|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ponovna nosečnost po SS in bolniška
8.3.2016 22:13:59   
pikolinaa
Pozdravljene!

Zanima me, če vam je ginekolog v ponovni nosečnosti (po splavih) predpisal bolniško.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ponovna nosečnost po SS in bolniška
16.3.2016 11:09:28   
ronja
Ne, nikoli. Šele če je bilo z novo nosečnostjo kaj narobe, sicer pa ne.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pikolinaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ponovna nosečnost po SS in bolniška
16.3.2016 12:10:24   
Anonimen
Meni je takoj, ko sem sla na prvi pregled rekla da bova dale bolnisko. Zaradi narave dela. Pojamraj malo. Srecno do konca ti zelim ;)

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ponovna nosečnost po SS in bolniška
17.3.2016 17:57:36   
pikolinaa
Živjo! Hvala za komentarje in želje. Meni je na pregledu rekel, da grem takoj ob ponovni zanositvi na bolniško. Sama sicer ne bi šla, če bi bilo le možno. Je pa res, da sem imela že dva zaporedna SS in da še nimam otrok. Takšna bolniška je bolj preventivna.
Ah, bo že!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ponovna nosečnost po SS in bolniška
26.3.2016 22:41:54   
Anonimen
Ne, v obeh primerih po spontanem splavu nisem dobila bolniške na lepe oči.
Sem jo dobila sicer kasneje, vendar zaradi sladkorne, hipertenzije, krvavitve...etc

(odgovor članu pikolinaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ponovna nosečnost po SS in bolniška
27.3.2016 8:24:32   
Anonimen

Do SS pride, ker je imel plod kromosomsko napako, imaš pregrado itd. In ne, ginekolog mi ni nikoli omenil bolniške. Kar se mi zdi tudi normalno. Na SS se ne da vplivati, sploh pa ne z ležanjem. Jaz si bolniške v nosečnosti nikakor ne želim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ponovna nosečnost po SS in bolniška
27.3.2016 21:41:07   
Shana86
Se strinjam. Z lezanjem splava ne preprecis, imas pa tako super veliko casa za razmisljati o groznih stvareh... da ne omenjamo povecanja ze zaradi nosecnosti visjega tveganja za globoko vensko trombozo.

Sploh pa te nihce v bolnisko ne more prisiliti, kaj se sekiras? Pac gres delat ane user posted image Razen ce ti v resnici pase biti doma.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?