|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakup šotora Outwell preko spleta + BearLake 6
10.5.2011 10:28:21   
blablapupa
Pozdravljeni!

Ima kdo izkušnje z nakupom šotora Outwell iz UK preko spleta? Zanimam se za model Montana 6. Cene so dosti nižje kot pri tukajšnjih dobaviteljih, vem pa, da ima to za posledico tveganje raznih reklamacij. Kako je s plačilom? Se ceni, ki ti jo računajo (gre za znesek okrog 1000 eur), doda tudi naš DDV? Vsakega nasveta bi bila vesela user posted image .

Ima kdo šotor Outwell Bear Lake 6 iz polycottona? Zasledila sem, da ob močnejšem dežju malo pušča skozi šive ob oknih. Mi je pa všeč material, ker boljše diha. Kakšne so vaše izkušnje?

Lp

< Sporočilo je popravil blablapupa -- 10.5.2011 10:32:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakup šotora Outwell preko spleta + BearL...
10.5.2011 11:51:26   
livia
Mi smo kupili tu http://www.campingworld.co.uk/
Plačaš s kartico, nobenih problemov. Dostavijo ti na dom, hitro, ne plačaš ddvja.
S pollycottonom nimam izkušenj, bi jih pa rada imela.

BTW, če koga zanima prodajam nov Outwell Florida 6. Kupili smo ga lani na tej spletni strani, še nikoli ga nismo postavili. Se pa ta model ne prodaja več, samo še za 5 in 8 oseb obstaja.

(odgovor članu blablapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakup šotora Outwell preko spleta + BearL...
16.5.2011 13:09:39   
tea
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Mi smo kupili tu http://www.campingworld.co.uk/


Tudi miuser posted image  V tednu dni smo imeli naročeno doma, vse je bilo ok, tako da letos naročim še stvari, ki nam manjkajo.

Livia - zakaj pa prodajte?? A nisva lani kupovali približno istočasno?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakup šotora Outwell preko spleta + BearL...
16.5.2011 13:16:01   
blablapupa
hvala tea, to je pa lepo slišat, sem se odločila, da naročimo - vidim tudi par drugih stvari, ki bi prav prišle. kaj boste pa ve naročale, če ni skrivnost?

lp

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakup šotora Outwell preko spleta + BearL...
16.5.2011 15:26:42   
tea
Jaz bi rada še preprogo za v šotor, Windscreen, lučke, nove spalne vreče - stare so že za odpis, pa hladilno torbo, ki jo lahko priklopiš na elektriko. Bolj drobnarije, smo lansko leto nabavili večje stvari - stoli, miza, blazine...
Mi se namreč odpravljamo kampirat po kar precej letih, še preden sva imela otroke, sva bila zadnjič. Zato je tista oprema bolj tko-tko, pa še odločno premalo je vsega. Zato smo se povsem modernizirali in vse nakupili na novouser posted image

(odgovor članu blablapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakup šotora Outwell preko spleta + BearL...
18.5.2011 11:20:20   
ninz
Mi smo pred dvemi leti šotor kupili tukaj www.outdoormegastore.co.uk. Sem prečekirala in ugotovila, da je Outwell Montana 6 tukaj celo nekaj cenejši. Šotor je prispel v 4 dneh, vse bp
Sem pa v www.campingworld.co.uk videla nekaj malenkosti, ki bi jih naročila, vendar je poštnina precej visoka in bi tiste tri malenkosti precej podražila user posted image .
Drugače pa se kupovanje nikoli ne konča in se vedno najde še kakšna stvar ki jo "res" rabimo user posted image .


(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakup šotora Outwell preko spleta + BearL...
7.6.2011 14:31:18   
blablapupa
Hvala tea in ninz. Mi moramo nabavit skoraj vse, tko da mi zelo koristijo nasveti tukaj.

Na kakšen način pa ste plačevali - s kartico, Paypal...? Zasledila sem, da je Paypal sicer varen za manjše zneske, pri večjih nakupih pa lahko padeš v oči raznim hekerjem in imaš potem kasneje lahko težave. Kaj pa nakazilo direktno dobavitelju? Ker gre za večji znesek, je tveganje veliko. Vaše mnenje?

(odgovor članu ninz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakup šotora Outwell preko spleta + BearL...
7.6.2011 21:16:39   
livia
Mi smo kupili šotor, mizo, stole, podlogo, spalke, pribor, svetilke, krožnike,...

Kolikor jaz kupujem preko spleta, bi me morali že 100x hekerji najdet. Paypal je definitivno varen. Jaz res veliko preko spleta kupujem, vedno dam številko kartice ali pa paypall, pa se mi še nikoli ni nič zgodilo.
Poznam nekaj ljudi s podobnim strahom, ki pa se nakupom na spletu ne morejo upreti in tile imajo eno kartico samo za spletne nakupe kjer imajo gor toliko denarja kolikor ga rabijo za nakup. Tako ti nimajo kaj vzet.

(odgovor članu blablapupa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakup šotora Outwell preko spleta + BearL...
28.9.2015 16:05:03   
Martin m
Pozdravljeni,
na tej povezavi si lahko preberete seznam spletnih trgovin za nakup šotora v EU.
Nakup šotora po spletu

Opis posamezne trgovine vsebuje:
pogoje plačila,
ceno dostave v Slovenijo,
čas dostave in
blagovne znamke šotorov, ki so v trgovini na voljo.

Na kratko so zajeti tudi slovenski ponudniki in spletne trgovine v ZDA.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?