|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naj povem bratu?
2.4.2015 23:57:19   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Zelena0

Razmišljam kaj in kako bom...še vedno nisem nič naredila.


Odloči se tako, da se boš z odločitvijo in njenimi posledicami lahko nosila ter da boš naredila več koristi in škode. Enako velja za odločitev narediti nič, tudi s tem se moraš nositi in tudi tukaj pretehtaj, kaj je dobro in kajne.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Zelena0)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Naj povem bratu?
3.4.2015 7:44:58   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
ter da boš naredila več koristi in škode


zanimiv predlog ...
user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Naj povem bratu?
4.4.2015 15:46:40   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
ter da boš naredila več koristi in škode


zanimiv predlog ...
user posted image


Tudi to zna iti z roko v roki, veliko koristi in veliko škode user posted image .



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Naj povem bratu?
25.4.2015 23:17:52   
Dorotheia
No, jaz gledam to iz drugega kota. Če bi meni to mož počel in bi moj brat karkoli videl/izvedel, bi želela, da mi pove, da je iskren z mano (lahko najprej tudi z možem, to mi je vseeno), samo bi želela vedeti.

Jaz ne razumem, kako lahko eni pravite, da naj se ne vtika. user posted image Vi ne bi želeli vedeti? Po možnosti, da bi vsi okrog vas vedeli, razen vas. Bi se vam ziher fajn zdelo ja. user posted image

Jaz sem si z bratom zelo blizu in bi mu ziher povedala. Ne glede na kak način bi pač izvedela. Verjetno bi pa najprej se z njo pogovorila in želela, da mu sama pove. Vsekakor pa bi poskrbela, da vse informacije pridejo na dan. Halo, pa kje vi živite, da se ne bi vtikali. Ne vem, kake odnose imate vi to v družinah, a iskrenost je na prvem mestu in če nekdo počne nekaj, kar naj se ne bi in z dejanji prizadane mojo družino, potem si ne zasluži nobene milosti. Vsak naj stoji za svojimi dejanji. No, je pa tudi res, da smo pač v družini povezani.

Pa ne morem verjeti, kaki svetohlinci ste eni tu res. Sram naj vas bo. Da se vtikate, če je opazila, srčke in nevemkajše, ker ne bi smela, ker pač ni bilo njej namenjeno. Fuj res.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Naj povem bratu?
26.4.2015 19:47:50   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Dorotheia

No, jaz gledam to iz drugega kota. Če bi meni to mož počel in bi moj brat karkoli videl/izvedel, bi želela, da mi pove, da je iskren z mano (lahko najprej tudi z možem, to mi je vseeno), samo bi želela vedeti.

Jaz ne razumem, kako lahko eni pravite, da naj se ne vtika. user posted image Vi ne bi želeli vedeti? Po možnosti, da bi vsi okrog vas vedeli, razen vas. Bi se vam ziher fajn zdelo ja. user posted image

Jaz sem si z bratom zelo blizu in bi mu ziher povedala. Ne glede na kak način bi pač izvedela. Verjetno bi pa najprej se z njo pogovorila in želela, da mu sama pove. Vsekakor pa bi poskrbela, da vse informacije pridejo na dan. Halo, pa kje vi živite, da se ne bi vtikali. Ne vem, kake odnose imate vi to v družinah, a iskrenost je na prvem mestu in če nekdo počne nekaj, kar naj se ne bi in z dejanji prizadane mojo družino, potem si ne zasluži nobene milosti. Vsak naj stoji za svojimi dejanji. No, je pa tudi res, da smo pač v družini povezani.

Pa ne morem verjeti, kaki svetohlinci ste eni tu res. Sram naj vas bo. Da se vtikate, če je opazila, srčke in nevemkajše, ker ne bi smela, ker pač ni bilo njej namenjeno. Fuj res.


