|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.3.2018 16:28:08   
Planinčica
Začela sva lani v začetku jeseni. Pač če bo, bo.
Problem je, ker sva precej zaposleni, verjetno tudi to vpliva na naju. Včasih je službeno odsoten on, včasih jaz, zato velikokrat težko ujameva obdobje, ko je možnost oploditve največja. Za zdaj ni uspeha. Ampak še vedno upava, da bo šlo vse po naravni poti.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.3.2018 17:21:23   
erika2
Pikapoka, sem vesela zate. Suuuperr!!! Komaj cakam da se pri meni premaknejo stvari.

(odgovor članu Planinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Bodoče nosečnice 2018
21.3.2018 20:39:47   
Anjicaa
Živijo...sem nova tukaj in vidim da je ta tema kot nalasc zame😉imam samo eno vprasanje...tudi midva sva se odlocila za babya🤱🤱in do 31.3 se imam tabletke pol pa konec👏😃a je nujno pocakat 3 mesece in pol zacet delat na tem????pa zasledila aem da je z fajn prej tudi jemat folno???

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Bodoče nosečnice 2018
22.3.2018 5:33:53   
delfinka5
Anjicaa, dobrodošla! Po KT priporočajo trimesečno pavzo, ker tabletke tanjšajo maternično sluznico, kar otežuje vgnezditev plodu. Zato lahko pride do splava v prvih tednih. Poznam pa več žensk, ki so zanosile takoj ali pa ko so pozabile vzeti tebletko, pa je bilo z nosečnostjo vse v redu. Odločitev je tvoja.

(odgovor članu Anjicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Bodoče nosečnice 2018
22.3.2018 11:36:51   
Anonimen
Pozdravljene punce. Jaz imam pa eno vprašanje in upam da bo znala katera odgovoriti. Z naslednjim ciklusom bova začela prvič delati na user posted image lahko upam na prvi poskus ali je to skoraj misija nemogoče? Da se vem malo pripravit na to.. Hvala vam za odgovore.

(odgovor članu delfinka5)
  Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Bodoče nosečnice 2018
22.3.2018 11:39:21   
Anonimen
Malo prebiram teme za nazaj in vidim da ni nobene ki bi imela zanositev potrjeno v prvem ciklusu. Jetkarmak če sem prav zasledila pa zdaj delaš na prvem poskusu ali ti je uspelo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Bodoče nosečnice 2018
22.3.2018 11:44:24   
Anjicaa
Ma ja☺️Bolse pazit kot pa da je kaj narobe...dobra 2 meseca bova pa z se pocakala😉tut glede folne berem d ajo je z fajn prej jemat😊
Anonimnica cimbolj brez stresa pa razmisljanja o tem pa bo😉z bivsin pred leti sma delala na otroku skoraj 2 leti pa ni blo nic dve leti nazaj je bla pa en mesec ena avanturica in puf noseca takoj🙈🙁ampak zaradi okoliscin in vsega sm se mogla odlocit za splav nazalost🙁z tezavo ampak vem da je blo to najboljs🙁

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Bodoče nosečnice 2018
22.3.2018 15:52:03   
Allstar
pika poka 1 midva imava pa zdaj še ene preiskave, junija pa startava. Komaj čakam user posted image
Kakobse počutiš?

Anjicaa prav kar začni jesti tablete folne (Pušenjak najbolj priporoča Frmibion, ker ima edini aktivno obliko folne), počakajta kakšen cikel, potem pa se prepustita. Moje mnenje je, da ni treba čakati 3 mesece. Pa če sta se odločila, potem tako ali tako ne bosta user posted image . Srečno in veselo user posted image

Planinčica splaniraj kdaj imaš ovulacijo in planirajta da bosta doma user posted image ... Saj bi mogla za IVF tudi.... Pa še večkratuser posted image ... Držim pesti!

(odgovor članu Anjicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Bodoče nosečnice 2018
22.3.2018 16:25:50   
erika2
Pri meni so se pa vcerej zacel pojavlat simptomi. Vceraj povecana sluz. Danes se zmeraj sluz + spikanje v desnem jajcniku. Ko mirujem je kar zoprno to spikanje. V bistvu me zacne spikat ko mirujem

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Bodoče nosečnice 2018
23.3.2018 9:54:57   
pika poka 1
Anonimna, spraševala si za zanositev v prvo. Jaz ti lahko potrdim, da je to možno, ker nama je pri prvem otroku točno to tudi uspelo...v prvo. Tako nekako: We made a wish, and he came true user posted image user posted image

Allstar, junij bo takoj tu. April je že pred vrati. Kot bi mignil bosta v postopku user posted image
Jaz se vredu počutim. Bo pa tole najbolj mučnih 14 dni v mojem življenju. Upam, da ima pikec dobre pogoje, da se vgnezdi user posted image
Ne znam si zamislit, da bi morala spet še enkrat skozi psotopek...tabletke, injekcije, punkcija...ker namreč zamrznjenčkov nimava.

