|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samoplacniski ultrazvok
10.2.2016 11:13:33   
Vesna16
Zivjo. A ve katera koliko pride samoplacniski ultrazvok? Sicer me zanima spol ker so mi na nuhalni napovedali puncko potem na morfologiji tudi in zdaj na pregledu .. ampak usak mi je rekel da naaaaj ne vzamem 100% .. meni je vseeno kaj bomo imeli gre se mi samo za barve ce bo puncka da nebo samo nevtralna pac pa roza drugace pa modra .. 😊 ce ve katera naj mi napise ..😊
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samoplacniski ultrazvok
10.2.2016 13:29:06   
Anonimen
Pred cca. 1 letom je bil 35€ v Dravljah. Imajo pa cenik na spletni strani.

(odgovor članu Vesna16)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samoplacniski ultrazvok
18.2.2016 9:15:46   
Vesna16
Sem bila se isti dan v Dravljah. Cena za ugotavljanje spola je 20€ 😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samoplacniski ultrazvok
18.2.2016 12:17:43   
Anonimen
Super da ti niso veliko računali. Že tako pride v nosečnosti vse ful drago. Jaz sem imela sicer nuhalno, ki se ni dobro končala in so mi računali kao navadn UZ 35€.

(odgovor članu Vesna16)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?