|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 12:45:11   
An@Luci@
Fb skupina je že? Kako se pridružim. user posted image

(odgovor članu 2cuftici)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 12:50:52   
2cuftici
to tudi mene zanima user posted image

(odgovor članu An@Luci@)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 13:25:05   
Član123
Drage sonosečke,
če sem prav štela, sem nas naštela 33 septemerk user posted image

Biba91 1.user posted image
Tamyca 2.user posted image user posted image
bincii 5.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tara9 3.user posted image user posted image user posted image
BarbaPA 3.user posted image user posted image user posted image
Anchee 1.user posted image
fabula 3.user posted image user posted image user posted image
Član123 1.user posted image
maja2014 3.user posted image user posted image user posted image
Kinder123 1.user posted image
nikkyca123ni 3.user posted image user posted image user posted image
Annaa 2.user posted image user posted image
Semsije 3.user posted image user posted image user posted image
Cveti marjeti 1.user posted image
sonce2017 1.user posted image
andi0711 3.user posted image user posted image user posted image
blue_angel 3.user posted image user posted image user posted image
Tropis 2.user posted image user posted image
LoniBoni 1.user posted image
SleepingBeauty 2.user posted image user posted image
kuki17 1.user posted image
souldancer 3.user posted image user posted image user posted image
2cuftici 2.user posted image user posted image
Manca83 3.user posted image user posted image user posted image
vijolica8 1.user posted image
anciikaa 2.user posted image user posted image
Spelcaa10 1.user posted image
Linch 1.user posted image
srecnosrce 1.user posted image
An@Luci@ 2. user posted image user posted image
Anonimen 1.user posted image
Pupica* - ???
nimanorwen - ???
Jtjj 2.user posted image user posted image (oktober)

(odgovor članu 2cuftici)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 14:51:45   
Cveti marjeti
Clan123 super, da si zbrala podatke :)
Fb skupina je ze narejena...Septembrke in septembrčki 2017, obstaja pa tudi skupina Septembrčkiin oktobrčki 2017. Zaprosiš za včlanitev in te potrdijo.

(odgovor članu Član123)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 14:52:42   
eileen
Živjo,

Evo, pa se oglašam še jaz- ena izmed tistih, ki bodo v septembru prvič mamice user posted image user posted image Koga pa lahko zaprosim za včlanitev v fb skupino?
user posted image Hvala že vnaprej!

< Sporočilo je popravil eileen -- 22.2.2017 14:55:20 >

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 15:02:58   
SleepingBeauty
Včeraj na nuhalni je bilo SUPER! user posted image
Mi je spremenila pdp in sicer iz 3.9 ba 28.8....tako da sem danes 13t2d user posted image
Vse je bilo ok in baje bomo imeli punčko user posted image

(odgovor članu eileen)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 15:10:06   
Član123
SleepingBeauty, user posted image
A ne, prav res je čudovito, ko zagledaš svojega otročička, in ko izveš, da je vse OK.
Se premikaš med avgustovke, ali boš ostala z nami? Saj razlika je minimalna user posted image

(odgovor članu SleepingBeauty)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 15:53:43   
andi0711
SleepingBeauty user posted image user posted image čestitke za dobro opravljeno NS in seveda za novičko, da boste imeli punčko ..

Jaz bom še najverjetneje malo počakala z napovedjo spola. Bomo videli. Danes sem uradno zakoraka v 11 teden in lahko povem, da se že malo bolje počutim, imam več energije in manj mi je slabo, tako da sem uro za spanec prestavila iz 20 na 21 .. uspeh ..
Moj 3-dnevni dopust se izteka, tako da jutri korakam nazaj v službo. Je pasalo malo odklopa, ampak morem povedati da mi manjka delo, sicer sem začela z vzgojo sadik, ker sem vrtnarka, ampak glede na to zimsko vreme, mam že vsega dovolj, poležavanja itd.

Hvala vsem za odgovor glede NS in DHT, jaz bom glede na rezultat NS se potem odločila ali bom opravila še DHT ali ne.