A katera planira testkat še ta mesec?
Bi bil že čas, da se razveselimo kakšnega pluseka, kajne user posted image

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Bodoče nosečnice 2018
23.3.2018 11:40:02   
erika2
Meni se tut vlece do 4.4. Pol pa se upam da zacnem ze aprila. Dva testa katera sem kupila decembra pa pridno cakata da bi koncno pokazetauser posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Bodoče nosečnice 2018
23.3.2018 12:44:49   
Katte
Čestitam za lepo pikico, pika poka 1. Držim pesti, da se prime.

Dobrodošle nove in srečno.

Jaz planiram testirati v nedeljo. Trenutno sem previdno optimistična (se spreminja z trenutka v trenutek).



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu erika2)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Bodoče nosečnice 2018
23.3.2018 21:50:40   
jabuk
Hello.

Rada bi se vam pridružila. Danes je bil hecen dan. Menstruacija je zamujala med 7-12 dni (nimam točne), prsi so me bolele, sem mislila, da je to to. Test pokaže negativno, potem pa čez nekaj minut pride menstruacija. Lahko se je zamaknilo, ker sem februarja zbolela za gripo.

Drugače pa imam že enega sina (3), ki pa tudi ni nastal ravno čist po naravni poti. Takrat sem imela v tistem letu probleme, da par mesecev nisem dobila menstruacije. Potem mi je pa gin. dal neke tablete in sem zanosila, namesto da bi dobila menstruacijo. :)

Lahko bi rekli, da sva že 1 leto brez zaščite, potem sva se vmes mal ustavila zaradi službe. Zdaj sva se pa tak odločila, ker nikoli ne veš, koliko časa bo trajalo.

To je to :)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Bodoče nosečnice 2018
23.3.2018 22:49:54   
Planinčica
O, planirava, a kaj, ko ima tako službo. :/

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.3.2018 7:05:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Anonimna, spraševala si za zanositev v prvo. Jaz ti lahko potrdim, da je to možno, ker nama je pri prvem otroku točno to tudi uspelo...v prvo. Tako nekako: We made a wish, and he came true user posted image user posted image

Allstar, junij bo takoj tu. April je že pred vrati. Kot bi mignil bosta v postopku user posted image
Jaz se vredu počutim. Bo pa tole najbolj mučnih 14 dni v mojem življenju. Upam, da ima pikec dobre pogoje, da se vgnezdi user posted image
Ne znam si zamislit, da bi morala spet še enkrat skozi psotopek...tabletke, injekcije, punkcija...ker namreč zamrznjenčkov nimava.

A katera planira testkat še ta mesec?
Bi bil že čas, da se razveselimo kakšnega pluseka, kajne user posted image


Koliko ste pa stare glede na to da si v prvo zanosila takoj zdaj pa imaš težave tako nekako predvidevam da si bila mlada in da mlade nimajo ravno težav? Sama namreč poznam eno ki ima prvega otroka ponesrečenčka (nastal je na umik metodo) stara je bila 24 let, zdaj je 30 in se trudi že dobro leto pa ni nič. Verjetno res leta delajo svoje. Ali imaš na postopkih v skupini tudi kakšno 25 letnico? Sama sem stara 25 let.

(odgovor članu pika poka 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.3.2018 8:16:02   
erika2
Kaj mislte? Jst sm narocena 4.4 za konzilij za ivf. Glih na tisti dan al pa 5.4. Bom dobila menstruacijo, se mi zacne nov cikl. A mislte da bom lahko ze takoj zacela s postopkom al bom mogla cakat na naslednji ciklus? Je imela ze katera tako situacijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.3.2018 9:46:41   
pika poka 1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Anonimna, spraševala si za zanositev v prvo. Jaz ti lahko potrdim, da je to možno, ker nama je pri prvem otroku točno to tudi uspelo...v prvo. Tako nekako: We made a wish, and he came true user posted image user posted image

Allstar, junij bo takoj tu. April je že pred vrati. Kot bi mignil bosta v postopku user posted image
Jaz se vredu počutim. Bo pa tole najbolj mučnih 14 dni v mojem življenju. Upam, da ima pikec dobre pogoje, da se vgnezdi user posted image
Ne znam si zamislit, da bi morala spet še enkrat skozi psotopek...tabletke, injekcije, punkcija...ker namreč zamrznjenčkov nimava.

