|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke II
14.2.2017 8:28:16   
..noname..
Moram rečt, da kar se tiče krčkov mamo kar srečo in jih nimamo oz redkokdaj. Midva sva samo dojena, smo mel še poskok v rasti in smo zdej uspostavili povpraševanje in ponudbo, tako da mam mleka na pretek. Skos na zalogi v hladilniku user posted image
Sej zdej se bojo začeli toplejši dnevi tako da komej čakam, da bova lahko več zunaj.user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Bodoče nosečke II
14.2.2017 10:35:17   
tamala86
user posted image super! torej ponudba skoraj presega povpraševanje. user posted image Pri meni je bilo tako prvič. Sem imela toliko mleka, da sem mogla sredi noči vstajat in si črpat, ker me je drugače vse bolelo. Sem ga pa zlivala stran, ker ga je bilo dejansko preveč. V drugo ga ni bilo pol toliko...pa sem tudi pristavljala, črpala, jedla in pila veliko...smo imeli pa borbe za jest, ker je bila zelo drobna in se je utrudila pri sesanju. Tako če pomislim, se mi je zdelo malo čudno...ta večja je bila zlatenična, zaspanec, da joj, pa je dojenje res lepo stekllo. Tamala ni imela zlatenice in ni nič spala pa nama kar ni šlo. Se je pa res poznalo tistih 400g rezlike v porodni teži. je imela ta večja ornk razvit sesalni refleks mala pa ne. zdaj upam, da bojo mamine mlekarne zadovoljile povpraševanje. user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Bodoče nosečke II
16.2.2017 13:42:27   
tamala86
Ojla!

Kje ste se zgubile vse...user posted image Jaz v službi, komaj čakam, da mine, da grem malo na sončka! Ful je lep dan...samo preden grem iz šihta, poberem otroke, spotoma skočim še v trgovino na hitro in smo doma, ko je tema oz. sonca ni več. Včeraj smo ravno zato šle kar pri šoli oz. vrtcu malo na igrišče...je prav pasalo biti malo na sončku. user posted image
Drugače ok, rastemo user posted image morfologijo imam 10.3. v porodnišnici, komaj čakam. user posted image
Joj, kaj sem včeraj naredila...vse julijke so na fb in kar pridno objavljajo, kako je bilo na morfologiji in sem hotla komentirat...napišem, da komaj čakam tudi jaz, da imam drug teden pregled pri svojem G in potem morfologijo v P. In itak ne...ponesreči objavila na svojem zidu namest v skupini. user posted image In so se vsuli komentarji...ker sva povedala samo ožjim prijateljem in domačim. Pa ve tud veste...user posted image Sem hotla počakat vsaj do morfologije, preden bi prišlo kaj v širšo javnost...user posted image

Kako ste ostale?...noname, bluegirl, tara, žabinčica, melanie in druge...
Komaj čakam pomlad user posted image

LP

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Bodoče nosečke II
17.2.2017 7:46:55   
..noname..
Evo mene user posted image
Nič posebnega, uživamo v teh toplih sončnih dneh. Dojenje, previjanje, kuhanje, pospravljanje, sprehod, spanje....to je to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Bodoče nosečke II
17.2.2017 7:49:21   
..noname..
Tamal86a, to se je men enkrat zgodilo, k sm hotela novembrkam pojamrat mal glede tašče in sem ponesreli objavila na svoj fb zid. Aaaaa, noro. Sej sm takoj zbrisala. Pa ko sem rodila sem tut njim hotela javit, da sem rodila pa sem na svoj zid. K tam nisem nič objavljala pa pisala. Samo proti koncu nosečnosti sm profilno sliko zamenjala s trebuščkom user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Bodoče nosečke II
17.2.2017 9:52:41   
Tara9
Ojla,

ufff gužva. Naporen teden je bil, delam po skrajšanem urniku, 7 ur, in mi prec mine, dela pa ogromno, tko da ni bilo časa za pisat. Noname in tamala vama pa pohvale, da držita temo na življenju. Sem vedno vesela, če se vsaj nekaj dogaja in je vsaj malo materiala za prebrat user posted image .

