|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pretirana spolna sla?
18.8.2016 22:54:29   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

U mater, kaj sem zamudil. Tista, da bi vsem ženskam za en teden namontiral tiča in jajca mi je ful huda. Kok bi ratal mega problemi čist enostavni in bi svoje potrebne kozle razumele. Ženske dejansko cel dan ne razmišljajo o seksu, moški pa ko je potreben, brez težav misli na seks vsakih 7 sekund. To je nočna mora, ko te začnejo rajcat stvari, ki jih prej niti slučajno nisi opazil, ko ti žena zadiši sam ko stopiš v stanovanje. Ampak zadiši tko prvinsko, da se ti začne mešat, samo od vonja po njej, kaj šele, da bi se crkljala in stiskala. Sej se lohk razpočim mater. No moja je to razumela hvalabogu, ker v najinem odnosu ni blo seksa natanko 3x po 9 mesecev plus 3x po 6 tednov po porodu. Ji pač med nosečnostjo niti pod razno ni pasalo oziroma ji je bilo neprijetno. Hvalabogu, da razume moške in da mi mojega "kozlovanja" ni štela za slabo. Nekak sva spuščala pritisk tako al pa drugače. Sam za abstinenco so bli tehtni razlogi, žal besede "ne da se mi" niti pod razno ne sprejemam. Za zakon se je treba potrudit in seks je del življenja in potrebe po seksu se žal ne da zbrisat, sploh če imaš montirana jajca in tiča.

Majhni otroci, nespečnost seveda vpliva na pogostost seksa. Samo poleg tega, da sta oče in mati, sta tudi v prvi vrsti mož in žena, brez tega ne bi blo otrok. Je blo včasih zanimivo vozit med temi stvarmi in lovit urice. Zdaj ko so mulci že šolarji, je to lažje. Seveda pa mora prit vsaj enkrat na leto 4 dni "dnevov seksa ko se ti sprdne" beri otroc so nekje v v varstvu midva pa...


Saj, zato pa je bil izgovor tistih 3 krat po 9 mesecev, da ji ne paše, da ji je neprijetno....sami tehtni razlogi.....user posted image v bistvu isti šmorn kot "ne da se mi".......

< Sporočilo je popravil liliana -- 18.8.2016 22:55:18 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Pretirana spolna sla?
19.8.2016 12:25:31   
kalbo
Tisto ni bil izgovor. Kako pa to vem, pa nimam nobenega namena razlagat.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Pretirana spolna sla?
22.8.2016 18:51:00   
liliana
Ženske imamo za vsak izgovor vedno "tehten razlog".....user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Pretirana spolna sla?
2.9.2016 10:57:07   
ronja
Tista, da bi vsem ženskam za en teden namontiral tiča in jajca mi je ful huda.

Meni bi bilo čisto zanimivo probat:).

To je nočna mora, ko te začnejo rajcat stvari, ki jih prej niti slučajno nisi opazil, ko ti žena zadiši sam ko stopiš v stanovanje.

Kalbo, to pa res ni nočna mora, nouser posted image . To je čisto fajn:).

Ampak zadiši tko prvinsko, da se ti začne mešat, samo od vonja po njej, kaj šele, da bi se crkljala in stiskala.

Ja, to je res. Se spomnim, da sem enkrat prišla k bivšemu, pa niti ni vedel, da sem tam, niti me ni pričakoval in se mu je totalno trgalo, mu ni bilo jasno, kaj mu je, dokler me ni zagledal:D. Ampak tudi me delamo na kemijo;).

3x po 9 mesecev plus 3x po 6 tednov po porodu.

Vsakič celo nosečnost? To je pa kar dolga... Midva pri srednji nisva smela pol leta, pa se nama je tudi mešalo... Sicer je bilo pa verjetno 8 mesecev, 1 mesec še ne veš, da si noseča;).

