|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2019
21.8.2018 11:43:12   
Anonimen
Skupino Marčki in Marčevke 2019 lahko najdes na fb, ne mores pa videti clanov in objav dokler nisi notri ;) tako da je dovolj skrita :)

(odgovor članu Tamy 3xT)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Marčevke 2019
27.8.2018 10:33:26   
Erika.ericka
Pozdravljene,

ker sem ena "sotrpinka" kot ve :), bi me zelo veselilo, če bi se lahko vključila v vašo skupino, predvsem na FB.
Všeč mi je, ker sem dobila veliko koristnih informacij in želim tudi navezati kakšen oseben stik ...sem iz Nove Gorice.

Vnaprej se vam zahvaljujem za povraten odgovor. Moj fb link : https://m.facebook.com/erika.d.ursic


Lp,

_____________________________

Erika.ericka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Marčevke 2019
10.9.2018 12:33:51   
končnonosečka
Živjo! A ste vse user posted image pobegnile na FB?
Mi lahko še enkrat napišete, kje najdem skupino? A je to tista Marčki in Marčevke, ki ima za ozadje nosečnico v morju?user posted image

(odgovor članu Erika.ericka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Marčevke 2019
10.9.2018 15:47:28   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: končnonosečka

Živjo! A ste vse user posted image pobegnile na FB?
Mi lahko še enkrat napišete, kje najdem skupino? A je to tista Marčki in Marčevke, ki ima za ozadje nosečnico v morju?user posted image



To bo prava skupina, ja :)

(odgovor članu končnonosečka)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Marčevke 2019
14.9.2018 15:42:11   
Anonimen
Živjo punce. Zanima me, ali potem moji prijatelji vidijo, da sem vclanjena v to skupino😉
Hvala za odgovor. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Marčevke 2019
14.9.2018 19:55:09   
Tamy 3xT
Ne, skupina je skrita in nihce drug ne ve, da obstaja, tudi vidi ne. :) Nic bat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Marčevke 2019
18.9.2018 13:57:49   
mami_bom
Pozdravljene, zanima me kako bi lahko prišla v FB skupino Marčki in Marčevke, ker je ne najdem več?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Marčevke 2019
19.9.2018 7:53:14   
Sp123
Jaaa... Tudi mene to zanima... Jo iščem 🤔🤔🤔🤔

(odgovor članu mami_bom)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Marčevke 2019
12.10.2018 11:26:34   
Mici93
Hojla, tudi jaz sem prvič v veselem pričakovanju 😍 in bi se vam z veseljem pridružila fb skupini pa je nekako ne najdem, oz ena skupina je ki ima za prikazano črno mačko ozadje pa je roza? A je to prava skupina?

(odgovor članu mami_bom)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Marčevke 2019
24.10.2018 14:40:00   
Michonne RR
Drage mamice v pričakovanju,
želimo vam izreči iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega člana. Ob tem vam izrekamo prijetno dobrodošlico tudi na forumu Ringaraja.net.

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!
Ekipa Ringaraja

(odgovor članu Mici93)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Marčevke 2019
28.11.2018 9:27:52   
Aleksandra91
Punce pozdravljene.
Sicer ne spadam v vas mesec (sem julijka), ampak bi bila zelo hvalezna, ce bi mi malo podelile mnenje kje ste bile na nuhalni?
Je katera s Celjskega okolisa in je bila pri dr. Peternelj Marinsek v ZD Celje? Ali poznate katero, da je bila? 
Lp :)


(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Marčevke 2019
27.12.2018 6:46:08   
lola85 RR
Pozdravljena...Malo pozen odgovor, ampak sem komaj zdaj videla vprasanje.Ce si iz okolice Celja, ti toplo priporocam dr. Levak Hozjanovo iz Velenja👌 sem bila pri njej v prejsnji nosecnosti in bila izredno zadovoljna.Tokrat sem menjala ginekologa in opravila nuhalno kar pri njem. Ce ta ne bi opravljal tega pregleda, bi se tudi tokrat odpravila v Velenje.Pa lepo nosecnost zelim :)

(odgovor članu Aleksandra91)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Marčevke 2019
12.3.2019 14:41:22   
Ka Ren
Pozdravljene, a me lahko prosim katera doda na FB stran (info na ZS), ker sem že 4im poslala sporočilo in niti ena mi ne odgovori. :(
Hvala

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Marčevke 2019
13.3.2019 6:59:40   
ninjet
Že kar nekaj mesecev ne sprejemamo več novih. 

(odgovor članu Ka Ren)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Marčevke 2019
19.3.2019 12:10:32   
Ka Ren
Zakaj pa ne?

(odgovor članu ninjet)
Neposredna povezava do sporočila: 190
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?