noname ob branju tvojega posta sem se spomnila kako lepo je na porodniški in sem kr malo metuljčke dobila ob pomisli, da me vse to čaka še enkrat user posted image .

tamala upam, da vseeno ne bodo slabosti trajale do konca. Res je ful nadležno tole. Pri meni je zadnje dni ful bolje, na momente sicer še pridejo, ampak juhuu mislim, da bo kmalu konec. Prvič mi ni bilo toliko slabo, sem pa tudi ful večji apetit imela in sem se že v prvih 3 mesecih malo zredila. Tokrat sem vsaj glede kilc pridna, sem prišla celo do najnižje kilaže, sem jo nazadnje pred prvo nosečnostjo imela. Ful imam željo se malo manj zredit kot v prvo. Sej ne da sem na dieti, ampak malo se primem v roke glede sladkarij in belega kruha. To se mene prec prime user posted image
. Drgač pa tamala midve bova res lahko skupaj kaj vozičkali? Pa kakšno kavico spili user posted image .

Kaj boste za vikend? Mi bomo doma, najbrž nič posebnega. Kakšen sprehod pa malo čistke po bajti. Imamo pa v planu še en teden delat potem pa za en teden na dopust na naš vikend. Nimam še podpisanega dopusta, ampak načrti so taki, upam, da rata.

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Bodoče nosečke II
17.2.2017 16:57:02   
Bluegirl
Punce, ojla,

se oglasim vsaj toliko, da vam zaželim lep vikend. Vem, da nisem pridna z javljanjem, a je v službi res pestro, popoldne malo zunaj in čas mine, kot bi mignil. Ta teden smo preživeli zdravi - ko bi vsaj še malo tako ostalo.

Lep vikend, torej - ob priliki kaj več napišem in pokomentiram. user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Bodoče nosečke II
17.2.2017 18:37:59   
Bigmamma
Pozdravljene. Se opravičujem, ker vdiram v temo. Sama sem bila junijka 2016, imam se soncico iz leta 2014, kljub temu pa si utrgam cas za izdelovanje trakcev in spangic s pentljicami. Prosim, malo si poglejte, morda pa najdete kaj za vase dojencice ali kot ideja za darilo. Hvala! https://www.facebook.com/Vanella-422916374713552/

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Bodoče nosečke II
20.2.2017 8:01:56   
tamala86
Ojla punce,

lepo, da ste se malo javile. Jaz sem v službi 8 ur na računalniku in malo skočim vmes na forum, ker doma sploh ne prižigam računalnika...imam dovolj v službi user posted image

Mi smo pa imeli zelo žalosten vikend...v četrtek popoldne je moj ata (dedi) skoraj umrl. Živimo v isti hiši in dobro, da je moj že prišel domov...kar naenkrat ga je mama klicala, da z atom ni ok in je letel dol k njima. Ata je padel v nezavest in ni dihal, tako, da ga je moj oživljal...dobr da je bil tolk pr seb, da se je spomnu vse, na protezo , jezik, na bok, vse...mama je bla čist iz sebe , tudi rešilca ni mogla poklicat. In najprej sploh niso našli takoj poti do nas, uglavnm, zgledal je, kt da ga je kap, tud bruhal je in ni mogel razločno govorit. Zdaj je na intenzivni na kardio v UKC, najprej so rekli, da je strdek in srčna kap, ampak so se po dodatnem pregledu premislili in sploh ne vejo, kaj mu je...danes gre na preiskave in čakamo...user posted image Čist sem v šoku, res da je ata star 81, samo on dela kot 40-letnik, še zidala sta z mojim skupi, k smo delal mansardo, nikol mu ni bilo nič takega...ok, je sladkorni bolnik pa pritisk ima, samo ima zdravila in do zdaj je bilo vse ok. Naj pa to ne bi bilo povezano s tem...ne vem, še babi je čist fertik, me še zanjo skrbi, sploh zdaj dopoldne, ko je sama doma, prvi sosed je pa šele v vasi dol...jo je že 2xkap, nima želodca...sej drugače je ok, dela pa vse, samo tole jo je čisto povozilo...Upam samo, da bo z atom vse ok...user posted image
Tolk sem iz sebe, sem imela prebavne težave cel vikend, trebuh me boli, ni da ni...sploh ne morem verjet...najhuje je, meni še nihče od bližnjih ni umrl. Drug dedi je umrl, ko je moja mami imela 17 let in ga nisem poznala. Ostale pa še imam...moji otroci imajo še oba dedka, babici, 3 prababice in 1 pradedka. Čist sem konc...user posted image