(odgovor članu Član123)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 15:57:49   
bincii
SleepingBeautty iiii kak lepo ko izves da je vse ok.superuser posted image
Naj povem da meni so nazadnje na NS narobe napovedali spol to je se tak majhno da se še ne loči spol in je moznost 50% da ti napovejo prav verjamem da se verjetno malo kdaj zmotijo ne vem ampak 3 so mi prav povedli 4 ne user posted image 5 bomo pa videli itak samo da so zdravi nasiuser posted image
Kake imate vi izkusnje da napovejo spol na NS?

(odgovor članu Član123)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 17:28:49   
Spelcaa10
Pa je za mano prvi pregled. Vse je vredu. Srček bije. Ampak sem šele v 7. tednu in je moj datum 11.10. tako da se bom mogla prestavit oktoberkam. Nuhalno bom mogla še čakati pet tednov. Joj bodo dolgi.😊 Vso srečo vsem septemberkam😉

(odgovor članu bincii)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Septemberke 2017
22.2.2017 22:05:11   
daisy84
Pozdravljene punce, tudi jaz se pridružujem septembrkam...PDP imam 3.9.2017 in bo za nas to 3. Otročiček😊 Nuhalno imam v ponedeljek, 27.2., javim kako in kaj.
Ked sem že pri prvih dveh tudi v skupinah na fb...me zanima katera to ureja?

Pa še nekaj a katero muči celodnevna slabost? Mene ubija, pri prvih dveh ni bilo niti približno tako hudo, kot mi je zdaj.

Lp vsem

(odgovor članu Spelcaa10)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 7:20:43   
Cveti marjeti
eileen in daisy84 jaz sem na fb v iskalnik vpisala septembrčki in septembrke 2017 ter septembrčki in oktobrčki 2017 in mi je našlo 2 skupini, ki sem ju kliknila...in tam kliknila-pridruži se, potem pa počakaš da te potrdijo in to je to. Možno da pa obstaja še kakšna skupina pa ne vem zanjo...to pa naj povedo tiste, ki so že v kakšni skupini?

Daisy84 no jaz sem bila pa do prejšnjega tedna (danes zakorakam v 10.teden) bolj kot ne ok, zdaj mi bo pa očitno dojenček pokazal kdo je šef, ker se počutim čedalje bolj katastrofalno...čisto sem brez energije, sploh ne morem nič delat, ne v službi, ne doma, edino kar lahko počnem je ležim v temi pod kovtrom, vse ostalo odpade....upam da to kmalu mine, ker grem sama sebi na živce user posted image

< Sporočilo je popravil Cveti marjeti -- 23.2.2017 7:21:15 >

(odgovor članu daisy84)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 8:11:27   
annnaa
Juhu, dobrodošle nove septembrke user posted image čestitke vsem! Pa upam, da nas ne boste več zapuščale zaradi prestavljenih PDPjev!

Super SleepingBeauty za nuhalno! Pa upam, da ostaneš pri nas, septembrkahuser posted image

Meni je v prvi nosečnosti na NS pravilno napovedala punčko. Bila je 100%, hihi. Bomo videli, kako bo v tej nosečnosti. Danes sem sanjala, da smo imeli punčko, Mašo user posted image

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 8:31:01   
souldancer
jaz sem tudi danes sanjala punčko :) tudi občutek mi pravi, je dobimo deklico <3
Glede napovedi pa nimam izkušenj, se vedno pustimo presenetiti. So pa najboljši prijateljici nazadnje napovedovali punčko (razen na nuhalni fantka), večkrat..No, pa imajo Svita:)

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 8:38:30   
sonce2017
Eto, pa da se še jaz javim :) Nuhalna je bila super. Rezultati so dobri, tak da je to to. Ne bom več raziskovala. Dojenček je velik točno toliko kolikor mora biti za 11 tednov. Spola še nevem, je kazalo tako na fanteka kot na punčko user posted image Res je lepo videt dojenčka, ko se premika in si pokriva učke. Zdravnica je bila res super user posted image . Tako zdaj pa mam naslednji tedn še ginekologa, da dobim materinsko knjižico in izvem rezulate krvi in urina. Predvsem me zanima toksoplasmoza, ker živim z dvema mačkoma in enim kupom potepuških revežev. user posted image

(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 10:05:36   
annnaa
Sonce2017 super za nuhalno! Si jo imela pa hitro, moja jo da po 12. tednu. Mene še čaka dolgih 11 dni do nje. Sem pa točno danes v 11. tednu. Saj gre kar hitro.