A katera planira testkat še ta mesec?
Bi bil že čas, da se razveselimo kakšnega pluseka, kajne user posted image


Koliko ste pa stare glede na to da si v prvo zanosila takoj zdaj pa imaš težave tako nekako predvidevam da si bila mlada in da mlade nimajo ravno težav? Sama namreč poznam eno ki ima prvega otroka ponesrečenčka (nastal je na umik metodo) stara je bila 24 let, zdaj je 30 in se trudi že dobro leto pa ni nič. Verjetno res leta delajo svoje. Ali imaš na postopkih v skupini tudi kakšno 25 letnico? Sama sem stara 25 let.


Pri prvem sem bila ravno stara 29, ko sem zanosila. Sem bila ziher, da bo tudi v drugo tako hitro uspelo.
Zato sva tudi malo dlje čakala, pa vmes sem dobila zame super službo, ampak za določen čas. In sva rekla, da počakava, da dobim za nedoločen čas. In tako se hitro obrne eno leto. Pa potem, ko sem dobila za nedol.čas tudi nisem takoj želela na porodniško. Maja 2016 sva se odločila za drugega otroka, ampak brez uspeha. In evo zdaj smo marca 2018, pa še vedno čakam na plus. Stara sem 35. Se je pa očitno v tem času mojemu tako poslabšal spermiogram, da so se takoj zmanjšale možnosti za naravno zanositev.
Upam, da se je zdaj, ko tole pišem, moj pikec že lepo vgnezdil user posted image user posted image
Vem, da imam v skupini 28-letnico. Pa eno 42. Za ostale ne vem...
Ti si še zelo mlada. Sem prepričana, da vama bo uspelo naravno. Držim pesti!

Katte, držim pesti, da jutri zagledaš plusek!user posted image
Jaz testkam naslednji vikend.

Erika, jaz sem imela posvet 4.1., M sem dobila 5.1., pa sem morala vseeno počakat na februarsko M, da sem potem lahko začela s KT. En mesec sem tako izgubila user posted image
Upam, da bo pri tebi drugače.

Prijetno soboto vam želim user posted image

< Sporočilo je popravil pika poka 1 -- 24.3.2018 9:47:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.3.2018 12:47:50   
erika2
Cudno da tako delajo pa čakajo še en mesec. Naslednji ciklus bom pol mela glih na praznike. In pol to pomen da bom šele junija začela s postopkom😧

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.3.2018 15:21:24   
Planinčica
*mala pika*, je kaj novega pri tebi? user posted image mogoče? :)

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.3.2018 16:35:34   
Katte
Pri meni ne bo user posted image , je pritekla. Zdaj je zmanjkalo klomifena.
Imam dva zdrava otroka in srečna sem, ker ju imam. Tudi, če ne bo nobenega več.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Planinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.3.2018 19:12:56   
Jetkarmak00

IZVIRNO SPOROČILO: pika poka 1

Pozdravljene punce!

Javljam se po dolgem času. Sem imela pestre dneve user posted image

Torej v petek sem imela UZ, kjer so mi povedali koliko foliklov sem pridelala. Bil je samo eden, ampak je bil 20 mm velik in izgledal je lep. Nisem bila ravno vesela, ker sem vedela, da to ni dobro. Spraševala sem se, če bo sploh kakšno jajčece v njem. V glavnem doživljala sem vse možne občutke. No v petek mi dajo potem napotnico za punkcijo, ki sem jo imela v nedeljo. Delali so mi jo pod narkozo. Vse je super potekalo.
Tam so mi povedali, da smo uspeli dobiti eno lepo celico. Veselje je bilo neverjetno. Ampak z rahlim grenkim priokusom. Spet smo pri enem... Tolažili so me, da je ena celica dovolj. Ni pomembno koliko jih je, ampak, da je ena ta prava, lepa in zdrava. Kot moja user posted image V nedeljo so nama dali termin za posvet, da nama povejo, če so je uspel razviti zarodek. To je bilo danes zjutraj. Živčna sva sedela v čakalnici z veliko drugimi pari. Jaz nisem imela nekega upanja. Končno prideva na vrsto in zdravnik reče: Imamo en zelo lep in zdrav zarodek, tako da pridite čez eno uro nazaj na transfer user posted image user posted image user posted image Skoraj me je infarkt od veselja user posted image Sploh nisem mogla dojet. Zunaj so se mi potem vlile solze sreče. No in zdaj je mala pikica že pri meni na toplem user posted image Stiskamo pesti, da se bo lepo vgnezdil. Upam, da bo zajček prinesel plus user posted image 5. aprila imam krvni test, takrat bo vse jasno.

Jetkarmak, spraševala si me za progesteron. Ja so mi ga dali na dan punkcije. Reče se mu Crinone (vaginalni gel). Vsaki dan do krvnega testa si ga moram dat v nožnico.
Kako si pa kaj ti?

