|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Big Brother
17.3.2016 11:48:34   
josephine27
Vaši komentarji, razmišljanja, debate o dogajanju, stanovalcih itd. v tem šovu....
Kdo vam najbolj všeč? Kdo vam ne sede?

P.S. Vesela, bi bla če bi se tiste k šova ne gledate vzdržale komentarja kolk so šovi brez veze, da raj počnete kaj drugega ( ja vem, da je težko user posted image )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Big Brother
17.3.2016 17:33:35   
liliana
Ja, težko je.....user posted image

Pa bom vseeno upoštevala tvoj p.s.......

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Big Brother
17.3.2016 20:11:19   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ja, težko je.....user posted image

Pa bom vseeno upoštevala tvoj p.s.......



jaz tudi user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Big Brother
17.3.2016 20:23:47   
liliana
Eh....sem hotela nekaj dodati, pa sem obljubila, da bom vzdržna......user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Big Brother
18.3.2016 8:37:21   
josephine27
No punce lepo, da ste se vzdržaleuser posted image . Sem pozitivno presenečenauser posted image

_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Big Brother
18.3.2016 8:59:37   
liliana
Jaz sem pa presenečena nad neodzivnostjo v tej temi..izgleda, da še vedno velja, da je molk zlato....oz. bolj ko molčiš, kao pametneje izpadeš....

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Big Brother
18.3.2016 9:37:19   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ja, težko je.....user posted image

Pa bom vseeno upoštevala tvoj p.s.......



jaz pa ne morem user posted image user posted image

danes sem na fb, ker je to lajkal nekdo od mojih prijateljev, slučajno prebrala nekaj komentarjev na aktualni seks neke tipice....

in ljudi boži....pa kaj ste normalni???
to gledate in se potem kregate na te teme?

jaz ne morem rečti nič drugega, da imam pač neko zelo posebno mnenje o teh, ki se blamirajo v šovih in o tistih, ki to gledajo.

samo se še nisem odločila,na kateri strani so večji idioti?


< Sporočilo je popravil RIJA* -- 18.3.2016 9:39:28 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Big Brother
18.3.2016 11:19:45   
josephine27
Rija jaz se nič ne blamiramuser posted image . Meni je vse skup v razvedrilo oz. zabavo gledat kako se ljudje **** med sabo, kako počasi padajo maske. Po pravici povedano mi je čist vseeno kdo na koncu odnese nagrado. Pa zanimivo mi je brat kako se ljudje zunej zgražajo zarad enih stvari. Ja vem gozna semuser posted image .

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Big Brother
18.3.2016 11:27:48   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27Meni je vse skup v razvedrilo oz. zabavo


to se mi zdi zaskrbljujoče....

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Big Brother
18.3.2016 12:14:07   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: josephine27Meni je vse skup v razvedrilo oz. zabavo


to se mi zdi zaskrbljujoče....


Saj ne pričakujem, da boš razumela k mam mal čuden smisel za humor. Sam konec koncev a ni to point tega šova, da se ljudje zabavajo. Če bi se hotla živcirat bi gledala poročilauser posted image

_____________________________



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Big Brother
18.3.2016 20:05:05   
liliana
Saj verjetno rija ne razume ravno tega, kako se lahko ljudje zabavajo ob "nesreči" drugih.....ob tem, kako eden drugega, po domače povedano namerno pod.je.bavajo.....bodisi za lastno zabavo ali za zabavo drugih......

Ja, point šova je pa zabava......

< Sporočilo je popravil liliana -- 18.3.2016 20:06:15 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Big Brother
21.3.2016 7:14:26   
Stella83
Josephine27.. Pri resničnostnih šovih je najboljše to, da jih nihče ne gleda, vsi se zgražajo, vsi pa o vsem in vseh vse vedo user posted image le od kje?

Jaz ga gledam občasno, za zabavo oz relax prav tako kot ti. Meni je zanimivo gledati prav zato, ker vidiš, kako se da z ljudmi manipulirati. In kaj vse so ljudje pripravljeni narediti za 5min slave user posted image
Pa naj se zgražajo člani tu na forumu...če bi gledali samo midve z Josephine, takšni šovi že zdavnaj ne bi več obstajali user posted image

Aja, še konkretni odgovor na vprašanje... Meni osebno ni nihče full všeč, za nikogar ne navijam... Če bi morala koga izbrati, mi je ok Klemen, ker je še najmanj vsiljiv .. Najmanj sta mi pa všeč Alen (preveč nadut, misli, da je full boljši od vseh ostalih in jih gleda z viška) in Alma (tipična najstnica, čeprav je stara 20, ki ji paše pozornost moškega spola...vsak, ki ji nameni 5min pozornosti, je super... En dan en, drug dan drugi ) user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Big Brother
21.3.2016 16:00:31   
josephine27
Pri resničnostnih šovih je najboljše to, da jih nihče ne gleda, vsi se zgražajo, vsi pa o vsem in vseh vse vedo user posted image le od kje?


