcijah se moraš kar vsesti v avto in odpeljati po njo :)

https://www.facebook.com/pages/Previjalne-mize-sraka/119494234767137?fref=ts

(odgovor članu majapuppy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previjalna miza
19.2.2015 20:20:54   
zvezdica_1
imam ikea malmo komodo za spalnico.zgornji del je naredil mizar.skupen strošek manj kot 100e....

(odgovor članu chilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Previjalna miza
9.3.2015 13:07:58   
muca333
Pozdravljene. Če si katera želi stabilne in masivne previjalne mize iz lesa, nežne naravne barve naj me kontaktira. Ima veliko delovno površino in dve polički. Dimenzije Višina: 90 cm, širina: 60 cm, dolžina: 80 cm. Sem pa iz Šiške. Nova je bila 129,99 Eur. Dam jo za 80eur. Pokličite na 031 458 165

http://www.bolha.com/igrace-otroska-oprema/otroska-oprema/previjalne-mize-podloge/previjalna-miza-1297660721.html

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Previjalna miza
8.11.2023 18:12:45   
Melanie_
Lep pozdrav

Tudi sama prodajam leseno previjalno mizo, ki je odlično ohranjena. Za več info mekontaktirajte za ZS
https://www.bimbo.si/previjalna-miza-orso-luna-cam

LP M

_____________________________

Malanie G

(odgovor članu muca333)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?