Po moje če bi pari rešili svoje nesporazume, namesto da jih potlačujejo, bi bilo tudi veliko ženskam bolj do seksa. Po raziskavah je zamera največji ubijalec libida (vsaj do partnerja, do katerega čutiš zamero).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Pretirana spolna sla?
3.9.2016 19:01:32   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

U mater, kaj sem zamudil. Tista, da bi vsem ženskam za en teden namontiral tiča in jajca mi je ful huda. Kok bi ratal mega problemi čist enostavni in bi svoje potrebne kozle razumele. Ženske dejansko cel dan ne razmišljajo o seksu, moški pa ko je potreben, brez težav misli na seks vsakih 7 sekund. To je nočna mora, ko te začnejo rajcat stvari, ki jih prej niti slučajno nisi opazil, ko ti žena zadiši sam ko stopiš v stanovanje. Ampak zadiši tko prvinsko, da se ti začne mešat, samo od vonja po njej, kaj šele, da bi se crkljala in stiskala. Sej se lohk razpočim mater. No moja je to razumela hvalabogu, ker v najinem odnosu ni blo seksa natanko 3x po 9 mesecev plus 3x po 6 tednov po porodu. Ji pač med nosečnostjo niti pod razno ni pasalo oziroma ji je bilo neprijetno. Hvalabogu, da razume moške in da mi mojega "kozlovanja" ni štela za slabo. Nekak sva spuščala pritisk tako al pa drugače. Sam za abstinenco so bli tehtni razlogi, žal besede "ne da se mi" niti pod razno ne sprejemam. Za zakon se je treba potrudit in seks je del življenja in potrebe po seksu se žal ne da zbrisat, sploh če imaš montirana jajca in tiča.

Majhni otroci, nespečnost seveda vpliva na pogostost seksa. Samo poleg tega, da sta oče in mati, sta tudi v prvi vrsti mož in žena, brez tega ne bi blo otrok. Je blo včasih zanimivo vozit med temi stvarmi in lovit urice. Zdaj ko so mulci že šolarji, je to lažje. Seveda pa mora prit vsaj enkrat na leto 4 dni "dnevov seksa ko se ti sprdne" beri otroc so nekje v v varstvu midva pa...


Saj, zato pa je bil izgovor tistih 3 krat po 9 mesecev, da ji ne paše, da ji je neprijetno....sami tehtni razlogi.....user posted image v bistvu isti šmorn kot "ne da se mi".......

Ja tudi tako se lahko razume. Na partnerju je potem , ali mu je nek argument tehten ali služi le kot izgovor in po njegovem paše v skupino " glavobolov". Moram priznati, da dvomim, če bi bil moj pripravljen jiti skozi skoraj triletni post, zaradi tega, če bi jaz rekla, da mi je neprijetno in mi ni do seksa. In lahko rečem, da se tudi meni osebno ne bi zdelo čisto bp, če bi ga odklanjala vse te mesece oz. leta. Občudujem te...vaju..., da sta tole zrinila skozi in je danes vse tako kot mora biti.
Drugače pa...veš, tudi ženskam dišijo moški. Če je takšen, da ti sede, ti še posebej diši. Mora ti. To paše zraven, pa zato prav nič ne rabiš namontiranih jajc in tiča, tako kot ti praviš. Brez tega , da ti nekdo prav diši, te zadeve pač ne vozijo. Vsaj pri meni ne. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Pretirana spolna sla?
4.9.2016 16:21:42   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ampak zadiši tko prvinsko, da se ti začne mešat, samo od vonja po njej, kaj šele, da bi se crkljala in stiskala.

Ja, to je res. Se spomnim, da sem enkrat prišla k bivšemu, pa niti ni vedel, da sem tam, niti me ni pričakoval in se mu je totalno trgalo, mu ni bilo jasno, kaj mu je, dokler me ni zagledal:D. Ampak tudi me delamo na kemijo;).



Tega, da pa tebe nekdo zavoha preden te opazi oz. sliši pa jaz ne verjamem........user posted image

Po moje če bi pari rešili svoje nesporazume, namesto da jih potlačujejo, bi bilo tudi veliko ženskam bolj do seksa. Po raziskavah je zamera največji ubijalec libida (vsaj do partnerja, do katerega čutiš zamero).


Potem pa vse svetujete ženskam in moškim, ki se poslužujejo tovrstnih nasvetov, da naj moški pere posodo, sesa, nosi smeti oz. razbremeni žensko pri gospodinjskih opravilih (stanovanje pa veliko 60 kvadratov)........