To se tud jaz ves čas sparšujemuser posted image

_____________________________



(odgovor članu Stella83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Big Brother
21.3.2016 18:42:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Pri resničnostnih šovih je najboljše to, da jih nihče ne gleda, vsi se zgražajo, vsi pa o vsem in vseh vse vedo user posted image le od kje?


To se tud jaz ves čas sparšujemuser posted image


Jaz recimo ne vem ne o vsem in ne o vseh....ne vem niti tega, na katerem programu je Big Brother......user posted image

Lahko me pa razsvetlita in vržeta eno debato tu na RR o dogajanju, stanovalcih itd.......user posted image ne, pa da se "zgražata".......


(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Big Brother
22.3.2016 9:48:27   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Lahko me pa razsvetlita in vržeta eno debato tu na RR o dogajanju, stanovalcih itd.......user posted image ne, pa da se "zgražata".......




potem ne bosta več mogli trditi, da ga gledata "občasno" za zabavo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Big Brother
22.3.2016 14:57:16   
ronja
danes sem na fb, ker je to lajkal nekdo od mojih prijateljev, slučajno prebrala nekaj komentarjev na aktualni seks neke tipice...

A v resničnostnih šovih seksajo pred kamero? Tega pa nisem vedela.

Gledala sem 1. bar pred 10imi leti, ko je cimer prinesel eno staro tv in mi je bilo fajn iz več razlogov:
- gledali smo ga vsi cimri skup in midva z lubijem in je bil tak družaben dogodek:)
- ker sem morala bit pravi čas nazaj, sem se spravila laufat prej in sem mela potem večer fraj - takrat sem glih trenirala na maraton
- v službi sem se lahko pogovarjala o tem s sodelavko
- iz radovednosti, ker si sploh nisem predstavljala, kaj pomeni resničnostni šov
Naslednjega (ali katerega kasneje) potem nisem gledala, ker nisem mela nobenega razloga - midva sva se preselila na svoje, maraton odlaufan, naslednji pa tudi ni bil več taka vroča tema, da bi morala spremljat:D, pa vedela sem že, kaj je to. Aja, pa tudi tvja nimamo odkar sva na svojem:D.

Ampak takrat ni bilo kake hude manipulacije in so meli prostore, kjer se jih ne snema in verjetno seksali tam (če so, ne vem). A zdaj to ni tako? Mislim, saj je jasno, da mladi ljudje težko zdržijo 1-2 meseca brez seksa (ali koliko časa traja zdaj taka reč)?

Pa v bistvu če tako pogledaš: saj verjetno kakšna psihološka študija precej podobno izgleda - pa bi znala bit zanimiva... Samo da se ljudje verjetno tu drugače obnašajo, ker je pač nagrada na koncu in ker izberejo določen profil, ni več naključno in si težko kaj raziskovalno s tem pomagaš... Bi bilo pa zanimivo naredit eno primerjavo z vsakdanjimi ljudmi, samo ti se ne bi pa nikoli odločili it v tako raziskavo...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Big Brother
22.3.2016 19:55:35   
liliana
Prvi big brother je itak večina gledala....če ne zaradi drugega, zaradi tega, ker je bil novost.....

Danes pa imamo poplavo resničnostnih oddaj....od big brotherja, bara, kmetije, gostilne, iskanja nevest in ženinov, takih in drugačnih talentov.....in se kvaliteta znatno zgublja......še posebno, ker se cilja na vse mlajšo publiko, ki je hvaležni "pacient" pri vrtenju plačljivih telefonskih številk v glasovanjih, ki predstavljajo znaten prihodek komercialnih televizijskih hiš.......

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Big Brother
22.3.2016 20:41:35   
ronja
Prvi big brother je itak večina gledala....če ne zaradi drugega, zaradi tega, ker je bil novost...

Tega pa nisem gledala - je bilo to pred ali po baru? Ni, da ne bi slišala za to in sem si ga zapomnila že zaradi imena "veliki brat te gleda" je ipak klasika:)

še posebno, ker se cilja na vse mlajšo publiko, ki je hvaležni "pacient" pri vrtenju plačljivih telefonskih številk v glasovanjih, ki predstavljajo znaten prihodek komercialnih televizijskih hiš...

A vidiš, ko se vsak dan kaj novega naučim! Sploh nisem pomislila na to! Valjda je glasovanje plačljivo! Sploh se ne bi tega spomnila!...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?