Partnerja sta tudi družina.......kjer je iskrenost na prvem mestu......partnerja baje naj bi med sabo občutila tudi neke vrste povezanost.......in ne potrebujeta tretje osebe (pa naj si je to še tako ljubljen in povezan brat ali sestra), da enemu ali drugemu to povezanost oz. nepovezanost potrdi.....to nepovezanost med sabo partnerja čutita in jo živita.......tretjo osebo potrebuje le tisti od partnerjev, ki si te nepovezanosti noče priznati.....

In če se eden od partnerjev fu.kari, ali si svoje takšne in drugačne želje sprošča z erotičnimi virtualnimi pismi, drugi partner običajno vsaj nekaj sumi, da nekaj ne štima v njunem odnosu......in tretjo osebo (recimo brata ali sestro) potrebuje zgolj v primeru, če si sam noče priznati, da v njegovem odnosu nekaj ne štima.......da mu ta tretja oseba recimo odpre oči (vendar je to odpiranje oči lahko jalovo delo), ker se lahko zgodi, da se bo "prevarani" partner slepil še naprej, kljub odpiranju oči s strani dobronamerne tretje osebe........

Zato ni treba takoj tako nepremišljeno uporabljati besed fuj in fej........

(odgovor članu Dorotheia)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Naj povem bratu?
27.4.2015 10:21:24   
Dorotheia
Dejansko ni nujno, da nekdo občuti, da je nekaj narobe. Pride obdobje, ko imamo vsi ljudje mogoče pa zelo veliko dela z drugimi zadevami (bodisi v službi, bodisi težave v družini - huda bolezen staršev recimo) in v takih obdobjih nismo dojemljivi za tovrstno čutenje te "povezave", ker smo preprosto preokupirani z drugimi zadevami, ki jih takrat preprosto dojemamo kot prioriteto (tako smo ljudje pač narejeni, nihče ni popoln) . Se drugače strinjam, je res povezava med partnerjema.
Moja zelo zelo dobra prijateljica recimo ni niti slutila (niti malo), ker je bila preveč zaljubljena in naivna, da jo partner vara, ko je bila ona v 7. mesecu nosečnosti. Pa je vedela cela njegova družina in še nekaj okrog. Je rekla, da ji je bilo takrat, ko je šla skozi to trpljenje, najbolj hudo, ker ji nihče ni povedal (izvedela pa je na najbolj podel možen način drugače) in da se je ravno zato počutila kot največji osel (njene besede). Zato pravim. Tudi tako, eni so bolj dojemljivi za take zadeve, eni manj. Eni zaupajo 100% partnerju, tudi če vidijo, da se dogajajo čudne, sumljive zadeve. Drugi so hitro skeptični. Zato lililana ni nujno, da vsaj zadevo tako občuti, kot jo nekateri.

Kot rečeno, jaz bi si tudi želela, da bi mi izvedela, če bi se kaj takega dogajalo. Seveda, najprej od partnerja, logično. A če nekdo počne tako zahrtbno zadevo, dvomim, da ti bo šel kar tako povedat direkt. Teorija je nekaj, praksa pa pač le drugo.
In jaz če bi izvedela neko tako zadevo, ki bi se tikala mojega brata (pa pustimo zdaj način, kako bi dio tega odkritja prišla), jaz ne bi mogla mirno živeti, če mu ne bi povedala oz. bi se kot že omenjeno najprej pogovorila z ženo in zahtevala, da mu ona pove (če seveda je kaj na stvari). Kakorkoli, iskrenost je čisto podcenjena. Iz vseh možnih strani.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Naj povem bratu?
27.4.2015 13:26:07   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Dorotheia

Zato pravim. Tudi tako, eni so bolj dojemljivi za take zadeve, eni manj. Eni zaupajo 100% partnerju, tudi če vidijo, da se dogajajo čudne, sumljive zadeve. Drugi so hitro skeptični. Zato lililana ni nujno, da vsaj zadevo tako občuti, kot jo nekateri.