LP

Upam na lepe novice danes

(odgovor članu Bigmamma)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Bodoče nosečke II
20.2.2017 8:20:33   
Žabinčica
Hej, hej punce.

Kaj zdaj, nič kaj nismo pridne...nič kaj nismo čvekale user posted image . Ok, brala sem sproti, tako da sem pozabila kaj je za pokomentirat user posted image .

Razen seveda Tara user posted image za prvi pregled, naj bo še vse naprej tako tipi-topi. Tebi sem hotela kar odpisat ko sem prebrala, pa sem si rekla da si vzamem čas da še kaj več natipkam, pa se ni izšlo...V glavnem poročaj še naprej. Kako si zdaj? Slabosti že manj?

Bluegirl vi ste zdaj vredu, zdravi?

No evo, mi smo imeli kar pestro, vmes smo bili še malo bolani, sicer spet blago (spet trebušne zadeve), ampak vseeno...mi je bilo že malo dosti, ampak smo na srečo do roj.dne od ta srednje bili vsi na nogah. Tako da je za nami tudi njeno praznovanje. Prvič po treh letih vsi zdravi, tako da je dobila tudi veliko zabavo za prijateljice in prijatelje kot si je želela. V eni igralnici, na njeno (trenutno) najljubšo tematiko. In seveda tudi domačo. Razen tega smo tudi mi tekali po rd-ji; jih je bilo zdaj kar nekaj otroških, tako da smo se večinoma ukvarjali s tem user posted image .

Ta vikend smo potem bili po dolgem času "doma", v soboto malo na sprehodu in potem popoldan kar noter. Jaz sem sicer šla malo v šoping (sicer nič kaj kupila, ampak tako malo-čas za sebe), ati pa je z otroci nekaj ustvarjal iz gline in nekega seta, ki ga je ta srednja dobila. Včeraj pa malo naokrog v parku, akvariju/terariju (no del s kačami je bil najjjbolj zanimiv) in kosilu pa še malo na sprehodu.

Zdaj pa počitnice za ta večjega, bomo malo kombinirali, malo bova midva skupaj, malo bo smučal z atijem, malo bo skupaj s sestro pri babici in dedku, malo trening in bo teden že naokrog. Mogoče tudi malo drsanja. Da bi se nekam odpravljala mi ni, najmlajša gospodična sicer že malo bolj prenaša vožnjo, ampak vseeno, zahteva le malo več organizacije vse skupaj.

Nekako sem si letos rekla en malo daljši dopust in to je to, brez podaljšanih vikendov, izletov itd., ki smo jih mi vsak leto še nekaj imeli, pa da vidimo če nam uspe user posted image .

Aha morem se pa "pohvalit", da sem po dolgem času bila tudi malo zunaj, na enem ženskem večeru-malo na večerji in potem predpremieri 50 odtenkov teme. Nisem jaz izbirala filma, sem bila povabljena user posted image , ampak glede na to da sem pričakovala nič, sem bila dokaj pozitivno presenečena. Film je bil kar lahkoten in to mi je bilo dovolj da lahko rečem da mi je bil ful ok. Nisem brala nobene knjige in tudi prvega dela nisem gledala, mi nekako ni potegnilo. Samo je pa prav pasalo, malo doklopa user posted image .

Ostale, kako ste?