O imenih že kaj razmišljate? Midva za fantka ga imava, za punčko pa ne prideva skupaj, hihi.

(odgovor članu sonce2017)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 10:42:06   
Tara9
Hej,

evo pa je pregled mimo. Vse je ok, mali črviček miga na veliko. Noseča danes polnih 10tednov, tako da pdp ostaja 21. 9.. Edina slabša novica je, da imam baje ful oslabljene mišice medeničnega dna, posledica prve nosečnosti. Predlagala mi je čim več Keglove vaje izvajat, ampak najbrž bo po drugem porodu še slabše user posted image .

Drugače mi je moja G svetovala naj naredim tudi DHT, tako da zdaj sem ziher, da grem na oboje. Naslednji pregled šele aprila, še dobro, da je NS vmes, da bo malo hitreje šlo tole.

Čestitke vsem za super rezultate in uspešne preglede user posted image




(odgovor članu annnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 11:07:35   
kuki17
Helou, evo tudi pri meni pregledi mimo, srček bije, slikico sem tudi dobila in UZ kaže, da bo jutri polnih 9 tednov :) Niso mi pa določili PDP, niti kakšnih rezultatov preiskav poslali, so samo rekli, da pokličejo, če bo kaj narobe? Kako pa veš ali imaš oslabljene mišice medeničnega dna ali ne? Očitno bom mogla kar na NS počakat... še 3 tedne user posted image ... ker bom v kmalu dopolnila 33. leto, grem tudi na DHT en teden prej, da bo vse v kompletu.

Nekaj časa nazaj je bilo govora o šoli za zgodnjo nosečnostv ZD Moste - je katera šla?

Super za nuhalno Sonce2017 in SleepingBeauttyuser posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 11:12:26   
Tara9
kuki bravo tudi za tvoj pregled user posted image . Ubistvu sem imela še odvzem brisa in vaginalni pregled pa mi je rekla, da imam oslabljene mišice. Imam nizko lego materničnega vratu ker so slabe mišice user posted image

(odgovor članu kuki17)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 15:33:54   
Semsije
Hej hoj. Kako ste kaj danes.

Imena...midva imava ze vse nastudirano, pa ce bo puncka ali pa fantek. So nama pa vsec kratka imena. Pa vam?

Slabosti so se vedno z menoj, tko kot metini bomboni, brez njih ne grem nikamor. Pa saj bo minilo ne, sem sele 9.teden, tako da upam da cez par tednov mine.

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 19:26:16   
bincii
uuu septembra napovedujete same punčke bomo videli koliko jih bo aluser posted image aluser posted image user posted image
Imena se cist točno nimamo sicer za fantka vemo za puncko se ne....
Tudi mene je danes zagrabil glavobol malo sm prehlajena in sm zmatrana full....user posted image

(odgovor članu Semsije)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 20:08:47   
Anchee
Hello,

Vse ki bi se rade včlanile v fb skupino mi pišite na ZS.

Ker je skupina skrita in je ne moreš najti skozi search. Nas je pa že 59 :)

(odgovor članu bincii)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Septemberke 2017
23.2.2017 22:19:47   
Cveti marjeti
Anchee si dobila moje sporočilo? Sem ti poslala samo mi ne napiše, da je poslano?

(odgovor članu Anchee)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Septemberke 2017
24.2.2017 7:50:26   
Anchee
Nisem dobila, sem ti pa zdej jaz pisala, preveri inbox...

(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Septemberke 2017
24.2.2017 10:29:51   
annnaa
Uuuuu vas je na FBju! Upam, da ne bo debata tukaj zamrla!

Meni so všeč "normalna" imena, ta moderna mi ne potegnejo, hihi. Vsak po svoje, ane user posted image

(odgovor članu Anchee)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?