MartinaTaja dobrodošla user posted image Se te spomnim iz skupinice Upajmo skupajuser posted image

DRŽIM PESTI ZA VSE NAS!! user posted image



Pika poka.. Ne hodim kaj več sem gor.. Zaradi vseh kritik ki sem jih bila deležna.. Ampak tebe pa pridem brat in te bom tudi naprej spremljala :) fuul sm vesela zate, da si pridelala lepo celico in da se je oplodila.. Upam da se bo (se je že) ugnezdila.. Kdaj naj bi se vgnezdila? Kdaj izveš vse ali je ali ni? Držim pesti najboool in upam da bova skupej decembrke :))!! Mocno ti zelim oz srca da ti uspe. Tvoja prjaznost pa osebnost sta mocnii, nej bo tudi zarodek tako mocaaan in naj se vgnezdi. user posted image user posted image jaz sem po ovulaciji. Dva dni nazaj mi je test zaznal ovulacijo.. Vceraj sem cutila ovulacijo.. Danes ze cutim sa je nekaj drgac kot v vseh prejsnjih letih. Mocno mocno me spika.. Zvija..skratka ne znam opisat.. Vem le da je nekaj za 100% drgac kot je bilo vedno v prejsnjih letih..cutim da je uspeloo.. Sva pa tudi delala na punčki, tako da sva z spolnimi odnosi nehala 1 dan pred pozitivnem testu.. Verjetno sploh nam testkala.. Ce bo filing cisto drugacen kot ponavadi.. user posted image
user posted image drzi se.. Javi se kako sii porocaj o vseh obcutkih, mislih in zelja.. Srecno:) user posted image

(odgovor članu pika poka 1)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.3.2018 19:20:48   
Jetkarmak00

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Malo prebiram teme za nazaj in vidim da ni nobene ki bi imela zanositev potrjeno v prvem ciklusu. Jetkarmak če sem prav zasledila pa zdaj delaš na prvem poskusu ali ti je uspelo.


Hej!! Zasledila sem te ker si napisala jetkarmakuser posted image ne hodim vec sem gor zato ce zelis, se lahko javis privat :) se pa z nekaterimi puncami tipkat od tukaj tudi pt tko da je to se dodaten razlog da ne berem in sledim vec forumu :).. Jaa res je.. Prvic sem zacela delati na user posted image sem že po ovulaciji in imam obcutek sa je uspelo.. Nocem prevec upati in se veseliti.. Ampak ze to, da so simptomi za 1000% drgacni verjamem v uspeh.. Zasledila sem da si napisala da si mlada, 25 let. No jaz sem 24 pa mislim da te nima kaj skrbet za neuspeh..:) svetujem pa ti, da cim manj beres forume in neuspele poskuse o zanositvi.. Se vedno je vec in vecina takih, brez pomoci, sploh pri mladih. Jaaavi se kaj na pt, bo debatk in tako kot so mene punce podpirale (sicer so novembrke in ze nosece) takoo bo mogoce tudi tebi lazje. Srecnoo! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.3.2018 20:16:08   
*mala pika*
Planinčica, nič novega, čakam do prvega aprila, da vidim kaj bo. Simptomi so se potem umirili in ni ne duha ne sluha o čem. Bomo videli, pa bom javila.

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Bodoče nosečnice 2018
24.3.2018 20:34:36   
Planinčica
Takrat imam jaz plodne dni. Držimo pesti, zate, da bo kaj in zame, ko bo dragi končno doma za velikonočne praznike. :)

(odgovor članu *mala pika*)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Bodoče nosečnice 2018
25.3.2018 7:35:49   
lily32

IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Pri meni ne bo user posted image , je pritekla. Zdaj je zmanjkalo klomifena.
Imam dva zdrava otroka in srečna sem, ker ju imam. Tudi, če ne bo nobenega več.


To drži in s temi mislimi si lahko vsaj malo pomiriš svojo dušo. Te popolnoma razumem, kako se počutiš, ker sem v podobni situaciji. Tudi mi imamo dve hčerki in smo ramišljali o treh, a ker sem bila že v letih malo pred 40 sva po par mesecih poskušanja idejo opustili. (Sva skupaj čakali na user posted image 2014, če se slučajno spomniš.) Hotela sem te samo malo pomiriti, da se sčasoma sprijazniš s sitacijo in ugotoviš, da ima vse svoje prednosti in slabosti, čeprav te na trenutke še vedno obide kanček žalosti, še posebej če ti starejša hči (zdaj jih ima 9) teži, da hoče še enega bratca ali sestrico in to navede pod svoje novoletne želje.user posted image . Drži se.

Punce, se opravičujem za skakanje v temo, a sem videla katte in so me zasrbeli prsti. Srečno vsem, ki si še prizadevate za user posted image Sem vam malo fovš

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?