(odgovor članu Bigmamma)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Bodoče nosečke II
20.2.2017 8:22:44   
Žabinčica
Tamala držite se user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Bodoče nosečke II
21.2.2017 7:56:41   
Tara9
Hej hej,

tamala user posted image user posted image user posted image ni bilo lepo tole brati, upam, da je zdaj že bolje? Drži se.

Žabinčica kako mi je znano tole z vožnjo. No pa saj sva že govorili. Tudi naša se tko "rada" vozi. Verjamem, da je pri vas še težje vse organizirat, ker vas je vseeno več. Meni je it na pot prav projekt. Zdaj se odpravljamo na vikend naslednji teden in mi je že slabo, ko se spomnim vožnje ufff.

Drugače sem ok, hvala za skrb. V četrtek imam še uradni prvi pregled pri svoji G, takrat bom polnih 10 tednov noseča. Sej vem, da sem še na začetku, ampak madona nekam hitreje mi gre to rundo. Slabosti se še občasno pojavijo, predvsem zjutraj, ampak je veliko veliko bolje, tako da mislim, da gre kar h koncu.

Je pa tamala včeraj zakuhala, jo je mož okužil med vikendom. Smo 3 mesece zdržali tipitopi, tako da sem se kar malo navadila na luksuz. Sicer ni hudega, upam, da tudi ne bo. Je danes že brez vročine. Bolj se zase bojim, ker vedno poberem vse od nje, tokrat bi res rada ušla, ufff.

Bluegirl kako ste vi?

Noname kako je naš priden dečko? user posted image

Pozdravčki vsem

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Bodoče nosečke II
21.2.2017 20:27:51   
..noname..
Joj, že dolgo me ni blo tle gor pa vidim ,da je blo ful pestro. Js za vikende nism kej dost na compu, pa še moj je zdej odnesu oj lap top na šiht tko da sm bla par dni brez.

Tamala, upam da je z atom vse ok in da so ugotovili kaj je bil vzrok. Js sm 2 leti nazaj izgubila babico in dedka in mi je took težko, ker ne bosta nikoli poznala mojega sinauser posted image

Naš fantič je še vedno zelo priden. Danes je star 3 mesece user posted image user posted image user posted image
Že pol ure spi, tko da grem počas še js z njim, danes je zjutraj zgodaj vstal in sem povoženauser posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Bodoče nosečke II
23.2.2017 7:55:31   
Bluegirl
Živjo vsem!

na hitro vas preletim, vidim, da sprašujete zame. Se moram vsaj malo oglasit. V službi je res gužva. Včasih se mi je uspelo javit, sedaj pa skorajda ne. Nek projekt zaključujemo, sodelavke ni in delam še njeno delo ...

Oh, tamala, kako žalostno. Pikepoke. Kako je? Drži se.

Si ne predstavljam. Tudi mene smrt bližnjih (še, hvalabogu) ni doletela in tudi moj mali ima obe babici, oba dedka, 2 prababici, 1 pradedka ... Upam, da to pomeni, da imamo dobre gene in bomo dolgo živele - da malo obrnem na hec. user posted image

Tara, Žabinčica, lepo vaju je brat. Super za nosečniške tegobe pri eni in otroški živ žav pri drugi. user posted image

Pri nas vse po starem, mali še vedno zdrav (trkam!!!), čudovit, nežen, simpatičen otroček.

Te dni sem sicer spet malo melanholična, me daje PMS in prihaja user posted image .

Delo že kliče. user posted image Lepo bodite, se beremo.

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Bodoče nosečke II
23.2.2017 9:52:56   
tamala86
Ojla punce!

Da se malo javim...ata je bolje, so ga včeraj preselili iz intenzivne na navadni oddelek.En kup preiskav bo imel še, ker še vedno ne vejo točno kaj mu je. Smo si oddahnili, ker je bolje, samo daleč od tega, da bi bil v redu. Se bo moral fajn pazit...samo kako mu nej dopovemo, da ne bo smel toliko delati!? Včeraj sem bila na obisku in je rekel, da sanja, kako bo delal doma, da bo tam umrl od nedela.