Ti temu praviš, boljša/slabša dojemljivost......jaz temu pravim, da si eni nočejo priznati........

Kot rečeno, jaz bi si tudi želela, da bi mi izvedela, če bi se kaj takega dogajalo. Seveda, najprej od partnerja, logično. A če nekdo počne tako zahrtbno zadevo, dvomim, da ti bo šel kar tako povedat direkt. Teorija je nekaj, praksa pa pač le drugo.


Točno tako.....zato pa izredno dvomim, da bi si tako zelo želela, da ti tretja oseba pove, da te partner vara.....če recimo spadaš med tiste slabše dojemljive, ki 100% zaupajo partnerju tudi, če se konstantno dogajo čudne, sumljive zadeve.......

Kakorkoli, iskrenost je čisto podcenjena. Iz vseh možnih strani.


V prvi vrsti gre za iskrenost med partnerjema........jaz nisem sova, da bom obveščala rodbino naokrog, če delajo nekaj, kar ni v skladu z mojim prepričanjem........še vedno menim, da se ni dobro vtikati v intimne zadeve bratov, sester, prijateljev.......razen seveda, če ti ti že prej, v intimni izpovedi povedo, da partner počne nekaj "čudnega"......če ti pa tega v intimni izpovedi ne povedo, pa vez med tabo, bratom, sestro, prijateljem/ico, tudi ni tako zelo globoka, kot bi naj bila, ali pa tisti hoče, da ostane stvar intimna in ne da celo sorodstvo in pol okraja ve, kaj se dogaja v njunem odnosu.....včasih je pravico do intime tudi fajn spoštovati in ne po vsej sili siliti v nekoga s svojimi moralnimi prepričanji, ker mogoče niso ista kot njihova......iskrenost ni vedno dobrodošlo sprejeta........


(odgovor članu Dorotheia)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Naj povem bratu?
27.4.2015 13:40:04   
Dorotheia
Ja glej, pač vsak ima svoj pogled na to. Jaz pač na to gledam drugače kot ti in ni ne z mojim pogledom, ne s tvojim kaj narobe.

Samo se ti ne zdi, da si malo krivična do vseh tistih, ki so bili kdajkoli prevarani in to niso vedeli? Ker se skoraj bere kot da so tisti sami krivi, četudi niso nič vedeli, slutili. Da to bi pa ja morali, ker pač vsak itak "čuti", če ga partner vara, v nasprotnem primeru si po tvojih besedah samo zatiska oči. user posted image Ja verjetno res. user posted image
Kakorkoli, ne bi se več spuščala v globoke debate, ker itak ne bomo prišli skupaj.

In ja, jaz če slučajno ne bi "čutila" in dojela, da me parner vara (sem pač le človek), bi želela, da mi to brat pove (če bi pač izvedel). Pika. Ne moreš reči, da si tega ne bi želela, če vsakič napišem ravno obratno - ja, bi si želela. Ker na to očitno gledam drugače kot ti. Sem dojela, da si ti ne bi želela. Dobro zate. Aja, ti bi tako ali drugače itak dojela sama. Sorry, pozabila. user posted image

Če se samo malo "spotaknem" ob malo drugačno (a po eni strani podobno) temo - če bi sosed pretepal ženo in male otroke, vi pa bi to slišali, videli, kakorkoli - se tu tudi ne bi vmešavali v svetost družine? Itak, najlažje se je obrniti proč in se delati kot da je vse ok. Pa vem, da to zdaj ni tema za to, samo ne vem zakaj sem dobila to asociacijo. Le zakaj.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Naj povem bratu?
27.4.2015 14:26:09   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Dorotheia

Samo se ti ne zdi, da si malo krivična do vseh tistih, ki so bili kdajkoli prevarani in to niso vedeli? Ker se skoraj bere kot da so tisti sami krivi, četudi niso nič vedeli, slutili. Da to bi pa ja morali, ker pač vsak itak "čuti", če ga partner vara, v nasprotnem primeru si po tvojih besedah samo zatiska oči. user posted image Ja verjetno res. user posted image
Kakorkoli, ne bi se več spuščala v globoke debate, ker itak ne bomo prišli skupaj.