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Pretirana spolna sla?
4.9.2016 20:24:22   
patrino
Tega, da pa tebe nekdo zavoha preden te opazi oz. sliši pa jaz ne verjamem........


Zakaj težko verjameš Lili...če se npr. slučajno poleti voziš z mestnim avtobusom ali trolo, tudi marsikdaj koga prej zavohaš kot vidiš in slišiš user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Pretirana spolna sla?
5.9.2016 6:06:38   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Tega, da pa tebe nekdo zavoha preden te opazi oz. sliši pa jaz ne verjamem........


Zakaj težko verjameš Lili...če se npr. slučajno poleti voziš z mestnim avtobusom ali trolo, tudi marsikdaj koga prej zavohaš kot vidiš in slišiš user posted image


Poudarek je bil na tebe.....user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Pretirana spolna sla?
5.9.2016 19:43:43   
ronja
hehe, lili, saj sem čvekava, ampak ne ves čas;) Znam biti tudi tiho;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Pretirana spolna sla?
13.9.2016 20:20:37   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Tega, da pa tebe nekdo zavoha preden te opazi oz. sliši pa jaz ne verjamem........


Zakaj težko verjameš Lili...če se npr. slučajno poleti voziš z mestnim avtobusom ali trolo, tudi marsikdaj koga prej zavohaš kot vidiš in slišiš user posted image


Poudarek je bil na tebe.....user posted image

user posted image ok, ok...saj vem, kaj si mislila, samo nisem mogla, da ne bi ...

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Pretirana spolna sla?
13.9.2016 20:43:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Tega, da pa tebe nekdo zavoha preden te opazi oz. sliši pa jaz ne verjamem........


Zakaj težko verjameš Lili...če se npr. slučajno poleti voziš z mestnim avtobusom ali trolo, tudi marsikdaj koga prej zavohaš kot vidiš in slišiš user posted image


Poudarek je bil na tebe.....user posted image

user posted image ok, ok...saj vem, kaj si mislila, samo nisem mogla, da ne bi ...


Saj mene tudi zavohajo, ko se naparfumiram......brez tega, da bi usta odprla......user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Pretirana spolna sla?
13.9.2016 20:59:20   
patrino
Ja verjamem...vonjave so taka posebna čarobna zadeva. Ponavadi še posebej zavohamo tisto, kar nam manjka oz. po čemer čutimo potrebo. Vsaj jaz. Če me razganja, mi moj, kljub temu, da se stušira z istim šamponom, kot ponavadi, ob takih trenutkih še posebej diši...če sem lačna, na km daleč zavoham pečeno pico...
Če me zagrabi migrena, zavoham praženo čebulo iz sosednje države ...hja no in mi niti malo ne diši... pa to je že druga tem , ki ne paše semuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Pretirana spolna sla?
21.9.2016 20:49:55   
ronja
Saj mene tudi zavohajo, ko se naparfumiram......brez tega, da bi usta odprla...

Ne uporabljam parfuma in tudi takrat ga nisem;). In ne, nisem bila vsa prešvicana:D. Samo pač ta oseben vonj, ki ga ima vsak človek in se ga niti ne zavedamo, vendar je bolj pomemben kot se zdi... Jaz sem včasih imela v postelji lubijevo majco, kadar je šel za več dni kam, mi je bilo fajn zaspat ob njegovem vonju. In recimo OPRANE majce od brata, lubija, očeta in cimrov (včasih je kaka zašla med naše perilo) sem komot ločila po vonju. Res pa pri meni druga čutila malo kompenzirajo mojo slabovidnost:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Pretirana spolna sla?
20.10.2016 13:38:14   
Knez_
Ker nihče ne komentira Ronjinega linka user posted image user posted image user posted image iz enega od postov in ker si je filmček res vredno ogledati ga ponovno ponujam v ogled:

The Sex-Starved Marriage: Michele Weiner-Davis at TEDxCU

Naslov bi v slovenščini glasil nekako takole: Seksualno sestradan zakon. Govori pa: Michele Weiner-Davis. Njena razmišljanja so res dobra. Med drugim Michele omenja tudi dr. Rosemary Basson in njeno teorijo ženskega seksualnega odzivanja. Več o tem si lahko preberete v članku:

The Female Sex ual Response: A Different Model ROSEMARY BASSON



< Sporočilo je popravil Knez_ -- 20.10.2016 13:40:40 >


_____________________________

LpD.
Hipnoza - hipnoterapija!

