|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2016
28.12.2015 17:59:09   
samoroginja
3


La.le

glede zneska za obračun prispevkov - si napisala samo prispevke ali bruto plačo? Meni je namreč računovodja dala tabelo s prispevki, uslužbenka na centru pa mi zatrjuje da je tak znesek premajhen in da mora biti nekje okoli 830€ (bruto minimalna plača) in sem res zmedena... user posted image
za kakšno minimalno razliko pa gre, če oddam vlogo januarja (nameravala sem jo oddati 30.12.) user posted image

(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Februarke 2016
28.12.2015 20:52:08   
la.le
Tisto tabelo pustis prazno, ker oni pridobijo podatke sami! Na tistem obrazcu izpolnis prvo stran, na drugi strani pa samo ali si rezident, kontaktne podatke in kraj, datum, podpis.
Trajanje zaposlitve pa: za nedolocen cas, od dne odprtja s.p.

(odgovor članu samoroginja)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Februarke 2016
30.12.2015 17:16:03   
samoroginja
hvala La.le user posted image

(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Februarke 2016
2.1.2016 10:39:30   
la.le
Ni za kaj!! :)
Za tocno razliko mi pa ni znala povedat ... Sicer pa (vsaj pri naju) vsak evro prav pride!!

(odgovor članu samoroginja)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Februarke 2016
12.1.2016 11:34:03   
levcka
Živjo punce PODARJAM pleničke Pampers premium care za novorojenčka. Dobila sem jih v DMu pa je bil naš škrat že takoj prevelik za te pleničke. So zaprte. Prevzem možen Litija, Ljubljana in Kranj.

(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Februarke 2016
19.1.2016 21:50:14   
la.le
Zivjo dame :)
Samoroginja in ostale s.p. ... Sem prejela odlocbo, placevala sem skozi minimalne prispevke, pripada pa mi cca 825€ bruto.
Pojma nimam, kaj to pomeni neto, moram pa tak javit racunovodji, tako da ce kaj zvem vam se sporocim :)
Lepo se cartajte *.*

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Februarke 2016
28.1.2016 11:56:52   
Piki02
In odštevamo zadnje dneve pred porodom in prihodom novega člana user posted image .. Meni se vsak dan bolj vleče in res komaj čakam, da zagledam user posted image . Kako se pa kaj ostale počutite?

(odgovor članu la.le)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Februarke 2016
28.1.2016 12:10:24   
MauMow
Jaz se že komaj premikam pa imam še 3 tedne do PDP.... Groza kaj šele bo. Malemu pa itak ni vn za it. user posted image

(odgovor članu Piki02)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Februarke 2016
28.1.2016 12:20:04   
Piki02
Ja, bolj ko gremo proti koncu, bolj smo okorne. Jaz imam sicer kak dan veliko energije (delam zalogo hrane za v skrinjo, tudi rogljičke....), kak dan pa samo ležim in berem ter čakam, da grem rodit. Do PDP imam pa še malo manj kot 2 tedna. Sem bila prepričana, da bom rodila predčasno (vsi v družini so), ampak se očitno user posted image nič ne mudi, tud nobenih znakov ni, da bi se porod bližal. Le moje pričakovanje user posted image

Še malo pa se bomo cartali user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 959
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 37 38 [39]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?