Drugače vse po starem, tamali zdravi, večja gre drug teden na smučanje za 5 dni. Ona komaj čaka, mene pa skrbi. Glede na to, da je res ful družabna in se povsod vklopi, ne dvomim, da se bo imela fajn. Samo mi jo bomo pogrešali, sploh tamala. Če je kdaj ni, npr. ko je pri babi, skoz sprašuje kje je Manca in, da ona ne more spat, če je ni...user posted image moj user posted image

Včeraj sem imela pregled pri svojem G. Vse ok, potrdil napoved iz nuhalne, da bomo imeli še eno punčko. user posted image Mi je pa še zmeraj slabo in bruham. Sicer malo manj, ampak pride kakšen dan ko je res hudo. V torek sem bruhala pomoje 15x, sem bila čist konec, včeraj pa samo 2x. Kar je ok. user posted image 10. imam pa morfologijo v porodnišnici. Komaj čakam. Upam, da bo vse bp.

Tara...seveda bomo kaj vozičkale skupaj. Kakšna kavica lahko pade že prej...user posted image

Žabinčica lepo, da si ob vsem otroškem živžavu vzameš malo časa zase...bi morale to početi bolj pogosto in ne 1x na leto. Jaz že 7 let govorim, da bom šla 1x na mesec s prijateljicami na pijačo...hmmm pomoje sem bila glih ene 8x v 7 letih. user posted image brez otrok seveda. user posted image

Bluegirl lepo, da ste zdravi...in pa čim manj stresa v službi. Mi imamo trenutno tudi norišnico. Zaposlujemo, iščemo 2 kandidata pa zadnje čase nimamo sreče...sami čudaki.

noname...glede na prebrano je tvoj mali res en velik sonček. user posted image Uživajta v vsakem trenutku, ker res gre hitro čas...jaz sploh ne morem verjeti, ko pogledam moje (sploh taveliko)...user posted image

Šibam delat!

Uživajte!

LP user posted image

(odgovor članu Bluegirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Bodoče nosečke II
23.2.2017 13:12:34   
Tara9
Hej hej,

bluegirl lepo da ste zdravi, to je res največ vredno. Naj traja. Pri nas je enodnevna vročina tudi minila. Še malo smrka, ampak ni hujšega, zdaj pa upam, da je mir za to zimo, mi je res že dovolj teh prehladov.

tamala kot bi brala o svojem dedku. Tudi naš se ni znal ustaviti, in je samo sanjal kaj bo delal, niti minute ni bil pri miru. Upam, da ugotovijo, kaj je bilo narobe in se poštima vse skupaj. Jaz nimam več dedkov in ju včasih res zelo pogrešam. VSake počitnice sem se družila z njima in pomisel na tisti čas mi takoj srčka ogreje. Sicer pa bravo za super pregled in še eno punčiko. Tvoj pa bo res blažen med ženami user posted image user posted image user posted image . Jaz si potiho tudi želim še eno frajlico, potem pomislim, da tudi parček ni slaba ideja, tako da ja, na koncu mi je res vseeno, samo da bo zdrava štruca.

Mimogrede danes sem imela pregled, noseča polnih 10t, za zdaj vse super. Velikost ustreza datumu zadnje menstruacije, kar je čisto čudo, ker v življenju ne vem, če sem več kot 2x imela 28 dnevni cikel, vse je bilo 35 plus. No, je bil pišek zgleda res namenjen. Imam pa oslabljene medenične mišice user posted image , baje sta maternica in maternični vrat nizko, zaradi tega. Najprej sem se ustrašila prezgodnjega poroda, ampak gre bolj za to, da bom najbrž imela težave z uhajanjem urina. user posted image