(odgovor članu BalkanZar)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Pretirana spolna sla?
15.5.2018 1:43:28   
uporabnikLuka
Evo da malce obudim temo od mrtvih...
Prebral sem vse...hvala za vse nasvete, mnenja itd...
Od moje prvotne objave je že dve leti in pol...v tem času se kaj dosti ni spremenilo...vsaj v najinem odnosu...nažalost.
@notkar...ko sem prebral tvoj zapis sem si na koncu sam pri sebi rekel WaW!! Skoraj kot bi bil v moji koži...zelo lepo si zadel moje občutke, razmišljanje...
Zadel pa si še nekaj...na koncu si navedel tri faze...v prvi sem bil kar nekaj let...sedaj sem v drugi...že kar nekaj časa je imela uč na meni sodelavka in po kakem letu upiranja sem se prepustil...pred kakim mescom sva prvič obiskala hotelsko sobo...(koliko obsojanja in moraliziranja bom pokasiral za tole?)
Predvidevam da bo prej ali slej, tako ali drugače prišlo do tretje faze user posted image
Še vedno nisem vrgel puške v koruzo glede naju, imam pa občutek da je čedalje manj upanja...je pa dejstvo da če nebi bilo dveh sončkov bi že davno pisala vsak svojo zgodbo.
Bom zaključil da ne natvezim preveč...
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Pretirana spolna sla?
15.5.2018 13:19:54   
Anonimen
Ne bom moralizirala.. sam ves kaj in kako.. ampak ti polagam na srce, da je za otroke bolje, da se prej razideta in se potem predajas uzitkom. S svojimi dejanji ne varas samo partnerke, temvec tudi otroka.

(odgovor članu uporabnikLuka)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Pretirana spolna sla?
29.5.2018 22:51:23   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: uporabnikLuka

Še vedno nisem vrgel puške v koruzo glede naju, imam pa občutek da je čedalje manj upanja...


Hja...ne morem reči, da nisi dolgo vztrajal.Toda, definitivno pa si s tem, ko si se šel hotelskega gosta z drugo, vrgel puško daleč v najgostejšo koruzo. Lahko si seveda še naprej lažeš, da še ni končano. Seveda je. Če prej nista znala premostiti krize na spolnem področju, kako jo bosta šele na tem, ko si namerno zbasal v kanto še tisto peščico zaupanja, spoštovanja, ljubezni...,ki vama je ob spolni abstinenci še ostala.
Čisto tako mimogrede me zanima: kaj je bolj boleče ...ko te zaradi nepotešenosti tišči v hlačah, ali ko te zaradi slabe vesti ( verjetno je nekaj le imaš, drugače se ne bi skrival), tišči in stiska v srcu?

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu uporabnikLuka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Pretirana spolna sla?
13.6.2018 22:29:31   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

kaj je bolj boleče ...ko te zaradi nepotešenosti tišči v hlačah, ali ko te zaradi slabe vesti ( verjetno je nekaj le imaš, drugače se ne bi skrival), tišči in stiska v srcu?



Ker še očitno nisi spolno abstinirala nekaj let, nimaš pojma...…user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Pretirana spolna sla?
13.6.2018 22:56:57   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: uporabnikLuka

že kar nekaj časa je imela uč na meni sodelavka in po kakem letu upiranja sem se prepustil...pred kakim mescom sva prvič obiskala hotelsko sobo...(koliko obsojanja in moraliziranja bom pokasiral za tole?)
Predvidevam da bo prej ali slej, tako ali drugače prišlo do tretje faze user posted image




Če je leto dni vztrajala s svojim učem na tebi, je pa že moral biti tudi s tvoje strani uč na njej......user posted image

(odgovor članu uporabnikLuka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?