|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || Pričakujemo junija 2017
19.6.2017 11:08:44   
Shana86
Žal mi je punce user posted image Tudi jaz ne verjamem v teste pred izostankom, čeprav se zeloooo težko bremzam tistih zadnjih 5 dni. Ampak si potem rečem - škoda denarja. Pa vsako črtico sem vedno potrdila s Clearblue digital. Tam ne ugibaš, ali je nekaj bledega ali ne. No dobro, pri meni je črtica vedno res bila nosečnost. Edina šibka je šla pa v ss. Tako da mogoče tele šibke res so zgodnji ss? Ali pa kakšen drug hormon reagira (ščitnica, ovulacija).

Joj naj bo julij lepši... user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: || Pričakujemo junija 2017
19.6.2017 11:37:49   
Damuš

IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

Žal mi je punce user posted image Tudi jaz ne verjamem v teste pred izostankom, čeprav se zeloooo težko bremzam tistih zadnjih 5 dni. Ampak si potem rečem - škoda denarja. Pa vsako črtico sem vedno potrdila s Clearblue digital. Tam ne ugibaš, ali je nekaj bledega ali ne. No dobro, pri meni je črtica vedno res bila nosečnost. Edina šibka je šla pa v ss. Tako da mogoče tele šibke res so zgodnji ss? Ali pa kakšen drug hormon reagira (ščitnica, ovulacija).

Joj naj bo julij lepši... user posted image



Se strinjam. iz lastne izkušnje vam povem, da so testi pred izostankom eno samo psihiranje v brezveze.

Se pa ne strinjam s CB digital. Jaz ga ne delam nikoli več. prvič mi je izrisal samo neko packo (kao neveljaven test), drugič in tretjič mi je sicer pokazal nosečnost, a premalo število tednov. Pa drugič sem se še slepila, da bo vse ok, drugič sem pa potem samo čakala, da bo konec. In je bilo. Po 3 tednih.

Aja, drugič in tretjič mi je nosečnost pokazal šele nekaj dni po izostanku M. ko so vsi drugi testi že zdavnaj bili pozitivni.

Pa še to punce ... jaz res ne vem zakaj nekatere še vedno delate Baby check če vam pa vsak mesec riše črtice?

kakorkoli, držim pesti za vse, da čim prej zagledate user posted image .

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: || Pričakujemo junija 2017
19.6.2017 13:13:52   
bejbibu
Prav imate, sigurno, ampak kaaaaj, ko je tako težko čakat user posted image .

Jaz sem rekla mojmu, da mi naj vse parkle potrga, če še kupim kakšen test!!!
Naslednjič grem samo na krvnega in to je to ... tam je takoj vse jasno!

Jah nič, odpremo novo temo?
Poletje je tu in ni hudič, da se ne bo prijelo user posted image

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Damuš)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: || Pričakujemo junija 2017
19.6.2017 22:14:39   
MartinaTaja
Moja BT je 37 mogoče pa je še kako upanje.....kaj pravite? Kdaj pade BT?

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: || Pričakujemo junija 2017
20.6.2017 7:38:31   
bejbibu
MartinaTaja pri tebi še po moje ni nič izgubljeno, ker si zelo hitro delala test. Počakaj do datuma in potem obvezno javi.
Te bom z največjim veseljem obarvala v zeleno user posted image

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: || Pričakujemo junija 2017
20.6.2017 8:07:32   
MartinaTaja
Danes je 31. dan ciklusa ..... bomo videli kako se bo končalo .....

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: || Pričakujemo junija 2017
21.6.2017 8:07:56   
Allstar
MartinaTaja pri BT je še toliko drugih dejavnikov, ki vplivajo na to, da moraš biti res genij da točno ugotoviš, oz si res dolgo časa merit. BT pade šele tik pred menstruacijo. Kar se meritev tiče, morajo biti na iszi način vsak dan - vpliva pa tudi vse (vrocina zunaj, ce smo ponoci vstajali za wc, koliko ur spimo - ali se zbudimo v remu ali ne, itd.). Moj ginekolog je rekel, da naj tega ne delam, teste za ovulacijo ja, da veš kdaj jo imaš, da za bosečnost je pa edino skoraj sigurno to, da narediš test po izostanku.
Brez zamere, ampak jaz res ne razumem zakaj delate tako hitro teste in potem nas laike na forumu slrašujete a je to to ali ni... Ne moremo vedeti, nobena ne more dati pravega odgovora. Lahko govori iz lastnih izkušenj, ki pa niso nujno iste. Lahkp rečemo počakaj še malo in naredi test še enkrat (realno), lahkp rečemo sigurno si noseča (brez podlage, je pa lepo prebrat user posted image ) ali pa nisi noseča (kar te pa prizadane). Moj point je, da še Pušenjak ne more vedeti kaj to pomeni, preden ni mimo datum za menstruacijo, pa še takrat bi 100%.
Res ne mi zamerit, nisem tega napisala, da bi katero žalila, rada klepetam pp forumu in odpisujem, ampak s tem hiteim testkanjem in spraševanjem tu, se vsaka sama najbolj muči. Ko te prime, da bi testkala, se vsedi na wc, hitro polulaj in si reci too late, bom pa jutri in živi naprej. Nama že 2 leti ne uspe in je to nek način, da prebrodim te dni čakanja in poskušam vseeno živeti in ne non stop razmišljati a je ali ni. Saj je težko, na živce mi že gre to čakanje, ampak sem ugotovila, da se lahko samo zavestno spravim iz tega občutka in vseeno poskušam uživati zadnje mesece brez otroka z mojim partnerjem user posted image .

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: || Pričakujemo junija 2017
21.6.2017 10:41:08   
MartinaTaja
Moj cikel je različno dolg, glede na to, da sem na clomidu in naj bo ovulacija bila od 5-10 dne po zadnji tableti sem test naredila 29. dan ciklusa, če bi bila ovulacija 10. dan bi naj naslednja moja user posted image prišla danes, ampak je še vedno ni ..... vem,da sem s testom prehitevala, ampak včasih se dnevi o O naprej vlečejo in vlečejo in čakanje ubija ....

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: || Pričakujemo junija 2017
26.6.2017 13:36:54   
bejbibu
MartinaTaja in AllStar, že kaj novega?
Držim pesti ...

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: || Pričakujemo junija 2017
26.6.2017 20:39:59   
MartinaTaja
user posted image je prišla 25.6

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: || Pričakujemo junija 2017
27.6.2017 9:43:37   
bejbibu
Oohh no, žal mi je user posted image
AllStar, kako je pri tebi?

Ne morem verjet, da je bil junij tako rdeč nouser posted image

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: || Pričakujemo junija 2017
27.6.2017 9:45:19   
bejbibu
user posted image user posted image JUNIJ 2017user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


8. 6.

user posted image lila9, 0 user posted image


user posted image Shana86, 2user posted image


10. 6.

user posted image **Zvezdica**, 2user posted image

13. 6.

user posted image bonsajka8

19. 6.

user posted image bejbibu, 2user posted image

user posted image pika poka 1
, 1user posted image

24. 6.

user posted image MartinaTaja, 1user posted image

Allstar, 0user posted image


Skupaj nas je:
8

Nosečk:

user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image Navijamo user posted image user posted image

Katte,
bejbibu
Shana86















_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: || Pričakujemo junija 2017
30.6.2017 8:02:53   
Allstar
Zdravo!
Tudi mene obarvajte rdeče user posted image ...Upam, da bo julij bolj zelen...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?