|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosecniska sladkorna
3.11.2022 19:45:27   
Ele3
Gre se pa tudi zato da če je otrok težji lahko pride do poškodbe porodne poti..jaz nisem imela nobenih težav..poskusi s pitjem čaja iz malinovih listov po 34 tednu pa masiraj si presredek z weleda oljem😊

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nosecniska sladkorna
4.11.2022 9:55:24   
Pulet
Ele3, hvala za informacije. 

Meni noben od zdravnikov ni nicesar omenjal, razen ena znanka mi je omenila da greš prej rodit...lahko bi dali kakšno informacijo več, ne pa da moraš vse iz njih vlect.
Imam pa 10 enot inzulina. Pa sem ravno zakljucila 2.trimesečje...tako da pričakujem še kaj več...
Srečno in hvala

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nosecniska sladkorna
4.11.2022 11:10:20   
Ele3


IZVIRNO SPOROČILO: Pulet

Ele3, hvala za informacije. 

Meni noben od zdravnikov ni nicesar omenjal, razen ena znanka mi je omenila da greš prej rodit...lahko bi dali kakšno informacijo več, ne pa da moraš vse iz njih vlect.
Imam pa 10 enot inzulina. Pa sem ravno zakljucila 2.trimesečje...tako da pričakujem še kaj več...
Srečno in hvala



Ja vem..nobeden nič kaj preveč ne pove. No je pa še to..včeraj sem dobila napotnico za 6 tednov po porodu za merjenje KS na tešče..upam da ne pomeni zraven še to da moram sladko vodo pit, menda ja vejo da imam dojenčka..Ni za kaj..tudi tebi srečno😊

(odgovor članu Pulet)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nosecniska sladkorna
3.4.2024 11:48:02   
jamesbasej19
IZVIRNO SPOROČILO: Ele3



IZVIRNO SPOROČILO: Pulet

Bravo Ele3. Sem vesela da se je vse uredilo in je s tamalim in tabo vse v redu.  A vedno pri sladkornih bolnicah prej sprožijo porod? Od česa je to odvisno?Imajo 10 dni prej rojeni otroci drugače kaksne tezave? Recimo pri dojenju, ali kaj drugega?




Hvala😊 v drugi nosečnosti sem imela samo dieto in niso nič sprožili poroda..zdej ker je bil pa inzulin pa https://atelierrebul.si/shop/category/disave-za-dom-difuzorji-23 jih je zanimalo koliko enot si dajem itd in so samo pač zato ker sem bila na inzulinu sprožili porod, drugače ne bi. Preko UZ ti tudi bolj spremljajo težo otroka, nimajo pa otroci načeloma nobenih težav glede dojenja ali česarkoli drugega..edino kar sem povezala sem to da mogoče če je otrok 10 dni prej rojen, da ima večjo možnost da gre pod fototerapijo, zaradi tega sem bila dva dni dlje v bolnici prav tako je bilo pri prvem otroku, ne vem če je to povezano, drugi otrok se je rodil 3 dni pred rokom pa ni bilo nobenih težav. Kar se dojenja tiče ima otrok lahko težave zaradi priraščenega jezika, to ima moj otroček ampak nama vseeno gre zelo super, težo sva zelo fajn pridobila(mu bodo jeziček prerezali čez en mesec). Pri dojenju moraš biti res zelo vztrajna, tudi če otrok noče vlečti moraš bit kar "posilena", pol pa to kar samo steče..z dojenjem je vse povezano (pridobivanje teže, hitrejše izločanje mekonija..)😊
Hvala za deljenje svoje izkušnje!

< Sporočilo je popravil jamesbasej19 -- 3.4.2024 11:49:03 >

(odgovor članu Ele3)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?