Ne.....recimo, en spodrsljan, eno varanje na neki službeni poti, to se komot zgodi, da partner ne ve.......ko pa cela žlahta, cela vas, vsi drugi vedo, da te partner že mesece ali leta vara, samo ti ne veš, pa pomeni, da ali ne poznaš partnerja ali pa si zatiskaš oči in si nočeš priznati neizbežnega.......ker MORAŠ tudi sam občutiti, vedeti, videti, da nekaj v odnosu ne štima......razen kot pravim, če se slepiš in si nočeš priznati, ker ti je lažje sprejeti in verjeti to, kar ti partner govori.......

IZVIRNO SPOROČILO: Dorotheia


Če se samo malo "spotaknem" ob malo drugačno (a po eni strani podobno) temo - če bi sosed pretepal ženo in male otroke, vi pa bi to slišali, videli, kakorkoli - se tu tudi ne bi vmešavali v svetost družine? Itak, najlažje se je obrniti proč in se delati kot da je vse ok. Pa vem, da to zdaj ni tema za to, samo ne vem zakaj sem dobila to asociacijo. Le zakaj.


Različne spolne prakse sosedov in nasilje v družinah so nekaj povsem drugega.......in nasilje v družinah se prijavlja ustreznim institucijam, kar za morebitno varanje in seks po spletu ne drži......upam, da dojameš razliko in ne provociraš s takimi primerjavami........ker če bo tvoj ljubljeni brat pretepal ženo ali otroke boš to verjetno šla prijavit, glede na svojo resnicoljubnost.....ali pa boš šla zgolj k njegovi ženi in se z njo pogovorila (ji naznanila bratovo nasilno plat) oz. k njemu in se boš z njim pogovorila, da naj z izvajanjem nasilja preneha.......

Ja res je......to ni prava primerjava.......user posted image



< Sporočilo je popravil liliana -- 27.4.2015 14:33:32 >

(odgovor članu Dorotheia)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Naj povem bratu?
27.4.2015 14:35:06   
Dorotheia
Absolutno. Za vsako zadevo je potrebno iti do prave osebe oz. institucije. Nasilja ne odobravam v nobeni obliki sploh in ja, krivice ne prenesem (četudi gre le za "nedolžno" varanje). Vsekakor bi v vsakem primeru primerno reagirala (postavila bi se absolutno na stran žrtve, da ne bo nesporazuma).
In ne, ne provociram. Take teme mi preprosto niso primerne za kaj takega. Mi je prej žalostno vse skupaj.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Naj povem bratu?
3.5.2015 21:35:27   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
........ker če bo tvoj ljubljeni brat pretepal ženo ali otroke boš to verjetno šla prijavit, glede na svojo resnicoljubnost.....ali pa boš šla zgolj k njegovi ženi in se z njo pogovorila (ji naznanila bratovo nasilno plat) oz. k njemu in se boš z njim pogovorila, da naj z izvajanjem nasilja preneha.......

Ja res je......to ni prava primerjava.......user posted image




Ne ona bo onemogocila poroko ( v vsej svoji iskrenosti) in zaupala "bodoci" zeni kaj jo caka in cesa je ljubljeni bratec sposoben. Tega bo seveda ljubljeni bratec zjemno vesel, kakor tudi "bodoca" zena. Potem bo sosedovi punci razlozila, kako je sosed oklofutal eno bejbo ker ga je varala. Nasilnez nemaren, ona pa nasilnica... cak kdo je ze tu zrtev....
Skratka.. s tujim onem je lahko po koprivah mlatit.,..

Sicer Doroteheia, da si bila prevarana niso krivi tisti , ki niso povedali, temvec tisti, ki te je prevaral.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 161
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?