|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hladna sterilizacija
21.9.2005 19:44:54   
žlička
kupila sem chiccovo škatlico za dude, kjer piše, da priporočajo hladno sterilizacijo.....kaj je to, vem kaj pomeni dudo sterilizirat v vroči vodi oz. da jo prekuhaš, ampak tole....

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hladna sterilizacija
21.9.2005 19:50:46   
jazz
Mogoče obstaja kakšna raztopina-kot razkužilo...možno da celo od iste firme,nimam pojma,prvič slišim za to!

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hladna sterilizacija
21.9.2005 20:17:11   
snorlax
Hladna sterilizacija je sterilizacija s pomočjo posebne tabletke oz. tekočine.

Jaz ne bi pretiravala s to kemijo. Pri nas dudo splaknemo večkrat na dan pod tekočo vodo, vedno imam pokrito s pokrovčkom, če je ne uporablja in nikoli je nihče razen tamalega ne daje v usta. Do sedaj ni bilo nobenih glivic, gobic ali drugih težav.

L.p.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hladna sterilizacija
22.9.2005 0:01:23   
m_m
Mi mamo tut škatlico za dudo in jo vedno not spravljam, ko je mala nima. Perem, če pade na tla, pod vročo tekočo vodo. Menjamo pa na 1mesec uporabe - silikonsko. Je pa vedno sam ena v obtoku, ko je zanič, pride druga.

Ta sterilizacija je pa verjetno sam njihova reklama za en drug izdelek, po moje nepotreben.

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hladna sterilizacija
22.9.2005 0:06:23   
JASNA D
Brez sterilizacije "ustnih" pripomočkov sta do sedaj preživela oba moja otročka. Pa mislim, da Jančikin tudi, če sem si prav zapomnila.

Drugače pa le vrzi malo v vrelo vodo, pa je. Itak pa se duda že "kontaminira", takoj, ko jo ven vzameš iz kropa.

Jasna

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hladna sterilizacija
22.9.2005 9:56:31   
žlička
hvala punce, torej brez komplikacij pa bo

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?