|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena Plikota
6.3.2004 19:51:51   
P.
Punce zdravo!

A mogoče kera ve kakšna je kej cena za Plikota Classico v trg. Look ali v Preschernu (brez ive)?

Ali mogoče katera proda ta voziček? Barva ni važna, če ima katera v zeleno - bež (TK44 - MF36) bi bilo pa še toliko bolje.

Hvala vam in uživajte!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Cena Plikota
7.3.2004 16:04:36   
neli-3
V trgovini Look nimajo tega vozička, ne v katalogu in ga tudi nimajo naročenega; imajo le Completo ali Estate. To je informacija od preteklega tedna. Mi smo potem kupili Completo, ki se je z novo dobavo v petek podražil za 8 EUR, tako da stane sedaj 256 EUR in če odšteješ IVO, znese 212,5 EUR. Baje pa Pilkote ful kupujejo in jih pogosto zmanjka, je treba potem kakšen dan ali dva počakat, da jih spet dobijo.

Lep pozdrav!

(odgovor članu P.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Cena Plikota
8.3.2004 0:12:20   
Bibi-2
V soboto sem govorila z gospo iz trg. Presheren - cena Plikota Completo brez ive je 201,50 EUR. Sicer jo pa lahko pokličeš in vprašaš koliko stane clasico. Govori slovensko in je zelo prijazna.

(odgovor članu P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Cena Plikota
8.3.2004 8:09:31   
P.
Punce hvala!

(odgovor članu P.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Cena Plikota
9.3.2004 0:30:18   
Bibi-2
Naslov trgovine Presheren ne vem, mi je pa gospa zaupala, da je na začetku Trbiža (iz Slo smeri) in je ne moreš zgrešiti, ker ima štiri izložbe in se vidi otroška oprema.

Tel: 0039 04 282 405
Odprto pa ima od 9.00-12.30 in od 14.30-19.00 - tudi ob sobotah.

Upam, da sem ti pomagala. Ko boš šla nabavljat, pa javi, če so ti na meji kaj težili - bom v kratkem šla tudi jaz tja.

Anita

(odgovor članu P.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Cena Plikota
9.3.2004 17:06:33   
ivancek
Ok. nisem glih punca pa vseeno
Mi smo se odločali med Pliko Classico in Completo, ker je nasa mala stara 4 mesece, bo šla v šortni voziček ko bo že toplo (ne rabi prevleke za noge - edina razlika med modeloma) in odločili smo se za Classico.
V trgovini Mami so imeli akcijo (in jo še imajo www.mami.si ). Cena je 39000 SIT, za tako ceno se ti ne splača hodit nikamor (v avstriji so dražji, za Italijo ne vem). Znižane modele imajo samo v 3 barvah.

lp

(odgovor članu P.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




ime za fantka
N5ra

Katero ime za fantka je najlepše?

Lian (16%)

Zak (7%)

Val (30%)

Zan (22%)

Tian (24%)


Število vseh glasov: 491

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!