noname jaz nekako računam oz si želim, da bo naš drugi tak zaspanček kot vaš, drugače ne vem kako bom folgala uffff. Naj traja tole.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Bodoče nosečke II
24.2.2017 12:04:18   
..noname..
Vsem privoščim tako pridnega otroka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Bodoče nosečke II
24.2.2017 18:53:50   
misssi
Pozdravljene.. z dragim se " trudiva " da zanosim 1 leto.. lani septembra sem imela ss v 3 tednu.. 9 januarja sem mogla sprozit menstruacijo z dabrostonom 10 dni.. menstruacija je bila 23.1.2017.. ta mesec spet zamuja. Odnose imava vsakodnevne. 2 dan zamujanja sem naredila 2 testa babychek bila je crtica tut tam za nosecnost vendar res slabo vidna.. na obeh. Naslednji dan sem kupila se clear blue na crtice isto... tko res slabo se je videl plus.. neprepricljivo .. naslednji dan sem kupila se enkrat babychek ( roza kjer sta dva notri) naredila testa isto.. se vedno nevem sem a nisem noseca.. drugace v septembru sem bila 100% med voznjo sem bila slaba ker drugace nisem obcutljiva na to.. ter bolece prsi.. naredila sem test clear blue digitalni in napisalo je 3+.. sedaj le vrtoglavica lakota, glavoboli in obcutljive prsi.. zamuja mi 5 dni in mislim ),da nebo menstruacije.. kaj narediti ? ( imam slikane teste ...saj nevem vec ce vidim prav ali si ze tolk zelim, da bi videla tiste srecne crtice).. mi lahko katera pomaga slikce lahko posljem na meiluser posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Bodoče nosečke II
27.2.2017 10:22:31   
tamala86
Misssi...meni je clear blue digitalni vedno prav pokazal...pa nič se ne sekiraš a je črtica ali je ni...da boš pa res prepričana, pojdi na krvni test, ti bo najbolj točno pokazal. In potem pokliči svojega ginekologa... držim pesti, da je res +!! user posted image

(odgovor članu misssi)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Bodoče nosečke II
27.2.2017 12:16:25   
MauMow
Aloha punce. Dolgo se vam nisem javila. Prav nisem imela časa. Selitev v večje stanovanje, mala fedrica ki je aktivna 100 na uro.. Shodil na 1 rojstni dan, tako da dolgčas mi ziher ni.

Tara9 ISKRENE ČESTITKE!!!

No da še mal o sebi povem. Am midva sva se odločila da grema maja spet v boj, no pač pred do G ker so moje M zdajle 6 mesecev groza - enkrat 27 dni, drugič 30 dni drugič 23 dni.... Potem skos neke krvavitve med ciklom.... Ampak ja... Ta M no ni bla glih M, kr mal krvavitve en dan... Tk čudno... In sem ravno šla po en test... AM ja... mal prej bomo zibal če bo vse ok user posted image Ravno kar sem videla 2 črtici na testu (sedaj bom komaj zdržala do večera da mojemu povem). Aja za prvega sma se noro namatrala, tale pa je ratal na UPS metodo (enkrat nisma pazila in ja evo ga mal prej kot načrtovano user posted image Ampak zelo dobrodošlo).

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Bodoče nosečke II
27.2.2017 12:19:18   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: misssi

Pozdravljene.. z dragim se " trudiva " da zanosim 1 leto.. lani septembra sem imela ss v 3 tednu.. 9 januarja sem mogla sprozit menstruacijo z dabrostonom 10 dni.. menstruacija je bila 23.1.2017.. ta mesec spet zamuja. Odnose imava vsakodnevne. 2 dan zamujanja sem naredila 2 testa babychek bila je crtica tut tam za nosecnost vendar res slabo vidna.. na obeh. Naslednji dan sem kupila se clear blue na crtice isto... tko res slabo se je videl plus.. neprepricljivo .. naslednji dan sem kupila se enkrat babychek ( roza kjer sta dva notri) naredila testa isto.. se vedno nevem sem a nisem noseca.. drugace v septembru sem bila 100% med voznjo sem bila slaba ker drugace nisem obcutljiva na to.. ter bolece prsi.. naredila sem test clear blue digitalni in napisalo je 3+.. sedaj le vrtoglavica lakota, glavoboli in obcutljive prsi.. zamuja mi 5 dni in mislim ),da nebo menstruacije.. kaj narediti ? ( imam slikane teste ...saj nevem vec ce vidim prav ali si ze tolk zelim, da bi videla tiste srecne crtice).. mi lahko katera pomaga slikce lahko posljem na meiluser posted image


