|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smrekca
10.12.2015 17:49:37   
Stanislava_
Že stoji? Kako kičasta je letos?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smrekca
10.12.2015 23:10:11   
liliana
Še ne stoji......lučke zunaj pa že svetijo......user posted image

Kičasta bo pa isto kot lani.....imamo iste okraske.......

p.s.: je toliko tem odprtih, da sem se komaj prebila navzdol do smrečice......user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smrekca
10.12.2015 23:21:59   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Še ne stoji......lučke zunaj pa že svetijo......user posted image

Kičasta bo pa isto kot lani.....imamo iste okraske.......

p.s.: je toliko tem odprtih, da sem se komaj prebila navzdol do smrečice......user posted image


PA glih smrekca je najbolj važna noooo.

Mi imamo letos tri nove cingljajoče angelčke in še ne stoji.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smrekca
11.12.2015 0:21:52   
Vijoličarka
Jaz imam že vsaj 20 let več ali manj enako smrekico. In že tako se mi zdi, da imam ogromno te okraševalne krame. Da bi imela pa še več kompletov?

Smrekica še ne stoji, za kar je kriva RR. user posted image V dnevni moram samo še parket namazati, pa sem raje klobasala, namesto da bi delala, tako da me to čaka jutri. Babe v naši družini vedno pred prazniki generalno udarimo in prej smrekica ne sme stati. Ampak z leti se človek poleni. Lubi mi je pobegnil na službeno potovanje, jaz pa tukaj klobasam. user posted image

Imam pa eno novo naštrikano kuglo, mogoče jo bom vkomponirala.

Lahko se pohvalim, da sem voščilnice že naredila, naslovila in frankirala. Samo še v nabiralnik morajo. In pa, malo več kot pol daril imam tudi že.

Pa v želodcu me stiska, ker bom morala gostiti, jaz pa vedno, ampak res vedno, nekaj zaštrikam. Jed, ki jo lahko normalno skuham, ki jo kuham še več let, ki je drugače odlična, bo na decembersko druženje ali zažgana ali premalo kuhana ali bo preslana ali sploh ne bo slana... se še komu to dogaja?

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smrekca
22.12.2015 4:16:45   
Hope2
Smrekca stoji vsako leto ze od 1.12. Tako zgodaj samo zato, ker v tej vrocini rabimo dlje casa, da dojamemo da bo bozicuser posted image . Sva pa oba s sinom cista frika na bozicno vzdusje. Imamo 2 smrekci- ena v dnevni, eno sin v sobi- si sam okrasi po svojih zeljah. To smo naredili zato, ker nekako ne prideva skupaj z zeljamiuser posted image . Letos pa imamo prvic lucke tudi zunaj.

Joj vijolicarka, zdajle ko sem prebrala tvoj zadnji odstavek, me je zacelo stiskat. Letos prvic gostimo za bozicno kosilo, plani so visoki....user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smrekca
22.12.2015 9:02:24   
nejcko
Smrekica stoji od nedelje, ostalo okrasje je bolj tako tako.
Darila nimam še nobenega, voščilnic tudi še nisem napisala ... jao, letos mi je tole čisto adijo vse skupaj user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smrekca
22.12.2015 9:44:22   
josephine27
Tud naša stoji od nedelje. Jaz vsako leto dokupim kak okrasek ( si ne morem pomagat). Tako smo letos ugotavljali, da je postala premajhna za vse okrske ;) Kičasta zelo ;)

_____________________________



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smrekca
23.12.2015 20:48:50   
malaMravljica
Tudi nasa smreka ze stoji. Kot vedno zlato rdeca, da grem menjat vse okraske bi bilo prehudo in dokupujem v teh dveh barvah.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smrekca
23.12.2015 21:37:59   
madjanca
Najina smrekca pa je taka bolj "dolgocasna"
Lucke, ter doma narejeni okraski iz volne.. samo jih ni veliko, ker sem se malce pozno lotila z delom.. bom pa se vseeno sedaj kaksnega naredila.

Sva jo pa postavila danes, ko sva postavila tudi jaslice.

Ima se katera navado jaslic ali saml smrekca??

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smrekca
24.12.2015 7:04:43   
RIJA*
Pri nas sinova stoji od prve adventne nedelje, ker se ni mogel včakati in jo ima v svoji igralnici, ta je bela z zelenimi okraski, si jo je sam skompletiral. Kak teden pozneje pa smo naredili tudi družinsko drevo, da vsaj malo uživamo ob njem. Letos sem po 22 letih nabavila novo drevo slim smreko, da je več prostora...in letos je turkizna...taka kar elegantna, ker smo zdaj nekaj let imeli kar totalni kič po sinovo. Zunaj pa samo eno abstraktno smrečico, ki je meni najlepša user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smrekca
3.1.2016 20:32:12   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Že stoji? Kako kičasta je letos?

Pri nas stoji od 1. adventne nedelje do Svetih treh kraljev.

V kuhinjskem kotu, nič kaj posebej kičasta, vedno zelena, vsekakor pa simpatično okrašena.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?