|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test
7.7.2018 10:58:11   
Leila3
zdravo,ravnokar sem naredila test in imam čudne črticr in sem v dvomih,če sem noseča. Ali lahko tukaj kako prilepim sliko,da bi mi tiste,ki imate izkušnje s testi svetovsle? Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test
7.7.2018 11:23:23   
Leila3
http://shrani.si/f/J/fn/2Uv3hQGF/5e018943-fa2d-4d62-9cc6-.png

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test
7.7.2018 15:02:10   
Anonimen
Žal mi je, ampak meni to izgleda kot negativen test. Mogoče bo pa čez par dni user posted image ?

(odgovor članu Leila3)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test
7.7.2018 16:56:20   
Mariposa08
Kaj pa vem, neka bleda crtica se tan se vidi, ni pa nujno , da je kaj.. koliko dni ti M zamuja ?? Mogoce je prekmalu se , meni se 10 dni po izostanku M ni pokazalo nosecnosti pa je bila.. poskusi zopet cez par dni, mogoce kaksn drugi test kupi, da bo bolj zanesljivo, nevem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test
7.7.2018 17:08:01   
Leila3
hvala obema..
Jutri bi jo morala dobiti..Sem malo neučakanauser posted image

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test
7.7.2018 18:17:15   
Mariposa08
Verjetno je se malo prekmalu, redko kateri najbez pokaze ze pred izostankom M, ni pa nemogoce, odvisno od nosecniskega hotmona , res ne bi vedela.. pocakaj , da mine kaksn tedn od predvidene M, pa ponovi test, a kaksne znake ze cutis, da bi lahko bila noseca ?user posted image

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?