Clearblue digital je skoraj najbolj točno. Drugače pa če želiš 100% pojdi v Adria lab pa daj kri. TO bo 100%. Meni vedno vsak test pokaže če je nosečnost. Drugače pa meni je bil prvi znak to da me je zvijalo in bil tak močan beli tok kot da bi bla M, pa ni blo nič. In pa ja da psu veliko bolj iz gobčka smrdi (ko mu drugače skoraj nič, sam tak občutljiv nos mam)

(odgovor članu misssi)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Bodoče nosečke II
27.2.2017 18:59:34   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

Aloha punce. Dolgo se vam nisem javila. Prav nisem imela časa. Selitev v večje stanovanje, mala fedrica ki je aktivna 100 na uro.. Shodil na 1 rojstni dan, tako da dolgčas mi ziher ni.

Tara9 ISKRENE ČESTITKE!!!

No da še mal o sebi povem. Am midva sva se odločila da grema maja spet v boj, no pač pred do G ker so moje M zdajle 6 mesecev groza - enkrat 27 dni, drugič 30 dni drugič 23 dni.... Potem skos neke krvavitve med ciklom.... Ampak ja... Ta M no ni bla glih M, kr mal krvavitve en dan... Tk čudno... In sem ravno šla po en test... AM ja... mal prej bomo zibal če bo vse ok user posted image Ravno kar sem videla 2 črtici na testu (sedaj bom komaj zdržala do večera da mojemu povem). Aja za prvega sma se noro namatrala, tale pa je ratal na UPS metodo (enkrat nisma pazila in ja evo ga mal prej kot načrtovano user posted image Ampak zelo dobrodošlo).


Jeeeej, kok dobra novicaaaa :) wooohooooouser posted image user posted image user posted image user posted image Torej imaš rok oktobra?

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Bodoče nosečke II
27.2.2017 19:21:34   
Tara9
Oooo maumow iskrene čestitke tudi tebi. Lepo da imam še več družbe. Še bluegril pa bo top user posted image . Tudi nama je ratalo na ups način, mot mu praviš, zgleda je bilo tako namenjemo..sklepam da si oktobrka. Lepo nosečnost.

Pošiljam pozdravčke vsem ostalim. Mi.smo na dopustu, tko da bom kratka k prek telefona težko pišem. Fajn bodite

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Bodoče nosečke II
28.2.2017 6:04:00   
MauMow
Hvala punce. Rok po M je 6.11. Če bo pa vsaj mal po bratcu bomo mel pa oktobrčka/oktoberko.user posted image

No jaz včeraj nisem mogla počakat da je dragi domov prišel. Ga kličem v službo, pa rečem kak je kej, pa on men začudeno da ok, pa me vpraaša kak pa js. Pa rečem da super, pa reče A RES A RES SMA NOSEČA?? (vedel je da grem po test) In pol je tk vesel, da se ne da povedat.

Zdej moram mal pazit da bom malega pravilno dvigovala. Sicer je že shodil ampak vseeno na rokicah je fajn bit. user posted image

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Bodoče nosečke II
28.2.2017 6:05:09   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Tara9

Oooo maumow iskrene čestitke tudi tebi. Lepo da imam še več družbe. Še bluegril pa bo top user posted image . Tudi nama je ratalo na ups način, mot mu praviš, zgleda je bilo tako namenjemo..sklepam da si oktobrka. Lepo nosečnost.

Pošiljam pozdravčke vsem ostalim. Mi.smo na dopustu, tko da bom kratka k prek telefona težko pišem. Fajn bodite


Uživaj na dopustu.

Ja sej sma midva tudi rekla, zgleda da je namenjeno ker je ratalo po UPS metodi (enkrat in edinkrat)

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?